Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. [quote name='wadercia']a niech mnei banuja dla dobra sprawy :) mozna by zapytac wiosny jak zdobyc nielegalne głosy moze by podpowiedziala :D[/QUOTE] informatyk zmienia IP komputera, zakłada lewe konta i poszło.....
  2. [quote name='agaga21']świetny pomysł, pewnie połowa dogomanii by głosowała, tylko trzeba by mocno "rozreklamować" tą akcję i prosić o oddawanie głosów.[/QUOTE] Tak i bana nam wstawią za spam na pw ;-) bo niektórzy sobie nie życzą takich informacji....
  3. Bric dam radę z obfoceniem i wysłaniem :-) Tylko nie umiem obcinać zdjęć. Mogę je opisać i wstępnie wycenić.
  4. no ;-) czyli jest chętna do prowadzenia bazarku, druga do wysyłania paczek :lol: teraz cioteczki pomyślcie jak to zgrać :evil_lol:
  5. Bric, ja moge się zająć wysyłaniem fantów po bazarku, tylko jak to zrobić. Do robienia całego bazarku jeszcze się nie nadaję :-( Nie wiem jak mogłabym pomóc....
  6. Może bric i Incia by coś napisały. Incia ma talent, może się zgodzi. Co dwa pióra to dwa :-) Bric, zgodzisz się ? ;-) żeby coś napisać
  7. a ja dopiero znalazłam watek Rudego, trzymam za niego kciuki, narazie nic nie mogę wplacić :-(, jestem spłukana ale wątek zapisuję, postaram się pod koniec miesiąca coś dorzucić
  8. [B]paros, [/B]Twoje pw nie chce przyjąć mojej wiadomości
  9. [B]paros, [/B]zaraz prześlę Ci mojego meila na pw. Znalazłam o akccji "zwykły bohater" [B]Akcja „Zwykły Bohater” ma wyłonić i nagrodzić ludzi, którzy w codziennym życiu zachowali się uczciwie, odważnie; którzy mają chęć pomagania i są po prostu fair w stosunku do innych. „Zwykły Bohater” to wspólne przedsięwzięcie telewizji TVN, portalu Onet oraz Banku BPH. [/B]Celem akcji „Zwykły Bohater”, która rozpoczyna się 29 września, jest poszukiwanie, promowanie i nagradzanie ludzi, którzy zachowali się uczciwie, spontanicznie pomogli innym, wykazali się postawą fair play. Sercem akcji jest strona [URL="http://www.zwyklybohater.pl/"]www.zwyklybohater.pl[/URL], poprzez którą można zgłaszać historie Zwykłych Bohaterów. Zgłoszenia przyjmowane są w dowolnej formie: nagrania wideo, tekstu, zdjęcia/kolażu zdjęć z opisem. Uczestnik nie może zgłosić do konkursu samego siebie. Historie i sylwetki kandydatów będą zamieszczane na stronie internetowej oraz prezentowane w programach stacji TVN – Uwaga!, Dzień Dobry TVN i portalu Onet. Przebieg akcji będzie też można śledzić na Facebooku. - [I]Naszym celem jest, aby historie Zwykłych Bohaterów obiegły całą Polskę, a ich postępowanie stało się przykładem dla innych. Chcemy opowiedzieć o zwyczajnych ludziach, relacjach między nimi, wartościach, które wyróżniają te wyjątkowe osoby [/I]– mówi Szymon Hołownia, dyrektor programowy Religia.tv, dziennikarz TVN, ambasador akcji. Do finału konkursu przejdzie 9 najciekawszych historii (wybranych przez jury), spośród których publiczność wybierze trzech zwycięzców. - [I]Zwykli Bohaterowie pomagają bezinteresownie, nie oczekują pochwał ani nagród. Chcemy wyróżnić i promować postawy fair play oraz dodatkowo je nagrodzić[/I] – powiedział Mariusz Kostera, Dyrektor Wykonawczy Pionu Marketingu i Zarządzania Produktami Banku BPH. Zwykli Bohaterowie otrzymają statuetki Fair Play i nagrody pieniężne podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 5 grudnia. Zapraszamy do śledzenia historii na [URL="http://www.zwyklybohater.pl/"]www.zwyklybohater.pl[/URL], [URL="http://www.onet.pl/"]www.onet.pl[/URL], w programach stacji TVN, a także na profilu [URL="http://www.facebook.com/ZwyklyBohater"]www.facebook.com/ZwyklyBohater[/URL]. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie [URL="http://www.zwyklybohater.pl/regulamin"]www.zwyklybohater.pl/regulamin[/URL]
  10. Jeśli ktoś znajdzie czas to niech wklei zdjęcia szczeniaków, które są juz do adopcji. Albo niech prześle mi na pw albo na mojego meila. Niech poda ich imiona i wiek, tak około. Incia zgodziła się napisać tekst. Ja zamówię pakiet ogłoszeń. Jest akurat bazarek ogłoszeniowy.
  11. Pakiet ogłoszeń dla Rudego zamówiony. Dam znać jak będą zrealizowane.
  12. piękne te psiaki :loveu:. A jak zdrowie tego chorego ?
  13. Zaglądam codziennie, piszę tylko niekiedy ale dzisiaj ogladnęłam ostatnie fotki i Tessunia wygląda coraz piękniej. Zawsze była piękna ale teraz to naprawdę cudo :-) Trzymam kciuki za jej zdrówko.
  14. Wkleję tu zdjęcia Rudego które dam do ogłoszeń, zeby mieć pod reką (inaczej nie umiem :-)) [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6550/117lkk.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8564/124tr.jpg[/IMG] Zrobione w klinice zdjęcia Rudego, pod koniec tygodnia druga operacja [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8731/dsc02107i.jpg[/IMG] Świeże foty: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/11/rudy042.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3039/rudy042.jpg[/IMG][/URL] Czy mogę dodać te zdjęcia? Sorki, że tyle pytam ale do kogo mam podać kontakt? I jak duży jest Rudy tzn. duży czy średni?
  15. Ola zrobiła już jeden bazarek dla szczeniaczków link [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215633-**cegiełkowo-szczeniaczkowy**-na-szczeniaki-ze-znajdek.-do-16.10-godz.-22[/URL]
  16. [quote name='paros']uważam, że pomysł jest dobry. To może te 8 szczeniaków? Mam więcej zdjęć :loveu:[/QUOTE] [B]paros, [/B]to jeśli możesz to wybierz zdjęcia szczeniaczków (5-7 zdjęć) i wklej je razem w ten wątek albo ich wątek (jeśli mają, bo już się gubię ;-). Ja poproszę Incie, żeby napisała tekst i załatwiam pakiet ogłoszeń. No chyba, że tekst juz jest.
  17. [quote name='paros']uaktualniłam zwierzaki na stronie znajdki, dodałam zdjęcia :loveu: daj znać którym szczeniakom? :hmmmm: to jeżeli mam dam więcej zdjęć[/QUOTE] Może zrobić pakiet ogłoszeń taki zborczy dla kilku szczeniaczków, które już są adopcyjne? Co sądzicie?
  18. To i ja dorzucę 20 zł, wpłacę około 9 (tego miesiąca oczywiście)
  19. A może wykupię szczeniaczkom pakiet ogłoszeń ? Będę zamawiać Rudemu to przy okazji mogę im. Co sądzicie ? Tylko potrzebne byłyby fotki i tekst.
  20. [B]Incia[/B] tekst mi się podoba :loveu: dzieki serdeczne za kolejną pomoc:lol: Dziś zamówię pakiet ogłoszeń dla Rudego, to rzeczywiście super psiak
  21. W takim razie poczekajmy na Incię. pomyslimy co i jak. jutro kupię pakiet ogłoszeń.
  22. Olu, super :-) na pw zacznę rozsyłać jutro bo dziś rozsyłam bazarek na karmę ;-)
  23. To co mam zamawiać pakiet ogłoszeń dla Rudego z tekstem maja602 ? Czy z tekstem Inci jak dziś ułoży?
  24. Idę spać. Ale jeszcze mam taki pomysł - może ktoś zna nauczyciela ze szkoły w miejscowości w której są Znajdki któremu chciałoby się przeprowadzić akcję zbierania karmy. Może to być biolog, pedagog, bibliotekarz. W mojej miejscowości była zbiórka karmy dla miejscowego przytuliska. W szkole dzieciaki zbierały pieniądze, kupowały karmę i znosiły ją do biblioteki. Musi na to wyrazić zgodę dyrekcja. Napewno nie będzie to karma pierwszej jakości ale zawsze dobre i to. Dobranoc
×
×
  • Create New...