Rudy to piękny, duży piesek o cudownym charakterze. Spotkało Go wiele złego, został potrącony przez samochód i pozostawiony bez pomocy...Wiele wycierpiał, przeszedł dwie operacje, nadal przebywa w lecznicy, gdzie tęskni i czeka...Rudy marzy o swoim własnym Człowieku, który będzie Go kochał, głaskał, przytulał. Piesek jest spokojny, posłuszny, bardzo kochający, toleruje koty i dobrze dogaduje się z innymi psami. Jest wykastrowany. Po rehabilitacji będzie zupełnie zdrowy. Bardzo potrzebuje swojego domu, będzie wspaniałym, wiernym przyjacielem.
Mnie wyszło coś takiego. Jak uważacie tak zróbcie. Mnie się ten piesek bardzo podoba...