Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. Bric, jutro zacznę wysyłać info o bazarku na pw forumowiczów
  2. piękna sunia, aż trudno uwierzyć, że nie ma na nią chętnych :-(
  3. [quote name='Incia']Jasne, że napiszę! Tylko nie dzisiaj już, bo nie mam siły. Jutro przeczytam dokładnie wątek, i napiszę. Dam znać późnym wieczorem, ok?[/QUOTE] Dzięki :loveu::multi:, pewnie, że ok
  4. Poprosiłam o napisanie tekstu do ogłoszeń dla Rudego [B]Incie[/B], która pisała tekst dla Samby. Może się zlituje i napisze :-) bo ja nie mam talentu. Jak będą zdjęcia i tekst to zamawiam ogłoszenia.
  5. [quote name='Aleksandra95']Ok, najpierw muszę znaleźć czas,pomysł.. :([/QUOTE] może z pomysłem pomoże Ci ta osoba która pomogła w bandażach Rudego :-)
  6. [quote name='Aleksandra95']zgłosiłam sie najpierw do bazarku dla tych szczeniaków owczarkowatych, co są chore. :( no chyba, że taki [B]wspólny[/B] ? zrobić mogę, ale naprawdę nie mam czasu zapraszać.:([/QUOTE] [B]Olu, [/B]ja będę zapraszać :-) tylko wyślij mi link na pw
  7. Do domku niestety Go zabrać nie mogę :-( jak będzie można Rudego ogłaszać to zapłace za pakiet ogłoszeń.
  8. Aleksandra95, może zrób bazarek cegiełkowy dla tych szczeniaków, masz talent do tych bazarków;-) ja napewno się zgłoszę i pomogę w rozsyłaniu info na pw
  9. ile potrzeba na szczepienia tych szczeniaczków?
  10. No właśnie ;-) co słychać u Rudzielca - chudzielca?
  11. Co słychać u naszej ślicznotki ? :-)
  12. Ja jestem od niedawna na dogo i dziwie się, że tak duże forum "dało" się tak załatwić. Powinniśmy mieć z 500 głosów przewagi. Przy następnym głosowaniu musimy się bardziej zjednoczyć ;-)
  13. Szkoda :shake:. Dla mnie conajmniej jest dziwne, że co minutę przybywa 1 głos konkurencji. Pewnie dobry "specjalista" potrafi zmieniać IP komputera i nie wiem czy jest to do wykrycia. Nieuczciwość w tym przypadku jest mocno nie na miejscu. Jeżeli oczywiście takowa była.... Mam nadzieję, że Krakkvet to sprawdzi.
  14. Ciekawe, od 22:05 do 22:51 (46 min) konkurencja zdobyła 47 głosów. Chyba klikera minutowego mają ustawionego.
  15. Kurcze, rozsyłam PW na innym forum i na dogo. A tamci robia chyba jakiegos przekręta....
  16. Ja sie zgłaszam znowu do wysyłania info na PW. Powysyłam tak do 22.00 Skończę literki w przedziale 5-60. Z wczoraj kilka osób potwierdziło, że głos oddany.
  17. Randa, nie trać czujności ;-) wyślij jeszcze trochę. Ja skończyłam na Q od tyłu w niższym przedziale. Zrobię jeszcze jedną i idę spać. Jutro mogę pomóc w końcówce od godz. 18 dopiero.
  18. [B]Igam, [/B]ja też chcę już 1 października
  19. Wynik fajny ale trzeba pilnować. Ja proszę kogo sie da :-) W przedziale 5-60 zrobiłam [B]S, T, U V, [/B]teraz robię [B]R. [/B] Z wczoraj było kilka odzewów, pisali, że głosują, to super :-)
  20. Zgłaszam się popołudniową porą i robię od tyłu litery [B]U, T, S, [/B]w przedziale 5-60. [B]Randa, [/B]robisz dalej ten przedział od przodu czyli od A ?
  21. no to do roboty :-) [B]Randa[/B], zrobiłam W, X, Y i Z w przedziale o którym pisałaś ( 5-60 ). Jutro popołudniu wrócę i będę robić dalej. No chyba, że ten przedział będzie skończony ;-)
  22. [quote name='Randa']robię użytkowników od 6 do 60 postów aktywnych po 15.09.- jest ich dużo i się odzywają - robię A, może ktoś w tym przedziale też by zaczął...[/QUOTE] Zrobiłam [B]Z. [/B]Mogę zacząć robić w tym przedziale, zacznę od tyłu czyli od Z. Oki?
  23. Zrobiłam literkę [B]P[/B] i widzę, że wolna jest [B]Z [/B]więc się za nią zabieram
×
×
  • Create New...