Jump to content
Dogomania

zioberek87

Members
  • Posts

    5414
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zioberek87

  1. trzymam kciuki za spłate długów zaraz zrobię przelewik:)
  2. hmm kurde... to nie dobrze...
  3. Doyek ekstra by było gdybyś do domku pojechał na święta!
  4. super ciocia naprawdę bardzo fajne ja też zaraz będę spamować:D
  5. kurde ciocia jesteśmy z Kostkiem w czarnej doopie... masakra, ja napisałam do fundacji, zero odpowiedzi:(
  6. ciotka to masz widok na samą wigilię:) ha ha ha a do Miśka przyszedł mikołaj w tym roku?
  7. kurde na bank ponad 12... dziadzio z niego:)
  8. hopsam szkodnika
  9. ok ciocia, mam naprawdę obiektywne pytanie, czy naprawdę sądzisz że Igunia jeszcze żyje? tak mieszkam w Opolu w nocy tu jest do-15 stopni. Jak biedny pies bez jedzenia owszem z włochatym futerkiem mógłby przeżyć chociażby tydzień, a co dopiero półtorej miesiąca. Ja również chciałabym aby żyła żeby ktoś ją przygarnął, przepraszam ale nie wierzę w to. Iga tak jak opisujecie to pies dziki nie podejdzie do człowieka po jedzenie a śmietniki są u nas pozamykane. Myślę realnie. I tu nie chodzi o to, że nie che pomóc albo nie chce aby żyła. Po prostu sądzę, że już za późno. Gdyby chociażby była inna pora roku... 2 lata temu szukałam mojego psa, 18 letniego psa. Miałam go od szczeniaka. Wszedł policjant na podwórko uciekł bo zostawił otwartą bramkę. Szuakłam go wszędzie dałam ogłoszenie do NTO, u każdego weta było jego zdjęcie, dzwoniłam do Remondisu czy nie zbierali jakiegoś przejechanego psa z ulicy, schroniska fundacje wszytsko było poruszane. Jeździłam dzień i noc po okolicy po całym mieście później byłam także w Lędzinach itd szukałam w rowie. Chciałam znaleźć chociażby kosteczki aby wiedzieć że odszedl. Zupełnie nic. Nie wiem do dzisiaj co się z nim stało, a był oswojony. Też go nikt nie widział... Nie wieżę w cuda
  10. [quote name='danavas']Ziober Ty to masz taki soczysty kuperek że nie ukrywam że sama mam ochotę Cie dziabnąć...;)[/QUOTE] ha ha ha durna:)
  11. no ba przecież tam burdel na kółkach razem z walkami psów jest:)To Ty nie wiesz że Zeus tym jednym zębem mi nogę odgryzł:)?? zobaczył kawałek dupy a że nie jadł od miesięcy to chciał zakosztować tłuszczyku:megagrin: pojadę niezapowiedziana na nóż widelec załapie się na Boczka z Miśkiem w akcji:D
  12. biedaczek dobrze że chociaż u Ciebie ma jak w domku
  13. szkoda:(:(:(
  14. [quote name='zioberek87']wpłaty!! 31.10 Karina R 20 zł za X i XI 02. 11 Donvitow 120 zł na dzień dzisiejszy 316 zł nie zapłaciłam Panu Markowi, dopiero zapłacę około 7-8 bo wtedy dostane kasę i będę mogła założyć[/QUOTE] po wpłatach powyżej są: 07. 11 Rudzia Bianca 135 zl 09.11 Ronald_De 25 zł\ 05.12 Donvitow 100 zł 07.12 Karina R 20 zł 07.12 zioberek87 20 zł razem na dzień dzisiejszy to: 215 zł:( Winter7 przepraszam że tak późno rozliczenie Ci wstawiłam:( podaj proszę swój nr konta mi na pw. Ja sięd ziś kontaktuję z fundacjami w sprawie Kostka
  15. i co z chłopakiem???
  16. uuuu to musi ekstra wyglądać:D
  17. cieszę się że Dolcio znalazł swoją kochaną rodzinkę:) dziękujemy wam:)
×
×
  • Create New...