-
Posts
15555 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolam
-
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Fotki chętnie pooglądamy :-) z siostrzyczką i dwoma braciszkami -
Nadal szukamy pomocy w transporcie na trasie Wojtyszki k. Sieradza - Oborniki Wlkp
-
I w opisie jest napisane, że jest szczepiony ale nie odrobaczony :-( W schronisku nie odrobaczają szczeniaków?
- 54 replies
-
- labrador
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Tytuł trzeba zmienić kochane cioteczki :multi:
-
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']ja tez chce tak schudnac![/QUOTE] To musisz do mnie przyjechać na wakacje :cool3: Ja schudłam przy Rufim (kiedyś Pulpeciku) 14 kg :multi: -
Czyli miłość od pierwszego wejrzenia :loveu: super wiadomości:multi: oprócz tych kwiatków i kawy oczywiście :evil_lol:
-
Śliczny psiak, jak długo będzie jeszcze siedziała w szczeniętarni?
- 54 replies
-
- labrador
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Piękny ten Bass :-) cieszę się, że ma domek i super pańciów. Powodzenia Bassiku :-)
-
Nestor ma DT :multi::multi::multi: tylko potrzebny jest transport. Szukamy transportu na trasie WOJTYSZKI koło Sieradza - OBORNIKI. Może byc transport łaczony np. Wojtyszki - Poznań. Czy może ktoś pomóc ?
-
Zdjęcia psiaka mamy ze strony fundacji pomocy labradorom [URL="http://www.fundacjaprima.pl"]www.fundacjaprima.pl[/URL] niestety wolontariuszem nie jestem, za daleko mieszkam :-( miejsce masakra :-( po 30-40 psów w boksie
-
To który Bass to Bass a który to nie Bass ? i Który ma szansę na adopcję? Sie namieszało :evil_lol:
-
Znajdźmy mu dom na starość. Nestror ma wydarzenie na FB [URL="http://www.facebook.com/events/136100116511444/?context=create"]http://www.facebook.com/e...?context=create[/URL] udostępniajcie proszę
-
Bass, niech Cie znajdzie jakiś super człek :-)
-
PILNIE szukamy DT lub DS dla 9-letniego biszkoptowego staruszka, który przebywa w schronisku w Wojtyszkach. Kto słyszał o tym miejscu ten wie jakie tam panują warunki :-( [I][B]WIEK:[/B][/I] 9 lat [I][B]STAN ZDROWIA:[/B][/I] brak danych, choć na zdjęciu widać jakiś problem z okiem, [I][B]RODOWÓD, TATUAŻ:[/B][/I] nie [I][B]CHIP:[/B][/I] 982061600047259 [I][B]STERYLIZACJA:[/B][/I] tak [I][B]ZACHOWANIE W DOMU I PODCZAS TRANSPORTU:[/B][/I] brak danych [I][B]POSŁUSZEŃSTWO:[/B][/I] Spokojny, łagodny, wesoły pies. Chodzi na smyczy.Taki kochany staruszek [I][B]STOSUNEK DO INNYCH ZWIERZĄT:[/B][/I] Spokojny, łagodny [I][B]STOSUNEK DO DZIECI:[/B][/I] brak danych Nestor, takie dałyśmy mu imię, jest wykastowanym, dużym psem. Przebywa w schronisku w Wojtyszkach. Jest grzeczny, spokojny i cierpliwie czeka na swojego człowieka. Ale nie ma chyba zbyt wiele czasu, stuknęło mu już 9 lat. Czy to za dużo, aby Go ktoś pokochał? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5f0457b2069f05dc.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1283/5f0457b2069f05dcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5ed80bedc53fb5f7.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1283/5ed80bedc53fb5f7med.jpg[/IMG][/URL]
-
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
I co z sunią ? Któreś forum wzięło ją pod opiekę? Jest dla niej DT? Sorki, że zadaję tyle pytań ale nic nie wiadomo? -
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
jolam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Super wieści :multi::multi: Bądź szczęśliwa Sambuniu w domeczku :loveu: -
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Mój Rufi ważył 52kg jak do mnie trafił (nie wiem ile jak był w schronisku), po schodach chodził bez problemu. Schudł na zwykłych karmach - tylko zmniejszaliśmy ilość karmy i dzieliliśmy na 3 porcje. Jedna porcja dziennie to mała ilość ryżu z warzywami i piersią z kurczaka lub indyka, gotowane. Rufiemu nie przeszkadza karma sucha i gotowane jedzenie na przemian. Dużo pływał i miał spacerki. Teraz waży około 42 kg. I zamierzamy schudnąć do 39-40 kg. Ale powoli. On jest odporny na zmiany karmy - dostawał Arion, Purinę Pro plan, Joserę, Regal, Happy Dog. Teraz przechodzimy na Acanę. Wszystko zależy od psa :-) To troche jak u ludzi - przede wszystkim zero smaczków. -
Oby Go ktoś wypatrzył :-) Tytuł trzeba by zmienić, bo on bardziej golden niż labrador ;-)
-
Teraz trwa bazarek 40 ogłoszeń za 7 zł. Jeśli chcecie podeślę link na pw.
-
Kto zrobi mu pakiecik ogłoszeń ? plisss. ja troche już zrobiłam, w tym miesiącu już nie wydolę :shake:
-
Chyba trzeba go nadal ogłaszać ;-) śliczny jest , co on tam jeszcze robi ?
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
jolam replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
[B]parosku, [/B]kochana bardzo Ci współczuję, ściskam Cie mocno. Trzymaj się. -
Zrobiłam ogłoszenia Bassowi, zamieściłam w jego wątku. Oby znalazł się domek dla niego :-)
- 54 replies
-
- labrador
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Samba = pies idealny! Samba wróciła z adopcji ... :((((
jolam replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Paula, ale Ci się nazbierało :-( -
Super Joasiu :-) Zrobiłam mu kilka ogłoszeń, jutro jeszcze troche zrobię ;-), niech się ktoś w Bassie zakocha. Trzymam kciuki za domek :-) [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Bass-piekny-mieszaniec-labradora-szuka-DOMU-na-zawsze,-teraz-teskni-w-schronisku-id34752.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,47533,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosemFjaG9kbmlvcG9tb3Jza2llLExhYnJhZG9yLGR1v3kscDAuaHRtbA==.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/bass-piekny-mieszaniec-labradora-szuka-domu-na-zawsze/43124[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/90530/Bass-piekny-mieszaniec-labradora-szuka-DOMU-na-zawsze-teraz-teskni-w-schronisku/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20508241_bass_piekny_mieszaniec_labradora_szuka.html[/URL] [URL]http://szczecin.lento.pl/bass-piekny-mieszaniec-labradora-szuka-domu,269063.html[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/198206-ass-piekny-mieszaniec-labradora-szuka-domu-na-zawsze-teraz-teskni-w-schronisku.html[/URL] [URL]http://zachodniopomorskie.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bass-piekny-mieszaniec-labradora-szuka-DOMU-na-zawsze-teraz-tes-W0QQAdIdZ348600897[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/bass-piekny-mieszaniec-labradora-szuka-domu-na-zawsze-teraz-teskni-w-schronisku-IDFTtT.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/bass-piekny-mieszaniec-labradora-szuka-domu-na-zawsze-teraz-teskni-w-schronisku/1470715[/URL] [URL]http://www.wywerna.pl/57/posts/6-Zwierz-ta/33-Psy/4355-Bass-pi-kny-mieszaniec-labradora-szuka-DOMU-na-zawsze-teraz-t-skni-w-schronisku-.html[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=127027&naz=&fltt=Bass[/URL]