Jump to content
Dogomania

iwstar58

Members
  • Posts

    2027
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwstar58

  1. Dostałam od Róży, córci pani Beaty, fotki Julci. Róża napisała, że jest szczęśliwą włascicielką Julitki. A sama Julka czasem potrafi się nawet śmiać :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-jtwi6_hgMy4/UUx5FAkHZjI/AAAAAAAAAaE/1gYpcn8dcJU/s640/2012-11-11 08.42.48.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gT8678sxYX4/UUx43_Ejb3I/AAAAAAAAAZU/Q-ZjOtnkeds/s640/2012-12-10 17.56.46.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kM0zPEf6j9E/UUx4_kqGbII/AAAAAAAAAZg/V6ZvPJL6JgY/s640/2012-12-11 21.27.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-MO_h_PgC4Yc/UUx4s2UNwTI/AAAAAAAAAZI/RljHNyiTeRA/s640/2012-11-22 15.20.55.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ZfFCFHTy-3A/UUx5B-7fwkI/AAAAAAAAAZs/P_8XvkPJugg/s640/2012-11-14 09.38.26.jpg[/IMG]
  2. [quote name='Poker']Ale piękny fotomontaż, suuuuuper !! Bardzo się nam podoba. [COLOR=#ff0000][B]Dzięki.[/B][/COLOR] [B]Doszliśmy z mężem do wniosku ,że ten z angielskim jest bardziej intrygujący[/B] ,a poza tym niech o Kredkę stara się dom na odpowiednim poziomie :eviltong:, a co.[/QUOTE] I przede wszystkim z lekkim dystansem, nie bije z niego taki smutek. Cieszę się, że jednak bardziej przypadł do gustu :loveu: [B]Lucyna, jeszcze jedna fotka jest super, nie zapomnij o niej[/B], plizzzz Chyba najlepsza na miniaturkę [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14848/ede373110024cf1d514acafa/kredka075_1[/IMG]
  3. Noo dobrze Nutusia, przekonałaś mnie :lol:. Zmieniłam gotowca, na polski napis. Jednak ten obrazek do niczego się nie przyda, jest smutny...chociaż prawdziwy :roll: [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi12834/94e0cef10005d2c45149f10d/kredka080_2[/IMG]
  4. [quote name='misiaki500']nie wiem jak wkleić zdjęcia :placz::-( POMOCY!!!!![/QUOTE] Witam domek Julci :lol:. Fotki trzeba najpierw wrzucić na jakiś hosting zdjęć, jest ich sporo np. [url]http://www.tinypic.pl/[/url] , [url]http://www.wrzuta.pl/[/url] można również z albumów Google+ lub Picassa. Jak nie dasz rady, możesz przesłać; [email][email protected][/email] Pozdrawiam.
  5. Też zaglądam, jak sobie radzi wypłoszek.
  6. [quote name='michelle04']Paula nie wiem gdzie zobaczyła Lucynkę, ale Pani jest z Bielawy to nie więcej niż 10 km od nas, więc bliziutko. Pani ma dużą posesję, więc jest teren do biegania dla Lucy oraz do dyspozycji kojec i ocieplona buda. Mam nadzieję, że Lucy zaprezentuje się dobrze i Pani ją zaadoptuje - bardzo bym tego chciała, bo zawsze mogłabym ja odwiedzić, bo przywiązałam sie do niej... [B]Odwiedziny Pani już dzisiaj, więc...zaciśnięte kciuki to podstawa [/B]:kciuki:[/QUOTE] Też trzymam kciuki. Mam nadzieję, że przypadną sobie do gustu...i do serca też :lol:
  7. Trzymaj się Amcio, wiosna bliżej niż dalej :lol: Jutro wyślę grosika
  8. [quote name='Poker'] .... złowieszczego spojrzenia:diabloti: jakie miała Fryga.:eviltong: [/QUOTE] haha, Fryga słodka psinka, miała specyficzne umaszczenie, które podkreślało jej bystre spojrzenie...zwane złowieszczym :evil_lol: [quote name='Poker'] Ale jakiś fajny fotomontaż przydałby się.Może iwstar tu zawita :p [/QUOTE] Zawitała, ale do tych fotek z parku nie bardzo mam pomysł, co można dołożyć :roll: Poczekamy więc na inne... [IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10124/3cd3585b002b54f75149b019/kredka080_1[/IMG]
  9. [quote name='perpe-tua'][B]Stella dziś pojechała do nowego domku[/B]. Aż się rozpłakałam, mam jednak nadzieję, że nie będzie za mną tęskniła i oswoi się szybko z nowym domkiem. Trzymajcie kciuki![/QUOTE] Ale to chyba jeszcze raczej dom tymczasowy... [url]http://www.sos-dalmatiner-polen.de/html/body_stella.html[/url]
  10. Szkoda, że jeszcze nie pojawił się ten właściwy domek.:roll: Przydałoby się dla odmiany jakieś foto na trawie, przy ładnej pogodzie. Po świętach mogę wrzucić ogł. na kilka popularniejszych portali, przed nie dam rady. Ale odnawiam te, które już są...więc powodzenia Fridko.
  11. I ja również, witam się z domkiem Chanelki... dzień dobry :lol:
  12. W niedzielę minął kolejny miesiąc...szesnasty. Pamiętam Samboniu...
  13. Zaglądam do czarnulki :lol:
  14. Mniej klarowne staje się stanowisko p.kierownik schroniska opisane na nowym wydarzeniu na fb. Szkoda...
  15. O rany...cieszę się z odnalezienia Balbi.:loveu: Niesamowita sunia, prawdziwa szczęściara, że udało się jej bezpieczne wrócić po tych koszmarnych prawie 3 tygodniach. [quote name='elik'] Modliłam się gorąco i do św. Franciszka i do św. Antoniego i [B]nawet coś im obiecałem[/B] :) [B]Spełnię to z wielką przyjemnością, choć łatwe nie będzie[/B] :) :) :)[/QUOTE] Teraz wypada jeszcze trzymać kciuki, coby elik bezboleśnie wywiązała się z powyższych obietnic... a było Eluś tyle obiecywać? :evil_lol:
  16. [quote name='ivette3']Na facebooku powstało dziś nowe wydarzenie założone przez Blankę,Alę i Magdę oraz kilka innych osób.Poproszono mnie abym na wątku Lukasa powiadomiła o tym. Nowe wydarzenie nosi tytuł z linkiem :[URL="http://www.facebook.com/events/582955251732226/"]Lukas, żywa reklama pseudo hotelu Przystań, ofiara niedopatrzenia schroniska przy adopcji (???)...Czy starczy mu życia na to, aby przetrwać długie procedury sądowe? Czy odzyska prawo do życia w domu, który czeka na niego?[/URL] [/QUOTE] Super, podłączę się..
  17. Śliczna sunia :lol:
  18. Dzisiaj Frida też się pokazuje...
  19. Przykre to, że osoba pod opieką której była Balbinka nie współpracuje dla dobra psa. Poczytałałam trochę event na fb i mam mieszane uczucia. Współczuję Wam, bo wiem jak to boli. Ja do dziś nie mogę darować sobie tego, że Iga zapadła się jak pod ziemię...
  20. [quote name='migama']Pani L. nie budzi zaufania, gdyby Lukas był psem fundacyjnym, zapewnie dawno już by go tam nie było. Oczywiście to moja dywagacja. Na przystani sa ludzi ktorzy kupują tą miłość ale jest spora grupa osob, dla ktorej taktyki m. to zwykła socjotechnika. Czesc fanów m. nie widzi tego, w jaki sposób Lukas został przechwycony, wywieziony. Ze zaangazowana wolontariuszka pilotujaca adopcje Lukasa, zsotala oszukana i zmanipulowana. Lukas jest postacia z internetu, ostatnio zbiera na chusteczki. Taka maskotka w pełni słowa. Jest jak reklama baterii - zasila konto.Pani M. jest dla rezszy ludzi ( Przystań) guru dobroci, miłosci i bezinteresowności. Jest symbolem prawdziwego zwierzoluba. Jest dla swoich fanów jak cierpiący Jezus. Liliana - jej heroiczna psotawa i staruszek Lukas. W tle ludzie, dla ktorych ta bajka jest spelnieniem marzeń o dobroci czlowieka, ktory wyzwolił staruszka. cała reszta to niuanse. Mamy nadzieje, ze procedury sądwe wyjaśnia sprawę. Pani M. nie odda Lukasa, bowiem będzie to swoistym przyznaniem sie do winy a Jezus cierpi dalej, niesie krzyż, nie poddaje się. Szereg darczyńców byłoby ogromnie zawiedziona. Nie stety jest juz za pożno na to, aby szukac pomocy, wdrażac w temat inne organizacje prozwierzece. Lukasowi, juz chyba tylko cud pomoze. szereg ludzi jest zawiedzionych, ze zapukało nie do tych drzwi co trzeba :( teraz to trzeba trzymac kciuki za darczyńcow, bez nich Lukas długo nie pożyje.[B] Trzymamy kciuki za M, zeby prawdziwi pokochala Lukasa[/B]. Bo niby juz na kogo ma liczyc ten biedny pies Lukas. Organizacje??? Inspektorzy??? Malolaty , ktore przenosza gory??? Schronisko???Prokuratura??..Zostaje nadzieja, ze schronisko niczym przyczajony tygrys, ukryty smok odzyska Lukasa. Ale w to nie wierza malolaty a dorosli, powazni ludzie :)[/QUOTE] migama, zgadzam się z Tobą, noo może poza tym jednym zdaniem. Lepiej jednak żeby p.M nie zakochała się w Lukasie, bo jakoś nie bardzo wierzę w szczerość tych uczuć. Pierwsze co zapamiętałam z wydarzenia na fb, to radość z przyjazdu psa. Później były tylko wyliczane potrzeby. Gdzie nagle odeszła wrażliwość p.M? Chyba po prostu w kosmos, bo to była tylko gra. Gra na ludzkich uczuciach, gra żeby zjednać sobie grono klakierów i fanów. Pani M jest chyba zbyt wyrachowana, by pokochać ot tak, za nic. Mam dalej nadzieję, że schron działa w sprawie Lukasa. Nie oczekuję żadnej partyzantki, ale liczę na to, że Lukas pożegna się z tą cudowną przystanią, zanim okaże się że trzeba ulżyć jego cierpieniom bo stary, bo chory...bo kasa przestała już napływać.
  21. Sambulku i następny miesiąc minął psiaku...to już piętnasty :-( A ja sobie tu przychodzę do ciebie maluszku... jak zawsze, jak zwykle, jak co miesiąc.
  22. Cieszę się że sunia już bezpieczna i odpoczywa już w ciepełku. :lol: Mam nadzieję, że to ciepełko spodoba jej się bardziej niż tułaczka, bo ta widać, nie jest jej obca, skoro tak dobrze dawała sobie radę...
  23. [URL]http://www.for-animals.de/[/URL] wystarczy wejść w zakładkę [B]psy, suki [/B]I co tam mamy...[FONT=Arial]Starogard, Polen, [/FONT][FONT=Arial]Wejherowo Polen, [/FONT][FONT=Arial]Ostroda, Polen I to na jednym tylko portalu. Chyba niewiele schronów nie wywozi[/FONT]:shake:
×
×
  • Create New...