Jump to content
Dogomania

iwstar58

Members
  • Posts

    2027
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwstar58

  1. Witaj Basia1244. Całkiem przypadkowo skojarzyłam tą sunię z ogłoszeniem; http://olx.pl/oferta/zaginal-pies-wroclaw-CID103-IDbXqRP.html#95e25a54ea. Dałam znać włascicielce, że na 99% Maja czeka na kwarantannie na odbiór. :)
  2. Witam. Zapisuję sobie wątek Gigi do poczytania. :cool1:
  3. Florentyna, jeszcze kilka wypadów do hoteliku i będzie dobrze ;)
  4. Dobry wieczór, i ja przywitam się na wątku Fanny. Mam nadzieję, że Pianka równie szybko jak Popcorn, wyprowadzi sunię ze stanu niepewności. ,zmajstrowałam' Fanny taki banerek. Kto zechce skorzystać, proszę bardzo :)
  5. Szczęścia Popcorn :) Kochaj swoich ludzi i bądź kochana. Cieszę się niesamowicie, że Popcorniasta ma już dom, fajny dom. Oooogromna niespodzianka.
  6. Na jednym ze zdjęć prawie udało się Pianolę-błyskawicę przydybać przy nodze. Ale znowu nie taka perspektywa. Jeszcze chwila a na świeżej trawce, pewnie będą fajne fotki. :)
  7. nic dziwnego, że ludzie zakochali się w Gwiazdce. Trzymam kciuki za sobotę Nutusiu, gratuluję osiągnięcia takiego kompromisu z DS / mam nadzieję/ i podziwiam, nie każdemu by się chciało. :)
  8. Te ogł. są ze stycznia, jeszcze z Radys i tekstem z Fb. Część już wygasła, linki otwierają się; http://cwirek.pl/ogloszenie/krab-pilnie-potrzebny-chocby-dom-tymczasowy,pcoRt http://olx.pl/oferta/krab-pilnie-potrzebny-chocby-dom-tymczasowy-CID103-ID8p2Jz.html?action=show&id=124179401&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20150105-%5BdiplayLink%5D-13134765@1-20150105155649 ewa gonzales, trzymaj się cioteczko, pozdrawiam
  9. Kejciu, ale jak porównasz statystyki. Sunie miały ogł. i wyróżnienie w jednym czasie? Gackowa z ponad 1700 wejść, sądzę, że ogł. ma od jakichś 2 m-cy albo lepiej. No dokładnie, jeden wystarczy, byleby właściwy :)
  10. Ale dzięki Waszemu podejściu, cierpliwości i spokojowi, Popcorn zrobiła ogromne postępy :) A co takiego ciekawego naszeptała Ci do uszka?
  11. I ja również gratuluję :)
  12. Tzn. że...że wizyta pa u Poker ? O kurka, nie wpadłabym na to. :)
  13. Brawo Popkorn, brawo papryka :) Podchodzi sama do Was, czy to jeszcze nie ten etap?
  14. Loczka jeszcze na dobre nie zadomowiła się / i na szczęście/ a tu już domek na horyzoncie. Trzymam kciuki :)
  15. Na pewno ktoś pokocha. Myślimy pozytywnie i trzymamy kciuki, żeby tylko dostrzegł Piankę :)
  16. Zaglądam do pięknookiej rudej. I tak trzymaj Popcorn, nie ma się co bać, Franio fajny chłopiec :)
  17. dzięki NikaEla, ale mój też taki sobie :) Zbyt mało wyrazisty. Poczekamy na lepsze fotki
  18. albo dla muzyka, jako najbardziej wyrozumiałą towarzyszkę. :) Zojka też śpiewała, i chyba przestała? Pańcia coś wspominała na ten temat?
  19. Super, bardzo się cieszę z takich wieści :) pozdr.
×
×
  • Create New...