Jump to content
Dogomania

aida

Members
  • Posts

    1629
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aida

  1. Kochane cioteczki suńka już w DT a ja nie mam numeru konta do zapłaty.Nie mam ochoty trafić na czarne kwiatki deklarowiczów:mad: bardzo proszę o podanie komu mam zapłacić
  2. Ja cały czas zaglądam ale mam focha:diabloti: bo Ty tylko naszą Danuśkę faworyzujesz
  3. Moją wpłatę też przekazuję na nową bidę:lol:
  4. No działacie super dostałam aż dwa zaproszenia.:crazyeye: Oczywiście że wspomogę groszem.:lol:
  5. O kochany nic z tych rzeczy albo Danusia i ja w pakiecie razem albo zobaczysz co znaczy zemsta odrzuconej kobiety:diabloti::diabloti::diabloti:
  6. No proszę trochę mnie tu nie było a tu temat kołderek i noszenia na rękach.Może i ja się załapię:evil_lol: Wystarczy trochę treningu i dasz radę ponosić na rękach nas wszystkie. Trudno ale z Ashą dostałeś w pakiecie babiniec:diabloti:
  7. Dobrze wszystko rozumiem moja pomoc jest aktualna. Tylko ja jutro od godz 10 do niedzieli do 14 będę poza netem więc gdyby coś to ewentualnie wpłacę w niedzielę
  8. Czytam i szlag mnie trafia. Słuchajcie jeżeli tak koniecznie chcecie pomoć to zbierajcie deklaracje. Ja mogę pokryć dwa miesiące dt, ale stałych nigdy nie daję więc jest to pomoc jednorazowa. Jeżeli to pomoże to proszę nr konta i kasę przelewam
  9. Dajcie ten nr konta kasa i tak jest potrzebna na utrzymanie i badania
  10. A ja nr konta dostanę:mad:
  11. [quote name='majqa']Jest to rząd pewno 350-450zł (o ile nie więcej) i zależnie od hotelu jest w tym karma lub... nie jest.[/QUOTE] Dziękuję za informację. O pełnych kosztach to wiem tylko myślałam że chcecie umieścić Aiszę w hotelu na parę dni i potrzebna jest kasa na cito
  12. Siedzę i czytam czy możecie mi powiedzieć ile potrzeba na Hotel żeby Aiszę przetrzymać
  13. Fajnie że dziewczynka już po sterylizacji ale czy nr konta mogę prosić:mad:
  14. Danusiu musisz się zastanowić widzisz przecież jakie problemy ma laleczka:evil_lol:
  15. Zgłaszam się jako ofiara literki [B]A [/B]proszę o nr konta. Nie będzie to deklaracja stała bo takowych nigdy nie daję dlatego że nie wiem co będzie dalej ale jednorazowo wspomogę
  16. [quote name='gregorsat']Ciepło to bije od każdego z Was, bo tylko dzięki Wam tu trafiłem i wcale nie chce mi się stąd odchodzić:buzi::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Na to że mógłyś odejść to nie licz. Tu działa mafia z takiego babińca nie ma ucieczki bez konsekwencji:diabloti:
  17. [quote name='gregorsat']No, na mnie to by pewnie nie zwróciła uwagi:diabloti:[/QUOTE] I to dzięki młodzieńcowi masz taką laleczkę:lol:
  18. [quote name='gregorsat']Co prawda, to prawda. I jeszcze namawiać musiałem...;) Kawalera zawiozłem, co by podgrzać atmosferę...:evil_lol:[/QUOTE] Czyli trafiłam poszedł z sobą wabik w postaci bardzo atrakcyjnego młodzieńca:evil_lol::lol::lol::lol:
  19. Cały czas śledzę wątek. Na początku nie miałam jak pomóc bo daleko, ale w obecnej sytuacji już mogę. Poproszę o nr konta. Wspomogę deklaracją jednorazową.
  20. [quote name='Bejotka']Ja też się cieszę jak dzieciak :) Oj, miała Asha farta!! :)[/QUOTE] O jakim Ty farcie mówisz to Gregorsat miał farta że taka piękna lalunia chciała z nim pójść i razem zamieszkać:evil_lol:
  21. Faktycznie pięknota:lol:
  22. Jestem na zaproszenie. Nie mam bladego pojęcia jak pomóc.
  23. [quote name='Alicja']a oddałabyś potem ??:grins:[/QUOTE] No nie jestem pewna czy na to mogłabyś liczyć:eviltong:
×
×
  • Create New...