-
Posts
4401 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by choba
-
Frędzel zmienił status - dom tymczasowy stał się jego domem stałym :)
choba replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
Biedny Frędzelek... Oby szybko ktoś go pokochał -
Ok, w takim razie poczekam na nową :)
-
To ja jeszcze na wszelki wypadek zapytam - firmówkę przywrócić starą?
-
Szkoda, że pani jednak nie została do końca taka zdeterminowana, jak wydawało się na początku :(
-
"Wszyscy mają Mambę ..."? a teraz ma ją nowa rodzinka, w domu!
choba replied to saphira18's topic in Już w nowym domu
Co do Sinusa, to jedna pani na fb napisała: "Pies nr 1142/13 ma właściciela na ul. Dytrycha. Znam go z widzenia, bo biega luzem." -
[quote name='maciaszek']Wrzuciłam fotkę z przybijaniem piątki :). A na Nowy Rok życzę Karbonowi najwspanialszego domku pod słońcem![/QUOTE] Super! Dzięki :) A Karbon dziękuje za życzenia - oby się spełniło :)
-
Może faktycznie jakaś zmiana by nie zaszkodziła :) Kasiu, jak myślisz? Może coś z tych... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-e60D9mVlRZc/UqMwypDhjEI/AAAAAAADiuc/bwQjpAVOv18/s720/DSC07349.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bgNzMZbjNKY/UrW7L6I2AyI/AAAAAAADj2E/elTZEX-FROY/s640/P1090026.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ARx2Mv1aQhY/UpoLskZkzFI/AAAAAAADicg/PLfP9T2vkGU/s640/P1080925.JPG[/IMG] Ewentualnie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-srQ48-HiTTo/UqMwwGhorlI/AAAAAAADiuM/eLajWcGKnrc/s720/DSC07364%20%E2%80%94%20kopia.jpg[/IMG] albo [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--0V2tlGuNEw/UhinI46FuhI/AAAAAAADQ6g/NneGbszedIo/s720/DSC03360.JPG[/IMG]
-
[quote name='jotpeg']a czy Karbonik ma ogłoszenia? (reklama dźwignią handlu...)[/QUOTE] Ma ogłoszenia aktualizowane co jakiś czas - wszystkie wypisane w [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239171-A-chcia%C5%82em-by%C4%87-jamnikiem-KARBON-szuka-domu%21?p=20382932#post20382932"]tym poście[/URL]. Miał nawet przez jakiś czas wyróżnienie na tablicy. Nie wiem, czy jeszcze wszystkie ogłoszenia są aktywne (nie wszystkie się przypominają na maila), jak będę miała trochę czasu, to może je posprawdzam i ewentualnie zaktualizuję. Niestety mimo ogłoszeń chętnych wciąż brak...
-
Frędzel zmienił status - dom tymczasowy stał się jego domem stałym :)
choba replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
Będzie nowa firmówka Frędzla, czy wrzucić wszędzie tą starą? -
Frędzel zmienił status - dom tymczasowy stał się jego domem stałym :)
choba replied to Patrycja*'s topic in Już w nowym domu
O rany :( Bardzo szkoda psiaka... -
Trzymam mocno za Tinkę :kciuki:
-
Tamra spokojna, ciekwska sunia szuka swego miejsca na Ziemi.
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za Tamrę :) -
Tajfun - duży pieszczoch w typie ON-ka ZNALAZŁ DOM!
choba replied to choba's topic in Już w nowym domu
No więc dzwoniłam przed chwilą do Tajfunka :) Psiak jest na pewno kochany. Zaliczył już kilka wizyt u weterynarza, gdzie jest bardzo grzeczny. Wiek określono mu jednak na ok. 7 lat, ma dobre kilka kilogramów niedowagi. Podobno weterynarz stwierdził, że pies jest raczej w dobrej kondycji. Może mieć jakiś początek problemów z tylną częścią ciała, ale na razie mu to nie przeszkadza. Co do przednich łapek, to ma mieć jeszcze w poniedziałek rentgen, bo wykryto mu jakiś guzek - nie wiadomo czy to stare, źle zrośnięte złamanie, czy jakiś większy problem. Może to właśnie to mu przeszkadzało w chodzeniu. Poza tym jest bardzo grzeczny i przytulaśny. Z drugą suczką się dogadują - może nie lubią, ale raczej nie ma między nimi problemów, leżą na jednym legowisku. Chyba że w czasie karmienia, bo podobno jest dość mocno zaborczy, jeśli chodzi o jedzenie. Kota jeszcze raczej woli pogonić, ale są już też momenty, kiedy go ignoruje. Pani wierzy, że się w końcu jakoś przyzwyczai. Z tym szkoleniem to sprawa wygląda tak, że pani kiedyś ze swoim psem był na szkoleniu PO i u Tajfuna odkryła, że potrafi część z komend uczonych na takim szkoleniu. Chłopak mieszka głównie w kotłowni, ale część czasu spędza na ogrodzie, a część też w domu. Państwo woleliby, żeby mu się trochę charakter wyostrzył, bo nie spełnia podstawowych założeń - w ogóle nie jest czujny i nie pilnuje ogrodu. Ale pani mówi, że na pewno go nie oddadzą. Pani bardzo fajna i konkretna z rozmowy. Jak najbardziej zaprasza w odwiedziny :) -
Dziękuję w imieniu Karbona :) A dzisiaj już kolejny, tym razem poświąteczny spacerek z moim urwisem :) Zaczął się od wycieczki do parku w samotności. Potem wróciliśmy do schroniska poszukać towarzystwa ;) Najpierw spotkaliśmy Tinę, którą Karbon już coraz lepiej toleruje. Jakiś czas później dołączyła do nas jamniczka Mimi i wszyscy razem zaczęli na siebie szczekać :mad: Był nawet moment, kiedy Karbon i Mimi zaplątali się smyczami i mała wpadła w niezłą panikę. W rzeczywistości została tylko lekko obśliniona, ale alarm był niezły ;) Potem udało nam się w końcu iść na spacer, na którym już na szczęście nie było problemów :)
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-mihsKMBvJz4/Ur7isOXOZUI/AAAAAAAAQcw/Ce8wIn_oNg8/s640/P1090129.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-s78ZkdxCcD4/Ur7irBYzgCI/AAAAAAAAQc4/TdzyOQe3LZs/s640/P1090117.JPG[/IMG]
-
Żaba wreszcie znalazła swoich ludziów, którym zaufała
choba replied to kicia1616's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oICR7sTkXv0/Ur7jIH6vaYI/AAAAAAAAQho/-7pX182IAn4/s640/P1090141.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iq9Kg9v34T4/Ur7jI4qK1qI/AAAAAAAAQhs/c0cmmfzCq34/s640/P1090142.JPG[/IMG] -
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
Muszę przyznać, że Doris ma dużo siły. Trochę mnie na początku wymęczyła :evil_lol: A poza tym to kochana z niej sunia :) Spacerek nie był długi (ok. godziny), ale ważne, że w ogóle był :) Przeszliśmy się trochę w towarzystwie kilku innych psiaków. Zero problemów - taka miła odskocznia od Karbona, którego na początku trzeba porządnie pilnować ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-haP_yy5U0LQ/Ur7jBtw_40I/AAAAAAAAQgg/HsyEaxxMfus/s640/P1090116.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-4s9kCiLnazU/Ur7jCEqeASI/AAAAAAAAQgo/pgq-2OpTsdg/s640/P1090137.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-i_ue1zYch8E/Ur7jC4GMySI/AAAAAAAAQgw/MFJS-wfEqks/s640/P1090138.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_r_OOdTFUYg/Ur7jFR2JuEI/AAAAAAAAQhM/UANQVOqtTkY/s640/P1090144.JPG[/IMG] -
Tamra spokojna, ciekwska sunia szuka swego miejsca na Ziemi.
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
A taki z niej szkieletorek... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-i8jDjZY9fjg/Ur7i0AYUJ3I/AAAAAAAAQeQ/HdcLraaa_9E/s640/P1090128.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bPLfTpMQKFw/Ur7i4LNNsHI/AAAAAAAAQe4/b4CNWvN2fxM/s640/P1090136.JPG[/IMG] -
Tamra spokojna, ciekwska sunia szuka swego miejsca na Ziemi.
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VdL9oTjlHbU/Ur7ixL0y_WI/AAAAAAAAQdw/lKSWIRatwWQ/s640/P1090124.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-R_jMeyscQJs/Ur7iyfMu8YI/AAAAAAAAQd8/DsonMHHuSC8/s640/P1090126.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-BJyMbl_0_yo/Ur7izfhrqQI/AAAAAAAAQeI/dgrAY3WzLlg/s640/P1090127.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-USQglSPebE8/Ur7i077L5OI/AAAAAAAAQeU/g3vCW04pXpY/s640/P1090130.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--I7yCP6KblE/Ur7i1gfFsII/AAAAAAAAQeg/yoNoR1x60y8/s640/P1090131.JPG[/IMG] -
Tamra spokojna, ciekwska sunia szuka swego miejsca na Ziemi.
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
Obiecane zdjęcia :) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-MAPgF97iGV8/Ur7iuEQ_cbI/AAAAAAAAQdI/ca3Wrg9F-nE/s640/P1090119.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-237tok0zRwo/Ur7iuqF6TNI/AAAAAAAAQdQ/TrSEbv_OG7U/s640/P1090120.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-y0TF9E7TR6E/Ur7ivaZx2YI/AAAAAAAAQdY/dPLAr6xB7PA/s640/P1090121.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XvEM4WUZC_w/Ur7ivwlY9pI/AAAAAAAAQdg/vFWG5MdqUDA/s640/P1090122.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kibXV7mNNa8/Ur7iwksgfEI/AAAAAAAAQdk/AGQ40u1u8bg/s640/P1090123.JPG[/IMG] -
powodzenia :)
-
Trzymam mocno kciuki, żeby Maniek był grzeczny :kciuki:
-
Tamra spokojna, ciekwska sunia szuka swego miejsca na Ziemi.
choba replied to BlauPanda's topic in Już w nowym domu
zapisuję sunię, za jakiś czas wrzucę jeszcze zdjęcia ;) -
I dużo szczęścia w nowym domku :D
-
Doris- duża, puszysta sunia MA DOM oby do końca życia!
choba replied to madzia.uje93's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia.uje93']Niestety dziś wolontariatu nie ma, a w sobotę nie uda mi się przyjechać do Doris, jednak może Beata (:roll:) albo inna dobra dusza wyszłaby z Doris na chwilkę chociaż:oops: W przyszły czwartek też nie wiem czy uda mi się dojechać do schroniska:-([/QUOTE] Postaram się zabrać Doris na spacerek :)