Jump to content
Dogomania

iwstar58

Members
  • Posts

    2027
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwstar58

  1. Suuuper fotki :lol: Piękna sunia... Do tego widzę, że Frida jest moją sąsiadką o jakieś 5 przecznic. Jutro wieczorem wobec tego, mogę zacząć robić ogłoszenia. TeresaG chciałabyś coś dodać, zmienić czy uaktualnić w opisie Fridy? W nowej odsłonie przydałoby się może troszkę przeredagować tekst. Patrząc na fotki, to widać nieco wyrośniętego już szczeniaka ;)
  2. [quote name='Poker']Był przed chwilą telefon. Słychać ,że mają serce dla psów,[B]ale serce nie pika mi zbyt pozytywnie[/B]. Może pozory mylą. [quote name='Poker']Nie, nie dzwonili. Pal ich sześć.[/QUOTE] [/QUOTE] Co intuicja, to intuicja. Nie ma rady, trzeba czekać na następny telefon :roll:
  3. Dziś minął 17 miesiąc Sambosiu. Pamiętam psiaku, jestem i wspominam. U nas od kilku dni wiosna, u was pewnie trwa wiecznie...
  4. Aż zajrzałam która to 5. Też pasuje Kredce, teraz królewnie całym pysiem.:lol: Dobrej nocy
  5. [quote name='Poker'] Dziękuję za ciężką pracę..[/QUOTE] Proszę bardzo, cieszę się padł już jakiś wybór :lol: [quote name='Poker'] [B] Fajnie by umieścić takie zdjęcie w ogłoszeniu.[/B] Fryga miała różę,[B] to Kredka może mieć koronę[/B].[/QUOTE] hahaha, lepiej nie. Teraz nie wiem które są które, ale mogą się tu trafić angielskie klejnoty królewskie i jeszcze nas do ciupy zamkną za obrazę majestatu :evil_lol: Dodałam jedną fotkę. I mam swoje typy- 3 i 16.
  6. O, to ciekawe co wybierzecie, ja nie zdążyłam porównać wszystkich, więc nie mam jeszcze swojego nr 1. [URL]https://plus.google.com/photos/106801202369207468786/albums/5863064266793805505?banner=pwa[/URL] Z albumu można kopiować bezpośrednio na dogo. W miniaturki trzeba kliknąć żeby powiększyć Zajrzę później który obrazek przypadł do gustu / jeśli w ogóle przypadnie/ :evil_lol:
  7. [quote name='Poker']To mi się podoba i prawie jestem skłonna wybaczyć tamten nietakt ,ale sobie pomarudzę i jakby się dało tę koronę zrobić mniejszą i ZŁOTĄ ? to już całkiem byłabym szczęśliwa.Ale mam wymagania :roll:[/QUOTE] Oooo, to żeby rozgrzeszenie było pełne i żeby Cię cioteczko Poker uszczęśliwić, to podejmuję wyzwanie...ale chciałabym, żebyś sama wybrała obrazek. Wybór będzie spory więc chyba wstawię w album i podam link. Chyba do wieczora wyrobię się :evil_lol:
  8. Poker, plisam nie strzelaj se w łeb :modla: Nie podoba Wam się ta bezcenna mina małpeczki, to ją wyrzucam, bo ja nie Pokerowa morderczyni ;) Zaraz będzie królewna, jak sobie życzycie... [COLOR=#ffffff]----------------[/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6106/e4198f280015edc4515c3ee5/krolewna_kredka[/IMG] Mam nadzieję, że tym choć trochę zrehabilitowałam się :roll: Kredka miziam za uszkiem i psiepraszam za tamten żart..
  9. Dzielna sunia, cały ten pooperacyjny dyskomfort ma już pewnie za sobą. Cieszę się, że Balbi ma się dobrze :lol:
  10. [quote name='giselle4']mnie to czasem denerwuje ale dla dobra psa i jego najlepszego domku moge zrobic wiele [B]pani zas przestraszyla sie sniegu i zimna Ja wiem ze to wies ale nie przesadzajmy codziennie jezdzimy drogami tej wsi a potencjalny domek to 12 km od nas..[/B]. ale to pani decyzja i ja szanujemy co nie znaczy ze dalej jej nie szukamy domku....szukamy[/QUOTE] Otóż to, widać, że pani jest chyba średnio zainteresowana psem. Lucyś, tobie potrzebny domek, który nie boi się zimna i śniegu, bo takiego po kolana to już przecież nie ma.:roll:
  11. Zaglądam do Amorka.:lol: Coś ta wiosna nam się spóźnia Amcio...
  12. Świetne jest to trzecie zdjęcie Kredki. Wdzięcznie wygląda z tym filuternym ,,nieładem artystycznym '' na czubku głowy... [COLOR=#ffffff]------------[/COLOR]
  13. [COLOR=#ffffff]------------------------[/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6182/9e2f6e9c001b36f55156e873/kurczak_wielk[/IMG] Zaglądam jeszcze na Pokerowego bloga i życzę zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych..
  14. A ja rodzinie Julci składam życzenia zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych, oraz mnóstwo wiosennego słońca...[COLOR=#ffffff]- ---------------------------------[/COLOR] [COLOR=#ffffff]--------------------------[/COLOR]-[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10548/7fe1c1a40025575d51561236/wielkanoc_2[/IMG]
  15. hahah, miziam wirtualnie księżną Chanelkę sępa :lol: i życzę Wam zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych... [COLOR=#ffffff]​----------------------[/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10548/7fe1c1a40025575d51561236/wielkanoc_2[/IMG]
  16. Święta tuż tuż, więc dla odwiedzających wątek: ​--------------------------
  17. I ja przyłączam się do życzeń [COLOR=#ffffff]​--------------------[/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11907/6c1c262d000b591951561237/wielkanoc_3[/IMG][COLOR=#ffffff]-----------------------------------------------------------[/COLOR]
  18. [COLOR=#ffffff]-------[/COLOR][COLOR=#ffffff]życzenia wiel[/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10548/7fe1c1a40025575d51561236/wielkanoc_2[/IMG]
  19. [COLOR=#ffffff][/COLOR][COLOR=#ffffff]życzeniaz[/COLOR][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10991/13f589e9000fb17f51561235/wielkanoc[/IMG]
  20. [quote name='giselle4'][B]Amorek dziekuje cioci iwstar 58-50zl na koncie i Amorek juz nie jest na minusie [/B]jestem wdzięczna bardzo gdyz jest to trudny dla mnie czas nawet bazarku nie moge zrobic[/QUOTE] Dzięki Grażynko za info Amcio trzymaj się ciepło :lol:
  21. I ja zaglądam na wspominkowo- przeglądowy wątek tymczasów. Wiedziałam, że było ich sporo, ale nie wiedziałam, że aż tyle. Wielki szacunek dla tego co robicie Pokerowie :loveu:
  22. O, może już następne ogłoszenia z koroną nie będą potrzebne bo ktoś zakocha się w królewnie Kredce bez korony. Oby, trzymam łapki :lol:
  23. Miniaturka na Gumtree też wygląda całkiem fajnie.:lol: Chyba nawet dobrze współgra z tytułem. ,,Kredka pomaluje Twój świat na kolorowo …'' czasem na karteczce napisze miłe słowo... jak to Kredka. Nooo to trzymamy, za amatorów Kredkowych czarów.
  24. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ftWWoTsXu3Q/UUx5G6RnMoI/AAAAAAAAAaQ/mmPKUA6cGHI/s640/2012-12-15%252010.19.06.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-hQHLz1icvDk/UUx5DsK34WI/AAAAAAAAAZ4/58snaNFU7-4/s512/2013-02-16%252011.35.34.jpg[/IMG] Różo, Julcia szczęśliwa, bo ma szczęśliwą właścicielkę i zarazem opiekunkę. Pozdrawiam Was serdecznie.
×
×
  • Create New...