-
Posts
15555 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolam
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Bric, jutro zacznę wysyłać info o bazarku na pw forumowiczów -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
jolam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
piękna sunia, aż trudno uwierzyć, że nie ma na nią chętnych :-( -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
jolam replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='Incia']Jasne, że napiszę! Tylko nie dzisiaj już, bo nie mam siły. Jutro przeczytam dokładnie wątek, i napiszę. Dam znać późnym wieczorem, ok?[/QUOTE] Dzięki :loveu::multi:, pewnie, że ok -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
jolam replied to paros's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam o napisanie tekstu do ogłoszeń dla Rudego [B]Incie[/B], która pisała tekst dla Samby. Może się zlituje i napisze :-) bo ja nie mam talentu. Jak będą zdjęcia i tekst to zamawiam ogłoszenia. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']Ok, najpierw muszę znaleźć czas,pomysł.. :([/QUOTE] może z pomysłem pomoże Ci ta osoba która pomogła w bandażach Rudego :-) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Aleksandra95']zgłosiłam sie najpierw do bazarku dla tych szczeniaków owczarkowatych, co są chore. :( no chyba, że taki [B]wspólny[/B] ? zrobić mogę, ale naprawdę nie mam czasu zapraszać.:([/QUOTE] [B]Olu, [/B]ja będę zapraszać :-) tylko wyślij mi link na pw -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
jolam replied to paros's topic in Już w nowym domu
Do domku niestety Go zabrać nie mogę :-( jak będzie można Rudego ogłaszać to zapłace za pakiet ogłoszeń. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Aleksandra95, może zrób bazarek cegiełkowy dla tych szczeniaków, masz talent do tych bazarków;-) ja napewno się zgłoszę i pomogę w rozsyłaniu info na pw -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
ile potrzeba na szczepienia tych szczeniaczków? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Czyli kolejna Samba :-( bidulka -
Leżał ranny Rudy MA DOM i własną kanapę - bądź szczęśliwy Rudasku
jolam replied to paros's topic in Już w nowym domu
No właśnie ;-) co słychać u Rudzielca - chudzielca? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
a ja jeszcze liczę na to, że wygramy -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
jolam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Co słychać u naszej ślicznotki ? :-) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ja jestem od niedawna na dogo i dziwie się, że tak duże forum "dało" się tak załatwić. Powinniśmy mieć z 500 głosów przewagi. Przy następnym głosowaniu musimy się bardziej zjednoczyć ;-) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Szkoda :shake:. Dla mnie conajmniej jest dziwne, że co minutę przybywa 1 głos konkurencji. Pewnie dobry "specjalista" potrafi zmieniać IP komputera i nie wiem czy jest to do wykrycia. Nieuczciwość w tym przypadku jest mocno nie na miejscu. Jeżeli oczywiście takowa była.... Mam nadzieję, że Krakkvet to sprawdzi. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ciekawe, od 22:05 do 22:51 (46 min) konkurencja zdobyła 47 głosów. Chyba klikera minutowego mają ustawionego. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Kurcze, rozsyłam PW na innym forum i na dogo. A tamci robia chyba jakiegos przekręta.... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Ja sie zgłaszam znowu do wysyłania info na PW. Powysyłam tak do 22.00 Skończę literki w przedziale 5-60. Z wczoraj kilka osób potwierdziło, że głos oddany. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Randa, nie trać czujności ;-) wyślij jeszcze trochę. Ja skończyłam na Q od tyłu w niższym przedziale. Zrobię jeszcze jedną i idę spać. Jutro mogę pomóc w końcówce od godz. 18 dopiero. -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[B]Igam, [/B]ja też chcę już 1 października -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Wynik fajny ale trzeba pilnować. Ja proszę kogo sie da :-) W przedziale 5-60 zrobiłam [B]S, T, U V, [/B]teraz robię [B]R. [/B] Z wczoraj było kilka odzewów, pisali, że głosują, to super :-) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zgłaszam się popołudniową porą i robię od tyłu litery [B]U, T, S, [/B]w przedziale 5-60. [B]Randa, [/B]robisz dalej ten przedział od przodu czyli od A ? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
no to do roboty :-) [B]Randa[/B], zrobiłam W, X, Y i Z w przedziale o którym pisałaś ( 5-60 ). Jutro popołudniu wrócę i będę robić dalej. No chyba, że ten przedział będzie skończony ;-) -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[quote name='Randa']robię użytkowników od 6 do 60 postów aktywnych po 15.09.- jest ich dużo i się odzywają - robię A, może ktoś w tym przedziale też by zaczął...[/QUOTE] Zrobiłam [B]Z. [/B]Mogę zacząć robić w tym przedziale, zacznę od tyłu czyli od Z. Oki? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Zrobiłam literkę [B]P[/B] i widzę, że wolna jest [B]Z [/B]więc się za nią zabieram