[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/dscf2509l.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/976/dscf2509l.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/828/dscf2346m.jpg/][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/46/dscf2346m.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/dscf2402vp.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8112/dscf2402vp.jpg[/IMG][/URL]
Takie tam z nudów :)
Dziękuje wam :) Napewno skorzystam :D Już byłam na MP i ćwiczyłam z kilkoma osobami . Ale murze postarać skontaktować się z panią Aliną z hodowli Alikana
Troszkę zaniedbaliśmy galeryjkę a więc nowe fotki mojego "aniołka" :D :D
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/265/szilaa289.jpg/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6435/szilaa289.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/szilaa290.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/3289/szilaa290.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/406/szilaa292kopia.jpg/"][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/1671/szilaa292kopia.jpg[/IMG][/URL]
Witamy Witamy ;)
A u nas suuper ;) Shila dostałą medalik do obróżki od mojej przyjaciółki , jest prześliczny :loveu: Młoda szaleje po śniegu :D I jeszcze ma nowego kolege :D Małego Yorczka Decybelka :D