-
Posts
15555 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolam
-
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Dla Baryłki był jeszcze organizowany bazarek przez nathaliena [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222545-Dla-Niej-biżu-torebki-prezenty-sushi-na-chorą-Baryłkę!do-14.02[/URL] Pewnie jak wpłyną wszystkie wpłaty to zapewne też troszkę zostanie spłacony dług Baryłki. Dobrze że są tacy ludzie :loveu: -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje'] mam jeszcze jedno pytanie: jak dlugo istnieje to schronisko i jak dlugo sprawuje rzady ta pozal sie Boze aktywistka TOZu[/QUOTE] tu masz stronkę tego spa [URL]http://www.schronisko.rii.pl/[/URL] TOZ wygrał konkurs na prowadzenie tego miejsca. CYT. "[SIZE=2]Od 01.01.2011 r. do 31.12.2013 w drodze konkursu Schronisko zostało przekazane do prowadzenia Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami Zarząd Okręgu w Szczecinie z siedzibą Kiczarowo 29 Stargard Szczeciński."[/SIZE] -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Joanna K.']Mąż na Mnie mówi...aferzystka :D[/QUOTE] To pokazywanie prawdy. Nie mogę dojść do siebie po tych fotkach :mad: -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
I dobrze :evil_lol: niech się to rozgłosi :-o Żeby psy mieszkały w takich warunkach to skandal :mad: Ja bym te paniusie z TOZ-u na miesiąc tam zamknęła, niech zobaczą jaki to rarytas żyć w takich warunkach. Ja też mam w planach wygrać parę milionów :evil_lol: tylko nie wiem jeszcze kiedy. Plany...... -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane, pomóżcie nam znaleźć DT albo hotelik dla tego labka :placz: plisss -
Barry znalazł swój domek ! Zostaje u Rafała !!!!!
jolam replied to Joanna K.'s topic in Już w nowym domu
Trzeba tym psom pomóc :-( A teraz trzeba znaleźć DOM dla tego labka i tym się zajmijmy :razz: -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
jolam replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla']Jola, to będzie burza marcowa, myślę, że najbliższosobotnia;)[/QUOTE] Tylko mojego ulubionego Szczecina nie spiorunujcie :cool3: :lol: -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
jolam replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='Joanna K.']Cisza przed burzą ;)[/QUOTE] Lubię letnie burze :-) -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
jolam replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
A co Tu taka cisza ? -
LAKUŚ vel Dolar, czarny labek już w Domku. Temat do usunięcia
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Ale napisałam, że już w domu i temat do usunięcia :-) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
jolam replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Czyli mogłaby jeść i jeść jak typowy labek :-) Cudna jest :loveu: -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
jolam replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
[quote name='BajUla'] Fanty też już mamy, będą bazarki wkrótce;)[/QUOTE] czekam na bazarki z niecierpliwością :cool3: . ja prawie szczecinianka jestem :evil_lol: kiedyś przez kilka lat mieszkałam w Szczecinie, później prawie wróciłam :p i w przyszłości pewnie wrócę... to jest moje ulubione miasto :loveu: -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
jolam replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
Joasiu, zamieszczajcie linki tych psów na które wydatkowane będą pieniądze + potwierdzenia tych wydatków :-) No i oczywiście rozliczenie ile zostało lub ile brakuje ;-) -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
jolam replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
To będę pierwsza :-) Przelałam 100 zł dla szczeciniaków z mojego zakończonego bazarku - mój psiak na którego był bazarek znalazł szybciutko domek :-) i troszkę zostało. -
KOMU BIJE DZWON....czyli skarpeta dla szczecińskich bezdomniaków
jolam replied to BajUla's topic in Już w nowym domu
zapiszę sobie -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
jolam replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Cudna czekoladka -
no i mi się zdublowało, upsss
-
a ja idę poczytać o barfnym świecie :-)
-
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje czarnulka ? -
Nestor już w DT :multi: Okazało się, że Nestor jest młodszy - ma 6 lat. Cytuję: Nestor ma [B]6 lat[/B]. Bardzo spokojny,łagodny zarówno dla ludzi, dzieci jaki i psów. Taki misiek,domagający się pieszczot [IMG]http://labomaniacy.pl/forum/images/smiles/smile.gif[/IMG] Trąca pyszczkiem i mówi "Tutaj jestem,kochaj mnie" [IMG]http://labomaniacy.pl/forum/images/smiles/smile.gif[/IMG] Wzięłam go na spacer, idzie przy nodze, właściwie nie potrzebuje smyczy,tak bardzo trzyma się człowieka. Spacer dość krótki , bo widać, że tak nadwaga go męczy. [IMG]http://labomaniacy.pl/forum/images/smiles/sad.gif[/IMG] Byliśmy chwilę u koleżanki, ładnie wszedł po schodach, przywitał się z dorosłymi i z dziećmi i...nie chciał wyjść. Popiskiwał, jakby prosił "Zostawcie mnie tutaj,jestem przecież grzeczny"....ech... [IMG]http://labomaniacy.pl/forum/images/smiles/zalamka.gif[/IMG] Wieczorem odebrała go Renata i pojechał do p.Oli Dałam jej 12 kg karmy,tak na początek. W tym tygodniu Nesio pojedzie do weta, ma kłopoty z uszami, trzeba go odrobaczyć no i zacząć walczyć z nadwagą. A oto nasz cudowny miś Ma sporą nadwagę, niestety, ale sobie z tym poradzimy :-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/dscn6595k.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/659/dscn6595k.jpg[/IMG][/URL]
-
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się bardzo, że u Baryłeczki wszystko ok :-) czekamy na relację z jej życia -
Baryłeczkama 30 kg nadwagi i 650 zł długu...Prosimy o pomoc!
jolam replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Co z Baryłką ? Bo doszły nas wieści, że Baryłka we Wrocławiu zostaje :cool3: -
[quote name='BajUla']Myślę, że jemu się uda i to szybko;)....takich jak on "atrakcyjnych" jest niewiele i "schodzą" na pniu, ważne, żeby był dobrze wyleczony, bez zaniedbań i trafił do ludzi świadomych jego stanu zdrowia, a nie tylko zauroczonych urodą.:shake: chociaż też mnie zastanawia, czemu nie ma usztywnionej łapki, ale ja nie wet:p[/QUOTE] i to miałam właśnie na myśli. on teraz wcale atrakcyjny nie jest. nie każdy chce psa po wypadku. oby znalazł ludzi świadomych.
- 54 replies
-
- labrador
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Śliczny maluch, oby szybko znalazł domek
- 54 replies
-
- labrador
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with: