-
Posts
2027 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwstar58
-
Suuuper fotki :lol: Piękna sunia... Do tego widzę, że Frida jest moją sąsiadką o jakieś 5 przecznic. Jutro wieczorem wobec tego, mogę zacząć robić ogłoszenia. TeresaG chciałabyś coś dodać, zmienić czy uaktualnić w opisie Fridy? W nowej odsłonie przydałoby się może troszkę przeredagować tekst. Patrząc na fotki, to widać nieco wyrośniętego już szczeniaka ;)
-
[quote name='Poker'] Dziękuję za ciężką pracę..[/QUOTE] Proszę bardzo, cieszę się padł już jakiś wybór :lol: [quote name='Poker'] [B] Fajnie by umieścić takie zdjęcie w ogłoszeniu.[/B] Fryga miała różę,[B] to Kredka może mieć koronę[/B].[/QUOTE] hahaha, lepiej nie. Teraz nie wiem które są które, ale mogą się tu trafić angielskie klejnoty królewskie i jeszcze nas do ciupy zamkną za obrazę majestatu :evil_lol: Dodałam jedną fotkę. I mam swoje typy- 3 i 16.
-
O, to ciekawe co wybierzecie, ja nie zdążyłam porównać wszystkich, więc nie mam jeszcze swojego nr 1. [URL]https://plus.google.com/photos/106801202369207468786/albums/5863064266793805505?banner=pwa[/URL] Z albumu można kopiować bezpośrednio na dogo. W miniaturki trzeba kliknąć żeby powiększyć Zajrzę później który obrazek przypadł do gustu / jeśli w ogóle przypadnie/ :evil_lol:
-
[quote name='Poker']To mi się podoba i prawie jestem skłonna wybaczyć tamten nietakt ,ale sobie pomarudzę i jakby się dało tę koronę zrobić mniejszą i ZŁOTĄ ? to już całkiem byłabym szczęśliwa.Ale mam wymagania :roll:[/QUOTE] Oooo, to żeby rozgrzeszenie było pełne i żeby Cię cioteczko Poker uszczęśliwić, to podejmuję wyzwanie...ale chciałabym, żebyś sama wybrała obrazek. Wybór będzie spory więc chyba wstawię w album i podam link. Chyba do wieczora wyrobię się :evil_lol:
-
Poker, plisam nie strzelaj se w łeb :modla: Nie podoba Wam się ta bezcenna mina małpeczki, to ją wyrzucam, bo ja nie Pokerowa morderczyni ;) Zaraz będzie królewna, jak sobie życzycie... [COLOR=#ffffff]----------------[/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6106/e4198f280015edc4515c3ee5/krolewna_kredka[/IMG] Mam nadzieję, że tym choć trochę zrehabilitowałam się :roll: Kredka miziam za uszkiem i psiepraszam za tamten żart..
-
[quote name='giselle4']mnie to czasem denerwuje ale dla dobra psa i jego najlepszego domku moge zrobic wiele [B]pani zas przestraszyla sie sniegu i zimna Ja wiem ze to wies ale nie przesadzajmy codziennie jezdzimy drogami tej wsi a potencjalny domek to 12 km od nas..[/B]. ale to pani decyzja i ja szanujemy co nie znaczy ze dalej jej nie szukamy domku....szukamy[/QUOTE] Otóż to, widać, że pani jest chyba średnio zainteresowana psem. Lucyś, tobie potrzebny domek, który nie boi się zimna i śniegu, bo takiego po kolana to już przecież nie ma.:roll:
-
[COLOR=#ffffff]------------------------[/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6182/9e2f6e9c001b36f55156e873/kurczak_wielk[/IMG] Zaglądam jeszcze na Pokerowego bloga i życzę zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych..
-
Julcia mam domek i pewnie juz tutaj zostane...dobry domek:)
iwstar58 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
A ja rodzinie Julci składam życzenia zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, oraz mnóstwo wiosennego słońca...[COLOR=#ffffff]- ---------------------------------[/COLOR] [COLOR=#ffffff]--------------------------[/COLOR]-[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10548/7fe1c1a40025575d51561236/wielkanoc_2[/IMG] -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
iwstar58 replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ffffff][/COLOR][COLOR=#ffffff]życzeniaz[/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10991/13f589e9000fb17f51561235/wielkanoc[/IMG] -
I ja zaglądam na wspominkowo- przeglądowy wątek tymczasów. Wiedziałam, że było ich sporo, ale nie wiedziałam, że aż tyle. Wielki szacunek dla tego co robicie Pokerowie :loveu:
-
Julcia mam domek i pewnie juz tutaj zostane...dobry domek:)
iwstar58 replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ftWWoTsXu3Q/UUx5G6RnMoI/AAAAAAAAAaQ/mmPKUA6cGHI/s640/2012-12-15%252010.19.06.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hQHLz1icvDk/UUx5DsK34WI/AAAAAAAAAZ4/58snaNFU7-4/s512/2013-02-16%252011.35.34.jpg[/IMG] Różo, Julcia szczęśliwa, bo ma szczęśliwą właścicielkę i zarazem opiekunkę. Pozdrawiam Was serdecznie.