-
Posts
3650 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaaasia
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Kaaasia replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Toreczka śliczna jak zawsze :loveu: -
[URL]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/86eb0239-6dbc-43f2-accb-fea708e5dff8_zps2135d344.jpg?t=1399828656[/URL] Jaki zadowolony ryjek :smile:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Kaaasia replied to betty_labrador's topic in Galeria
Świetne foty :smile: -
[URL]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/20130613_154105_zps28b117f5.jpg[/URL] Ale zarąbiste spa :evil_lol:
-
Dziękujemy za życzonka :loveu: zwłaszcza zdrowia i jedzonka :loveu: W dniu dzisiejszym na Międzynarodowej wystawie w Łodzi Miluś wybiegał lokatę 1/2, ocenę doskonałą i ZWYCIĘSTWO MŁODZIEŻY:loveu::loveu::loveu:!!!!
-
Jajo kupione w Toys4Dogs. Oni bawią się i razem i oddzielnie. Niestety mądrale zamiast turlać to trzymają łapą i gryzą, a młody wymyślił, że trzeba się na nim położyć to mu nie zabiorą :evil_lol: W dniu dzisiejszym swoje 4 urodziny obchodzi największy fochacz, przytulas, mój upierdliwy wielorybek czyli Oliś :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10277171_293486124150866_887683413541703105_n.jpg[/IMG]
-
Wiesz co, może i dobre ale Opole też było potrzebne ;). Było mineło, złość mi troche przeszła :evil_lol: Chłopaki z nową zabaweczką :smile: [URL]http://youtu.be/RUYVeKlinQU[/URL]
-
No jak jedziemy to na szoł :cool3: Łatwo nie będzie bo to troszkę inna liga. Normalnie na wystawie 3-5psów w klasie a tu może być ok 30. Milo jest taki że ludzi lubi, zwłaszcza na nich skakać :diabloti: i rozdawać całusy (na jednej wystawie tak się całowali że myślałam że mi psa podprowadzą :evil_lol:) ale jak mnie nie ma koło niego to już taki nie jest. Ja nie miałam zamiaru dawać go obcym do wystawiania, dałam się namówić i wyszedł nieudany eksperyment.
-
Wystawa była w Centrum Wystawienniczo Konferencyjnym. Oliś to jest synuś mamusi :evil_lol: niestety sam w domu nie zostanie, jeszcze bez młodego. Jak jadę dzieś blisko i moja mama chce jechać to Oli zostaje w domu z moją ciotką. Teraz przeważnie na wystawy jeżdżę ze znajomymi sama, więc nie ma problemu. Światówka jest we Wrocławiu, więc jedziemy rodzinnie na dwa dni. Na Światówkę to jedziemy aby po prostu być, bo zdarza się ona nie częściej niż raz na 4 lata i popatrzeć na piękne boksery. W Opolu był taki problem że Milo miał być wystawiony przez handlerkę. On się dziwnie przy niej zachowywał. Normalnie kocha ludzi, rozdaje całusy na prawo i lewo a tutaj tak się bał że nie można go było wyciągnąć z klatki a jak już się udało to na siłe uciekał do mnie. Więcej tego błędu nie popełnimy. Wystawiać będę ja lub znajomy którego on zna i lubi.
-
Wystawa była tydzień po świętach. Jechał sam, a właściwiej z kuzynką ;). Oli nie jeździ z nami na wystawy bo nie było by co z nim zrobić (nie podoba mu się taki tłum psów) no i jazda z nim samochodem to stres dla niego i dla mnie. Niestety muszę go zabrać do Wrocławia na Światową Bokserów bo nie mam chętnego kierowcy :roll: i jadę sama. To już jest MEGA stres bo kierowca ze mnie słaby i nigdy w takiej trasie nie byłam :shake: A jak wyspadł? Takiego szoł to jeszcze nie było :shake:. Mam nadzieję że wyciągneliśmy naukę z tego i teraz będzie lepiej ;)
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Trzymam kciuki. U nas pierwsza doba po kastracji to był istny koszmar. Dacie rade dziewczyny. -
:thumbs: I proszę o to samo ;)
-
Jejku jaka słodka kuleczka. Czemu pozwoliłaś mu urosnąć :evil_lol:?
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Nie martw się na zapas. BĘDZIE DOBRZE!!!! I daj znać jak będziecie po wszystkim :smile: -
Jak się z Izą widziałam to boksie się właśnie kończyły :roll:
-
Ja byłam ze znajomymi ale jeśli widziałaś to z żółtą suką. Młodego nie wystawiałam sama, więc foty jak masz to jego z inną kobitką. Teraz po twoich zdjęciach widzę że byłyśmy niedaleko.
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Kaaasia replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzieńdoberek :smile: http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/Album3/DSC_7088_zps8e77500f.jpg Widze że ustrzeliłaś naszego największego rywala z ringu ;). Jak masz inne jego foty to i moją pierdołę masz ;) -
Jaka miłość :loveu:
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='marta.k9080'][URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1661354_286436338189178_4767495288439318749_n.jpg[/URL] o jak fajnie:p[/QUOTE] Agility dla ubogich :cool3: [quote name='Sonka95']Zrobili sobie tor przeszkód :cool3: :diabloti: [URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1661354_286436338189178_4767495288439318749_n.jpg[/URL] Hahahah Milo to tak jak Oli śmieszne te miny robi :evil_lol: [URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10271527_286436254855853_4408153841150726383_n.jpg[/URL][/QUOTE] Uczy się od najlepszych :evil_lol: [quote name='magdabroy']Byliście na wystawie w Opolu??[/QUOTE] Byliśmy przelotem. Wiem że też byłaś ale jak się widziałam z Izą to was już chyba nie było. [quote name='zaba14'][URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10170825_286436374855841_304103305977204342_n.jpg[/URL] jaką on ma klate :D[/QUOTE] Rośnie sobie pomalutku :smile: [quote name='betty_labrador']hej :) Jakie foty wspaniale :) i nawet o agillity dla Was w miescie pomysleli dla Was :cool3:[/QUOTE] Trzeba sobie jakoś radzić ;) [quote name='kalyna']Widzę, ze chłopaki fajnie się synchronizują, jak foch to obustronny :lol: [URL]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1486760_286435964855882_3796103571596854107_n.jpg[/URL] [URL]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1661354_286436338189178_4767495288439318749_n.jpg[/URL] przyznaj się, jak długo ustawiałaś ich, aby tak fajnie razem wyszli?[/QUOTE] Szczerze, to było jedno ujęcie :multi: [quote name='Franca81']Skok synchroniczny przez rure the best! :loveu:[/QUOTE] Chłopaki starają się dla widowni :cool3: [quote name='Izabela124.']Miło było Cię spotkać w Opolu :)[/QUOTE] Wzajemnie :smile: [quote name='monia&nero'][URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10271527_286436254855853_4408153841150726383_n.jpg[/URL] świetna fota :) :) :) Też byłam w Opolu :) Szkoda, że nie udało nam się spotkać. Może w Łodzi się uda :) Nie poddawaj się z wystawami Milo to piękny pies i poprostu musisz go pokazywać :)[/QUOTE] Postaram się poszukać was przed rozpoczęciem. Te wystawy już mnie troszkę wkurzają ;) bo ciągle jeździmy praktycznie w tym samym składzie i wygrywają te same psy ale wkręcamy się i ile możemy, tyle jeździmy ;)
-
[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/1661354_286436338189178_4767495288439318749_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10268490_286436351522510_3166324596463020168_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10170825_286436374855841_304103305977204342_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10294333_286436391522506_9092638788453147995_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10271527_286436254855853_4408153841150726383_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/10175040_286436274855851_5313220721977430770_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1978673_286436288189183_609295160740233209_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10268703_286436294855849_2084790310432882081_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10259869_286436318189180_8561219809751655827_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10154099_286436158189196_1477810915810120441_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1509654_286436161522529_817076669627361281_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1902943_286436184855860_740242770044732942_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1979579_286436214855857_3596232540941985076_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/1901153_286436238189188_542174758700386115_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10178011_286436058189206_3120364404515420536_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10302394_286436074855871_5018957044915882158_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10153858_286436094855869_831443225330958361_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10174892_286436111522534_7142374331829957870_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1.0-9/1001967_286436138189198_6077545922485819826_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10157114_286435931522552_1740144298963616974_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/1486760_286435964855882_3796103571596854107_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1797375_286435981522547_5082210091717420196_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/10177229_286435978189214_4453527719438877170_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1.0-9/10011505_286436004855878_1940706547029430169_n.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/10300906_286435888189223_2986319023885211042_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/1609821_286435898189222_7804967048732290045_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10303759_286435901522555_2097483533875037626_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1.0-9/10174784_286435924855886_8445261914012999580_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10253858_286435934855885_3094658683292449361_n.jpg[/IMG]