Jump to content
Dogomania

choba

Members
  • Posts

    4401
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by choba

  1. Suuuuuuuuper wieści! :D
  2. Kolejny raz Czarek był na spacerze ze mną - tym razem dość krótkim. Byliśmy tylko chwilę w parku i potem trochę na terenie schroniska. Oczywiście musiał ponaskakiwać na biednego Nugata... Tylko dlaczego on to musi robić tak nagle? :mad: Momentami miałam wrażenie, że mi rękę wyrwie tymi nagłymi szarpnięciami... Na szczęście ręce mam jeszcze na miejscu ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ij1SwTw8fXA/UtqWjiWHKKI/AAAAAAAAQ2M/sH56B1H0TBI/s640/P1090348.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8UwNctwqlkw/UtqWlKJTC2I/AAAAAAAAQ2Y/GBf4d9ZONdA/s640/P1090351.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-222YUOu1WRE/UtqWnE9V_wI/AAAAAAAAQ2o/wjiSHvhF2ZM/s640/P1090355.JPG[/IMG]
  3. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DuC-0J7LMs4/UtqWoY4SByI/AAAAAAAAQ20/Le8AeK7-sL4/s640/P1090356.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-V_ZQClluBhg/UtqWpLi_x-I/AAAAAAAAQ24/OX2_e_ES8RU/s640/P1090357.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WOK0QMPLAyc/UtqWp-MSlOI/AAAAAAAAQ3A/kGAfVVgOMzE/s640/P1090358.JPG[/IMG] Nie wiem czemu, ale na tym ostatnim zdjęciu Nugat skojarzył mi się z Simbą z Króla Lwa :p Do porównania: [IMG]http://s-tlk.org/gallery/tlkscreenshots/tlkscreenshots_101.jpg[/IMG]
  4. Jeszcze kilka zdjęć z (oby) ostatniego spacerku :) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-MyT4aMrKdXY/UtqV79aeblI/AAAAAAAAQ1s/JMmGwHeYGog/s640/P1090344.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gAQObHuALO4/UtqV8-LBnTI/AAAAAAAAQ1w/Y0lRjI4fI80/s640/P1090345.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vd5H447ZsmQ/UtqV9o57wVI/AAAAAAAAQ18/8OrU6iJocow/s640/P1090346.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-tzDt0iT2gAE/UtqV-sNL-RI/AAAAAAAAQ2A/xK5fk3OMfFA/s640/P1090347.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4Jl6K3EBWYU/UtqV5uz7fwI/AAAAAAAAQ1U/ezC0NiuqtYo/s640/P1090339.JPG[/IMG]
  5. Dzisiaj Karbon podejrzanie mocno ucieszył się na mój widok - chyba się stęsknił :eviltong: Na początku porządnie się wygłaskaliśmy, a potem poszliśmy na łąkę, gdzie chłopak mógł trochę pochodzić z luźno puszczoną smyczą. Później poszliśmy na spacer razem z Nugatem. Na początku było wyjątkowo mało szczekania i po niedługim czasie już się dogadywali całkiem nieźle. Karbon chyba zaczyna rozumieć, że nie ma po co od razu się rzucać, bo często już tylko warczy. Po spacerku był powrót do boksu, bo obiecałam spacer Czarkowi. I tu się zaczyna najważniejsza historia :D Otóż jak odprowadzałam Czarka, to jacyś państwo oglądali Karbona. P. Ania powiedziała, żebym go jeszcze wzięła na chwilę, żeby ludzie go trochę poznali. No i Karbonek poszedł do domku :) Może nie jest to wymarzony przeze mnie dom, bo chłopak ma robić za stróża, ale lepsze to raczej niż schronisko. Państwo wydawali się całkiem w porządku. Mają już kota i 2 psy - jednego w domu i jednego na ogrodzie. Tylko że ten ostatni (owczarek) w ogóle nie szczeka i chcieli jeszcze jednego. Państwo wiedzą, że Karbon nie bardzo lubi psy, ale zamierzają powoli ich zapoznawać, żeby się przynajmniej tolerowali. Na początku jeden będzie wolny, drugi zamykany w kojcu. Mam numer do ludzi, za kilka dni będę dzwonić. Trzymajcie mocno kciuki, żeby chłopak dopasował się do nowego domku :) Ps. Pani Mirka była w takim szoku, że stwierdziła, że mam napisać w gazecie, że Karbon znalazł dom :p
  6. Mapet ma nawet własne miejsce przy stole? :D
  7. Oby to nie było nic poważnego z tymi uszkami... Przynoszę prezent dla Mańka ;) [URL="http://tiny.pl/q55d1"][IMG]http://tiny.pl/q55df[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q55d1"][IMG]http://tiny.pl/q55d5[/IMG][/URL]
  8. Banerki dla Nugata :) [URL="http://tiny.pl/q55dc"][IMG]http://tiny.pl/q55dw[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q55dc"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-gpsOGEUk40E/Utl-kLbv2gI/AAAAAAAAQ0o/INXlsp2GeVQ/s250/Nugat2.png[/IMG][/URL]
  9. Eh, ten mój rozrabiaka... Dzisiaj niestety nie byłam w stanie dotrzeć do schroniska, na szczęście Ola zajęła się Karbonkiem, za co bardzo dziękujemy :) W sobotę postaram się być
  10. A ja słyszałam, że dzisiaj nawet Karbon nie był aż taki wyszczekany w stosunku do Nugata jak ostatnio. Czy to prawda? A co do pewności siebie - to może już z Czarkiem będzie dało się normalnie spacerować ;)
  11. No to ciekawa zmiana decyzji ;) Powodzenia Tamra :)
  12. Ja dzisiaj w ramach przerw od nauki odrabiam nieobecności w schronisku banerkami ;)
  13. oj, trzymaj się biedaku... mocno kciuki trzymamy
  14. W ramach chwilowej przerwy od nauki powstały banerki dla Pana Billa :) [URL="http://tiny.pl/q5c11"][IMG]http://tiny.pl/q5c19[/IMG][/URL] [URL="http://tiny.pl/q5c11"][IMG]http://tiny.pl/q5c1f[/IMG][/URL]
  15. Na tym ostatnim zdjęciu to widać, jakie są podobne z wyglądu :)
  16. Biedaku, trzymaj się... Oby się szybko znalazł dla niego domek, chociaż tymczasowy, bo się nam chłopak wykończy w schronisku...
  17. trzymamy mocno :kciuki:
  18. Naprawdę cudowni ludzie się Nanie trafili :) Dużo zdrówka życzymy ;)
  19. No to w takim razie jeszcze mocniej trzymamy kciuki, żeby wszystko się ułożyło dla Doris i nie została po raz kolejny potraktowana jak zabawka
  20. To jak to się w końcu stało, że tam wróciła?
  21. [quote name='madzia.uje93']Tak wiem, ehh, Doris dziś wróciła do swojej dawnej rodziny.[/QUOTE] aaaahaa.... odwidziało im się?
×
×
  • Create New...