[quote name='ppaula2']Doszły jeszcze dwie dziewuszki :)
Moja wymarzona dziewczynka czekoladka ur 8:55, 380g (zostaje u nas ;))
Oraz dziewczynka biszkoptowa ur. 9:30, 400g
Wieczorem jadę na RTG do wetki.[/QUOTE]
gratulki!!!!!!!!Czekoladowy Labradorek uwielbiam:D