Jump to content
Dogomania

misiadg

Members
  • Posts

    897
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by misiadg

  1. [quote name='yuki'] Jest chętny domek dla Antka :)[/QUOTE] Hura, jak miło to słyszeć, trzymam więc kciuki za powodzenie!
  2. Poszło 10 zł na słodziaka :P
  3. ode mnie też buziaki i przytulaki :D
  4. Wyślijcie nr konta, przeleje 10 zł jednorazowo, stałych nie mogę bo nie mam z czego :/ i buziole dla Barego :loveu:
  5. Jestem u Barego bidulka malutkiego....
  6. No właśnie co tam u przystojniaczka Albinka :loveu:?
  7. Super że Baścik ma się już lepiej choć odrobinę:multi:
  8. @łolkiee pożyczyłam sobie banerek z Baścikiem, mam nadzieję, że się udało :D
  9. Podnoszę Baścika.... w przyszłym tygodniu zrobię fotki i ogarnę ten temat :cool3:
  10. Buziaki dla Antka przystojniaka :loveu:
  11. Jestem u Toro, niestety nic zadeklarować nie mogę bo nie mam żadnych stałych dochodów więc to jedna nie wiadoma :o ale trzymam kciuki za powodzenie
  12. Widzę, że mowa o funduszach więc chciałam powiedzieć że we wtorek zrobię mega porządek w szafach i myślę że znajdzie się trochę ciuchów na bazarek, nowych, z metkami oraz raz ubranych, bardzo kibicuje temu psiakowi, żadnych stałych deklaracji dać nie mogę bo sama nie mam stałych dochodów ale fanty na bazarek dla niego znajdę, proszę o info do kogo mogłabym je wysłać itd:)
  13. Nie zgadzam się, że Albinek bez urody jest :) Przystojniak z niego, ma to "coś" ;-) Imię też super :D więc trzymam kciuki żeby znalazł kochający domek :)
  14. Oddam Furaginum ważne do 2014, opakowanie zawiera 30 tabl mój pies zjadł 6 więc zostaje 24 :)
  15. Rzeczywiście przystojniak wesolutki, trzymam kciuki żeby znalazł domek :)
  16. Przelałam 10 zł na Nerusia i trzymam za niego kciuki :)
  17. Do tej pory tylko czytywałam niektóre wątki na dogomani, ale wpłacałam kasę na rożne aukcje z allegro dotyczące psiaków, na tą też, zarówno na leczenie Pascala jak i teraz na pokrycie długów. w Każdym razie chciałam napisać, że ciesze się, że jest jeszcze tylu dobrych ludzi, których interesuje los zwierząt, a co do Pascala to na zdjęciach widać, że był szczęśliwy choć przez chwilę. Przykro mi, że nie udało się go uratować, ale wierzę że teraz sobie odpoczywa w psim raju i jest szczęśliwy.
×
×
  • Create New...