Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. [quote name='brazowa1']BARDZO PROSZE USUNAC OGLOSZENIA ZROBIONE BEZ NASZEJ WIEDZY dla labowatego ze schroniska w Sopocie. Zle sie stało,że nas nie poinformowano o ich robieniu,bardzo,bardzo źle :([/QUOTE] Nie robiłam ogłoszeń dla tego psa. Ale mam pytanie - jeśli pies przebywa w schronisku i nie jest pod opieką żadnego forum czy fundacji to żeby mu zrobić ogłoszenia mamy pytać fundacje i fora czy można mu zrobić ogłoszenia ?
  2. cioteczki w weekend mogę zrobić psiakowi ogłoszenia ale potrzebuję gotowy tekst bo beztalencie jestem ;-)
  3. dziewczyny do ogłoszeń potrzebuję jeszcze tekst, miejsce pobytu i kontakt
  4. No to róbta cioteczki, róbta te fotki i jakis tekst do tego :-)
  5. [quote name='AniaB']napisałam do zaprzyjaźnionej Joli z fundacji Złoty Pies pomagającej labradorom - moze chociaż na stronce uda sie Misia umiescić... Czy Misiu jest wielkości labradora czy mniejszy? I czy sunia nr 2 ze zbiorczego wątku jest labkowata? czy mała? Bo oni wyglądają jak rodzeństwo..[/QUOTE] Jak Misiu będzie gotowy do adopcji to Forum Złoty Pies zrobi mu ogłoszenia :-) Proszę się przypomnieć ;-)
  6. [COLOR=#008000][SIZE=3]ZAPRASZAMY NA BAZAREK dla WONDERA [/SIZE][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227783-Dla-PSA-dla-duszy-umysłu-i-ciała-bazarek-dla-niewidomego-labradora-WONDERA-do-11-06[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/819/1bazarek.jpg/"][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6322/1bazarek.jpg[/IMG][/URL]
  7. Ależ się cieszę że tym razem z Krakvetem się udało :multi: :multi::multi::multi:
  8. Trzymam kciuki za Znajdki na Krakvecie. Proszę znajomych o głos.
  9. Bric, jeszcze u mnie są fanty na bazarek. Te które się nie sprzedały kiedyś. Musiałabym poszperać w meilach wysyłanych do Ciebie i znaleźć fotki i opisy.
  10. [SIZE=3][COLOR=#ff0000]SZUKAM FANTY NA BAZAREK DLA Wondera :-) Czy może ktoś coś podarować ? [/COLOR] [/SIZE]
  11. To super :-) też nie wiedziałam ;-)
  12. dobra, zajarzyłam o co chodzi i zagłosowalam :-) idę namawiać innych ;-)
  13. Jeziu, ale na ten ogonek trzeba mu jakieś witaminki kupić ;-)
  14. Mi po poprzednim głosowaniu tez niesmak pozostał ..... pomogę jak będę mogła.... ten banerek można już sobie wstawiać ?
  15. Śliczna jest, trzymam kciuki za znalezienie DS.
  16. Marzę o dniu kiedy tych bid będzie - zero .... Czy to kiedyś nastąpi ?
  17. Dawno mnie tu nie było i widzę że bid jest coraz więcej :-(
  18. Dopiszę się do tego sympatycznego forum :-) Zapraszam na bazarek dla Malki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225714-Odtworzony-dla-MALKI-ADRESÓWKI-obroże-filmy-ciuchy-BODY-i-inne-do-20-04[/URL]
  19. To już kolejna dobra wiadomość dzisiaj :-) Cieszę się że Nuri ma swój dom.
  20. :lol: super wieści :multi::multi::multi::multi: trzymam kciuki za Bossa
×
×
  • Create New...