-
Posts
2027 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwstar58
-
27 września - co tam w schronisku słychać?
iwstar58 replied to Basia1244's topic in Już w nowym domu
Witaj Basia1244. Całkiem przypadkowo skojarzyłam tą sunię z ogłoszeniem; http://olx.pl/oferta/zaginal-pies-wroclaw-CID103-IDbXqRP.html#95e25a54ea. Dałam znać włascicielce, że na 99% Maja czeka na kwarantannie na odbiór. :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
iwstar58 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam po dłuższej przerwie do Krabcia. Sporo czytania, ale nadrobię :) -
GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.
iwstar58 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Witam. Zapisuję sobie wątek Gigi do poczytania. :cool1: -
FANNY z Radys delikatna, wrażliwa czekoladka już w DS :))))
iwstar58 replied to Florentyna's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór, i ja przywitam się na wątku Fanny. Mam nadzieję, że Pianka równie szybko jak Popcorn, wyprowadzi sunię ze stanu niepewności. ,zmajstrowałam' Fanny taki banerek. Kto zechce skorzystać, proszę bardzo :) -
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
iwstar58 replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Szczęścia Popcorn :) Kochaj swoich ludzi i bądź kochana. Cieszę się niesamowicie, że Popcorniasta ma już dom, fajny dom. Oooogromna niespodzianka. -
Na jednym ze zdjęć prawie udało się Pianolę-błyskawicę przydybać przy nodze. Ale znowu nie taka perspektywa. Jeszcze chwila a na świeżej trawce, pewnie będą fajne fotki. :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
iwstar58 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Te ogł. są ze stycznia, jeszcze z Radys i tekstem z Fb. Część już wygasła, linki otwierają się; http://cwirek.pl/ogloszenie/krab-pilnie-potrzebny-chocby-dom-tymczasowy,pcoRt http://olx.pl/oferta/krab-pilnie-potrzebny-chocby-dom-tymczasowy-CID103-ID8p2Jz.html?action=show&id=124179401&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-%5Bid1%5D-20150105-%5BdiplayLink%5D-13134765@1-20150105155649 ewa gonzales, trzymaj się cioteczko, pozdrawiam -
Kejciu, ale jak porównasz statystyki. Sunie miały ogł. i wyróżnienie w jednym czasie? Gackowa z ponad 1700 wejść, sądzę, że ogł. ma od jakichś 2 m-cy albo lepiej. No dokładnie, jeden wystarczy, byleby właściwy :)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
iwstar58 replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Ale dzięki Waszemu podejściu, cierpliwości i spokojowi, Popcorn zrobiła ogromne postępy :) A co takiego ciekawego naszeptała Ci do uszka? -
I ja również gratuluję :)
-
Tzn. że...że wizyta pa u Poker ? O kurka, nie wpadłabym na to. :)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
iwstar58 replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Brawo Popkorn, brawo papryka :) Podchodzi sama do Was, czy to jeszcze nie ten etap? -
Loczka jeszcze na dobre nie zadomowiła się / i na szczęście/ a tu już domek na horyzoncie. Trzymam kciuki :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
iwstar58 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dobry wieczór. Zaglądam do Krabika- Ptysiowego Lordzika :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
iwstar58 replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
hahaha :) to ja dziś przywitam się z Ptysiem Krabisiem :) Ale z oczu, to mu raczej Lordem patrzy :) -
Na pewno ktoś pokocha. Myślimy pozytywnie i trzymamy kciuki, żeby tylko dostrzegł Piankę :)
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
iwstar58 replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do pięknookiej rudej. I tak trzymaj Popcorn, nie ma się co bać, Franio fajny chłopiec :) -
dzięki NikaEla, ale mój też taki sobie :) Zbyt mało wyrazisty. Poczekamy na lepsze fotki
-
albo dla muzyka, jako najbardziej wyrozumiałą towarzyszkę. :) Zojka też śpiewała, i chyba przestała? Pańcia coś wspominała na ten temat?
-
POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!
iwstar58 replied to Ayam1980's topic in Już w nowym domu
Super, bardzo się cieszę z takich wieści :) pozdr.