-
Posts
644 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Falkaa
-
Czyli wszyscy stawiają na licka.. Złożę papiery na licka i na technika.. zobaczymy gdzie się dostanę.. Gorzej jak się nigdzie nie dostanę :D Ale aż tak źle moze nie będzie :P [QUOTE]A kiedy niby byś chciała pracować jako ten technik? Chyba nie w czasie studiów? :P[/QUOTE]A czemu nie ? :D Pracę mam za płotem (dosłownie) [URL]http://www.vetlabbrudzew.pl/[/URL] :P Więć jak bedzie wolne od studiów to pójdę sobie dorobić :D EDIT: [B]aleola[/B].. tak sądzisz? bo ja słyszałam wiele dobrych słów na temat technika wet.. ale sama nie wiem .. Czyli mam rozumieć że Licek Licek Licek? :D
-
[B]Metheora[/B], fajny Albino wyszedł, ale ten pierwszy był faktycznie lepszy :lol:
-
no ok, matura.. :P Ale ja chciałam załóżmy dostać się do technikum, a po technikum na wydział weterynarii.. tak też mozna nie? :D a na doodatek do pracy mogę iść :P
-
Pyszczolinka ma ds pod Częstochową:) powodzenia mała!
Falkaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
ojej... mam nadzieje, że to nic poważnego :( Moze to tylko jakiś drobny uraz mechaniczny? -
Pyszczolinka ma ds pod Częstochową:) powodzenia mała!
Falkaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dostałam 'odpowiedź' na ogŁoszenie Pyszczolinki.. brzmi ono DOKŁADNIE tak: "Witam poszukuję zeby mi ktoś dał za darmo małego pieska yorka będę bardzo wdzięczna.Czekam na odpis jestem ze Złotowa." I co ja mam jej odpisać? -
Hehe :P :) A jak np. złoże papiery do technikum i do Licka i dostanę się do technikum.. I mi się nie uda, to co wtedy? :P
-
ale po technikum na studia isc można, a troszkę jako technik się zarobi :) Klinikę weterynaryjną mam za płotem.. ;) sąsiad (Piotr Kwieciński) kochany to na praktyki weźmie:D, a może i zatrudni:D [url]http://www.vetlabbrudzew.pl/[/url] Przykładac się będę bo ambicje mam :) I choć czasem leniuszek łapie, to pomyslę o weterynarii i już ochoto do nauki przychodzi :P nienawidze fizyki i matmy -.- :D chemia ujdzie :P Kocham biologię i angielski :loveu:
-
Witam :) Pozwolicie, że dołącze sie do wątku :) Więc tak mam 15 lat, we wrześniu zaczyna się 3 gim i po jej zakończeniu, chciałabym się dostać i teraz mam problem : czy do LO biol-chem. czy do technikum weterynaryjnego.. Że chce być weterynarzem wiem napewno.. ewentualnie, alternatywą gdyby mi nie wyszło z wetem jest behawior.. po szkole średniej chciałabym iść do Instytutu Kopernika w Poznaniu na wydział weterynarii.. niedawno otwarty (lub nie długo zostanie otwarty) .. może kiedyś na SGGW.. Mam problem czy iść do technikum czy liceum po gimnazjum? Jak radzicie? Ja osobiście bardziej stawiam na technikum, bo po skonczeniu szkoły moge iśc do pracy.. Ale z drugiej strony nie wiem czy poradzę sobie z maturą z chemii, bo ososbiście wiem, że technikum raczej nie skupia się na maturze tylko na zawodzie..
-
Góral w ciele psa, tygrys i znajda, czyli Cesar, Mruczek i Kofik.
Falkaa replied to Karro's topic in Owczarek podhalański
[url]http://img808.imageshack.us/img808/2674/brunoicesar.jpg[/url] :loveu: Cesar wygląda jak Bruno, tylko 'wyprany' :D:D Piękny Niedźwiadek :loveu: -
a może :o sorki :P świetnie aga :D
-
no ja właśnie też mam problem z faflami bo ona ma baardzo długie :D Ale podpatrzyłam na pracę LeCoyotte i powinno być dobrze :lol:
-
aaaa :P muszę to spróbować :D bedzie ciężko, ale jakoś dam radę :P
-
Jaakie piękne te twoje stwory :loveu: bedziemy wpadac :D Pozdrawiamy :loveu:
-
mam problem z siwą mordką bo nie wiem jak zrobić białe włoski...
-
oj jeszcze nie pokaże bo jak narazie wygląda strasznie :D
-
Nie ma sprawy :P
-
Hahaha :D A ja się do twojego potworka galerii dokopać nie mogę .. :P Wez mi linka podaj :D
-
chyba olowkiem i paluchem nie? :D
-
Metheora, to do kalendarza? :P Ja dzisiaj zaczęłam :D
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Falkaa replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Byłoby super .. Ale rodzice oczywiście mają swoje zdanie: "nie będziesz jeździć w obcymi ludźmi samochodami, jeszcze tak daleko.."- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Falkaa replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Klimek']Nie martw się Falkaa ;) Bardzo nam pomożesz rozgłaszając wątek wśród znajomych. Może Twoi rodzice skuszą się na wyjazd do Krzykosów w jakiś wolny dzień... jeśli trochę powiercisz im dziurę w brzuchu :))[/QUOTE] Właśnie też mam taką nadzieję.. Ale w najgorszym przypadku wkurzą się i nie pojadę już nigdzie ;/ Taki ich urok.. Naprawdę strasznie chciałabym pojechać :( no ale cóż.. Oczywiście, porozgłaszam :)- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Dokładnie.. Przypuśćmy yorki.. Hodowli jest ... mnóstwo. A tylko połowa? może mniej.. to hodowle istniejące z pasji i chęci podtrzymania rasy.. A reszta ? Jak nie pseudohodowle to mało widoczne mieszanki..
-
Psy z Krzykosów za chwilę mogą stracić dom
Falkaa replied to Justyna Klimek's topic in Już w nowym domu
Właśnie z nimi rozmawiałam.. powedzieli, że nawet mam nie dzwonić bo nie ma mowy, żebyśmy sami tam pojechali.. Oni nie mogą bo pracują :(- 1717 replies
-
- krzykosy
- piękne psy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Jaka ona piękna :loveu: i radosna :loveu: Jak Sabolek mój :P Zrób jakieś piękne foteczki ze spacerku :D moze jak sie w wodzie bawi? :D śliczna ta twoja lapinporokoria :loveu: