Tego dnia mój kuzyn Wiktor rzucał Szili śliwki i patyki których było pełno na trawie :).Sziluśce bardzo podobała się ta zabawa ,i tak nauczyła się aportować:lol:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/szilaa227.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/5533/szilaa227.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/szilaa274.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8118/szilaa274.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]