-
Posts
644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Falkaa
-
No bo masz talent - wypracowany talent ;) [quote name='Metheora']cieszę sie że jest ok i że wogóle spróbowałam heheh bo mi napisałaś pare postow wcześniej że proporcje mam ok tylko trzeba popracować i że nie ma nic bez zaangażowania :P dziękuję za motywację :D co do oczopląsa :D to papier taki grubszy i rozcierane tło[/QUOTE] Ojeeej rozpiera mnie duma :loveu: Zmotywowałam taki talent do popracowania :D nie wierzę :loveu: Co do papieru.. musze ci podkraść pomysł :diabloti: [B]mrowa23[/B] chociaż niewiem co, i tak nie uwierzę, że to twoja pierwsza praca :D Używasz farby (jakiej?) czy tuszu? :)
-
Oo właśnie tak się nazywała :eviltong: Tam sa naprawdę ciekawe rzeczy ;)
-
Gizmo w typie Siberian Husky - łagodny, 3 letni, wychowany z kotami
Falkaa replied to Journey's topic in Już w nowym domu
Ehh.. szkoda gadac.. :shake: A mi też jest nie łatwo.. siedzę z 4-ema psami, kotem, dwoma królikami, hodowlą gołębi i szczurem.. a za trzy tygodnie szkoła.. -
Hooop do nieba :) Piękna suczka :) Mam nadzieję, że znajdzie kochajacy dom :lol: A moze DT stanie się DS... kto wie :cool3: :D
-
poćwicz z linką ;) To bardzo dobry trening.. Tak nauczyłam swoje psy ;) Uzbroj się w linkę, smakołyki, zabawki i do roboty! :) Jest o tym dużo w internecie.. na dogomanii tez zapewne coś jest.. Jeszcze była taka książka Jacka Gałuszki.. nie pamiętam jak się nazywala, ale były tam cenne wskazówki na ten temat ;) Życzę wytrwałości i postępów, Pozdrawiam :)
-
Gizmo w typie Siberian Husky - łagodny, 3 letni, wychowany z kotami
Falkaa replied to Journey's topic in Już w nowym domu
Nuka jest już u mnie drugi raz.. Raz znalazłam ją porzuconą w lesie, potem adoptowała ja pewna kobieta.. Dzis rano do mnei przyjechała z Nuką, żeby ja oddać.. Najpierw mówiłą, że Nuka "ugryzła" ich szczeniaka, potem się wykręała ze jest zbyt szczekliwa aż wkońcu powiedziała, że kupili rasowegoo psa i już jej nie chcą :shake: Dokładnie tak.. pies to zobowiązanie na wiele lat.. A wiele ludzi myśli "aa.. znudzi mi się to dam do schroniska.. albo uwiąze w lesie.. napewno jakiś ekolog z dobrym serduszkiem mu pomoże"... "przeciez to pies - zwierze.. poradzi sobie w lesie..upoluje coś.. " :shake: -
Saba jest ze schroniska z Klodawy :) Psotka przygarnięta z ulicy, a Nero wzięty od znajomego, znajomego mojego taty :) Miał on sukę Onka długowłosego, ktora się 'puściła' z Onkiem długowlosym rodowodowym sąsiada :lol: wzięliśmy psiaka a 'hodowca' zniknął bez sladu :shake: Ale wszytskie sa kochane :loveu:
-
Gizmo w typie Siberian Husky - łagodny, 3 letni, wychowany z kotami
Falkaa replied to Journey's topic in Już w nowym domu
Piękny psiak .. też mam na tymczasie rudego "haszczaka".. Nuke z kolei oddali, bo kupili szczeniaka - rasowego husky.. Więc jeszcze lepiej.. Ah ci ludzie.. :shake: Szkoda gadać.. -
[B]Metheora[/B], to papier fakturowany czy mam oczopląs? :lol:
-
wstaw ! ;) zobaczymy jak się rozwijałaś ;) [B]Metheora[/B], wykańczaj :) Jest OK. Wielkie Gratki i respekt z mojej strony za łapy :) Ja nie potrafie ich rysowac :P
-
[quote name='malaw95'][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mukai7MUISo/TkVf970U9YI/AAAAAAAACi8/Vs3X29TbkHE/s288/108_8551.JPG[/IMG] Z przed chwili;) Jestem w miarę zadowolona, ale powiedzcie mi co mogę poprawić!! Proszę;) [/QUOTE] [B]malaw95[/B] wybacz ale tu ci nie pomogę, bo na pastelach się kompletnie nie znam :lol: przypuszczam, że [B]betty-labrador[/B] moze ci pomoc ;) Wg, mnie ogolnie wygląda dobrze, choć grzywa jest nieco rzadka ;)
-
[quote name='Ayumka'][B]Falkaa[/B], tak, to z tego zdjęcia. Teraz już nic nie ruszam, bo bym zniszczyła rysunek, nie dałoby rady dobrze wymazać, zresztą podoba jej się ;].[/QUOTE] Oczywiście że się podoba ;) Jest genialne ;)
-
Dobrze.. jak wszyscy tak macie mnie dosyć to wybaczcie, że się pojawiłam ;) Wolę zakończyć to wszystko po prostu odchodząc aniżeli się wyklócac dalej oczywiście.. Należe do osób niestety, które są niezależne i w razie sprzeczki pierwsze ręki nie wyciagną.. Taka już jestem, nie moja wina. Uciekam z forum, zaraz po tym jak uda mi sie znlaleźć Nuce dom.. Przepraszam za swoje posty, za wykłócanie się wszystkie inteligentne kobiety do których nie należę.. Wybaczcie, ze splamiłam dobre imię tego forum i pewna siebie wyraziłam własne zdanie.. To sie już nie powtórzy.. . Przepraszam, dowidzenia.
-
[B]malaw95[/B] anatomia nie jest zła :) naprawde.. ale masz.. hmm jak to nazwac.. 'chaotyczny sposób rysowania' ? :) oglowie jest zabazgrane, podobnie jak cienie.. grzywa to parę kresek.. Popracuj nad estetycznością to będzie super ;) No chyba że taki masz styl, to oczywiście się nie narzucam :) [B]Ayumka[/B] to z tego zdjecia ? [URL]http://i.pinger.pl/pgr158/15b469f80021866c4df49bf0[/URL] Wystarczy że oczy będą bliżej siebie i prawe oko razem z brwią trochę niżej i już będzie podobna.. ;) Ogólnie to bardzo fajne cieniowanie i fajna praca ;) nie jestem jakaś tam wielką znawczynią.. zwykła amatorka :) tylko wyrażam wlasną opinię :)
-
[quote name='Martens']Falko, jeśli darzysz tak wielkim zainteresowaniem moją osobę i masz tak nieprzepartą ochotę analizować moją wiedzę, osobowość i styl pisania na forum, to może po prostu załóż mi wątek na Offtopie i sobie tam dywaguj do woli, i koniecznie zaproś tych wszystkich skrzywdzonych userów, którym tak strasznie dokuczyłam. Będzie niezły ubaw ;) Siedzę tu ładnych kilka lat i jesteś pierwszą osobą, która jest tak bardzo zaaferowana mną i moimi postami; pierwszy raz widzę kogoś, kto tak wyraźnie nie może przeboleć, że ktoś śmie go poprawiać, czy nie zgadzać się z jego opinią - masz niezłe ego, tylko w Twoim przypadku akurat trudno zgadnąć na jakiej podstawie aż takie wyrosło. Tymczasem skończ zaśmiecać wątek, bo jest on na temat przypadkowego pokrycia czyjejś suki, a nie Twoich problemów emocjonalnych odnośnie mojej osoby. Jeśli coś jest nie tak, po prostu napisz na PW, albo zwyczajnie nie czytaj moich postów, skoro tak Cię przy nich żal ściska; od razu Ci ulży. A skoro lubisz dyrygować, gdzie ludzie mają pisać, a gdzie nie, to i ja mam propozycję - na dogo świat się nie kończy, zawsze możesz iść na forum typu psy.pl ze średnią wieku 14 lat - tam na pewno będziesz błyszczeć wiedzą i poziomem :p Dla mnie EOT.[/QUOTE] co ty tu za bzdury wypisujesz teraz ? "A skoro lubisz dyrygować, gdzie ludzie mają pisać, a gdzie nie," co przepraszam ? komu ja dyryguje? komu ja cokolwiek nakazuje ? :p Albo : "Siedzę tu ładnych kilka lat i jesteś pierwszą osobą, która jest tak bardzo zaaferowana mną i moimi postami; pierwszy raz widzę kogoś, kto tak wyraźnie nie może przeboleć, że ktoś śmie go poprawiać" Wcale nie jestem pierwszą osobą.. Po prostu jako pierwsza ci się sprzeciwiłam.. Rozumiem.. powiedzieć co jest nie tak, nawet poprawić, z usmiechem wytłumaczyć.. A ty najeżdżasz dosłownie stwierdzając że zaniżam poziom forum, nie błyszczę wiedzą.. a skąd ty możesz o tym wiedzieć?! albo tymbardziej że mam wielkie ego, bo mam czelność powiedzieć że nie masz racji i ci się sprzeciwić.. Być może 'mam wielkie ego' jak to ty twierdzisz.. nie mówię że nie.. Ale twoje jest nie wiele mniejsze :p
-
Moj Nero trenował także na kocyku.. i na kocie :D
-
Arcyciekawy temat :D A jak wytłumaczyć takie zachowania: Sytuacja nr 1: Psotka (mniejsza suczka) wraca z łąk, i wchodzi na podwórko a Saba (większa suczka) zrywa się podbiega do niej (psotka sie nieco kuli) i obwąchuje ją z wierzchu i ma przy tym wysoko uniesiony ogon, podniesione uszy, troszkę najerzoną sierść i stoi tak jakby chciała byc większa.. ? :D Sytuacja nr 2: Psotka spokojnie chodzi sobie po podwórku a Saba ni stąd i zowąd podchodzi do niej ma podniesiony wysoko ogon i uszy, najerza się i warczy, a kiedy Psotka kładzie się ukazując brzuch i merdajac ogonem Saba ja obwąchuje i odchodzi . Sytuacja nr 3: Tak samo jak w sytuacji nr 2 ale nie obwąchuje jej tylko warczy warczy i warczy coraz głośniej.. Nieraz nawet robi takie ruchy jakby chciała ją ugryźć przy czym głosno warczy i szczeka jednocześnie a psotka głośno skamli.. Dlaczego Saba tak robi ? Oczywiście rozumiem że pokazuje dominację, ale dlaczego podchodzi do niej bez powodu i warczy i próbuje ugryźć?
-
A czy on zostaje na dworze sam ?
-
NUKA- ruda sunia w typie husky/akita , oddana z powrotem bo....Ma dom.
Falkaa replied to Falkaa's topic in Już w nowym domu
narazie zobaczę, czy tu mam zainteresownie ;) Jeśli nie.. to do niej maźnę ;) Dzięki :) Tymczasem narobiłam zdjęcia : [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/p1140685g.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8540/p1140685g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/808/zdjcie2152001.jpg/][IMG]http://img808.imageshack.us/img808/761/zdjcie2152001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/853/zdjcie2055001.jpg/][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7933/zdjcie2055001.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/p1140680w.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8512/p1140680w.jpg[/IMG][/URL] a to mam jeszcze z czasu, zanim tamta kobieta ją zaadoptowała: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/5/zdjcie1624.jpg/][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/9787/zdjcie1624.jpg[/IMG][/URL] -
NUKA- ruda sunia w typie husky/akita , oddana z powrotem bo....Ma dom.
Falkaa replied to Falkaa's topic in Już w nowym domu
Dzięki za informację :) edit: Nie moge wysłać do niej wiadomości.. -
[CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][COLOR=darkorchid]NUKA[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Palatino Linotype][SIZE=6][COLOR=darkorchid] [/COLOR][/SIZE][/FONT][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/36/zdjcie2148001.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/2790/zdjcie2148001.jpg[/IMG][/URL] [LEFT][FONT=Palatino Linotype]Około rok temu wyszłam z Sabą na spacer.. Jak zawsze poszłyśmy do pobliskiego lasu, tam przed oczami przeleciała mi ruda zjawa.. Nie wiedziałam, co to na początku myślałam, że to lis.. Ale nic.. Zniknął więc poszłam dalej.. Idę dalej znowu ruda zjawa.. Tym razem udało mi się zauwazyć, że to pies. Chyba husky.. Wołałam gwizdałam ale nic, cisza.. Kucnęłam zaczęłam cmokać, i gwizdać a z krzaków wylazła przepiękna rudo-biała główka.. Rzuciłam w jej stronę smakołyk wyszła ostrożnie z krzaków, powąchała i zjadła z szybkością światła. Rzucałam kolejne coraz bliżej siebie, a ona podchodziła coraz bliżej.. kiedy była odległa około 10m dopiero zauwazyłam jak bardzo jest chuda.. Wystające żebra i miednica.. Nagle suczka podbiegła i zaczęła wyjadać mi z saszetki smakołyki.. Była strasznie glodna.. Była strasznie przyjacielska.. Zdjęłam Sabie obrożę i smycz i zapięłam jej delikatnie. - Nie zareagowała, pięknie chodziła na smyczy więc przypuszczałam że kiedys miała już dom.. Wziełam ją do siebie. Weterynarz zbadał ją, odrobaczył, wyciągnął 46 kleszczy i pobrał krew. Chodź była strasznie odwodniona na szczęście zdrowa. Okazało się, że ma 11 miesięcy. Do szczęścia potrzebna jej już była tylko kroplówka, pełna micha, ciepły kąt i miłość.. Kiedy suczka przybrała na wadze po 2-óch miesiącach została wysterylizowana i zaadoptowana przez pewną kobietę. Po roku kobieta przywiozła Nukę do mnie, twierdząc że ugryzła ich nowego szczeniaka i już jej nie chcą.. Powiedziałam że to nie możliwe, żeby tak łagodna suka ugryzła jakiegoś psa.. Kobieta zaczęła się wykręcać i mówić że za dużo szczeka .. wtedy powiedziałam że to normalne.. Jak każdy pies broni obejścia.. Kobieta sie zawahała i powiedziała, że tak naprawdę jej już nie chcą bo kupili rodowodowego malamuta :angryy: Odjechała, ponownie zostawiając mnie z Nuką i 3-ema moimi psami.. Jest to suczka w typie husky/akita - rudo-biała. Ma prześliczny, zakręcony ogonek :loveu: Nuka jest bardzo wesoła, aktywna i bezproblemowa. Nie wykazuje cienia agresji w stosunku do ludzi i innych psów. W trakcie zabawy ze szczęścia dosłownie traci głowę, dlatego niewskazany jest domek z bardzo małymi dziećmi gdyż może niechcący przewrócić.. Jest jeszcze bardzo młoda.. ma 2 lata. Jest wysterylizowana.. Idealnie nadawałaby się do uprawiania jakiegos psiego sportu.. Potrafi aportować. Rozpiera ją energia. Umie podstawowe komendy. Kocha wodę. Wszystko czego potrzebuje Nuka To kochajacy własciciel, pełna micha i ciepły kąt. Może bez problemu mieszkac z innymi zwierzętami akceptuje psy, koty i szczury ;) Szybko potrzebny nowy dom, bo inaczej będe zmuszona dac ja do schroniska :-( Na hotelik, nie mam funduszy.. [/FONT][CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][COLOR=darkorchid][U][B]Podaruj dom Nuce ![/B][/U] kontakt w sprawie adopcji: e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel: 880-952-367[/COLOR][/SIZE][/FONT] Byłabym wdzięczna, za ogloszenia .. [LEFT]Wiecej zdjęć suczki: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/p1140342.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1948/p1140342.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/10/p1140317.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3555/p1140317.jpg[/IMG][/URL] (właśnie taki ma kolor sierści, w poprzednich zdj. aparat zepsuł): [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/zdjcie2073001.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/2807/zdjcie2073001.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/zdjcie1957m001.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/8960/zdjcie1957m001.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/p1140358.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7008/p1140358.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/825/p1140334e.jpg/"][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2491/p1140334e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/827/oneps.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/3463/oneps.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
oł.. wpadka :razz: ale fakt - pomysł na bannerek masz świetny :D
-
[quote name='Illusion']Nie wiem czy śmiać się, czy płakać :eviltong:.[/QUOTE] a co co chodzi? :D Metheora, york - BOSKI :loveu: