[quote name='brazowa1']BARDZO PROSZE USUNAC OGLOSZENIA ZROBIONE BEZ NASZEJ WIEDZY dla labowatego ze schroniska w Sopocie. Zle sie stało,że nas nie poinformowano o ich robieniu,bardzo,bardzo źle :([/QUOTE]
Nie robiłam ogłoszeń dla tego psa.
Ale mam pytanie - jeśli pies przebywa w schronisku i nie jest pod opieką żadnego forum czy fundacji to żeby mu zrobić ogłoszenia mamy pytać fundacje i fora czy można mu zrobić ogłoszenia ?