Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. Dla Baryłki był jeszcze organizowany bazarek przez nathaliena [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222545-Dla-Niej-biżu-torebki-prezenty-sushi-na-chorą-Baryłkę!do-14.02[/URL] Pewnie jak wpłyną wszystkie wpłaty to zapewne też troszkę zostanie spłacony dług Baryłki. Dobrze że są tacy ludzie :loveu:
  2. [quote name='Ada-jeje'] mam jeszcze jedno pytanie: jak dlugo istnieje to schronisko i jak dlugo sprawuje rzady ta pozal sie Boze aktywistka TOZu[/QUOTE] tu masz stronkę tego spa [URL]http://www.schronisko.rii.pl/[/URL] TOZ wygrał konkurs na prowadzenie tego miejsca. CYT. "[SIZE=2]Od 01.01.2011 r. do 31.12.2013 w drodze konkursu Schronisko zostało przekazane do prowadzenia Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami Zarząd Okręgu w Szczecinie z siedzibą Kiczarowo 29 Stargard Szczeciński."[/SIZE]
  3. [quote name='Joanna K.']Mąż na Mnie mówi...aferzystka :D[/QUOTE] To pokazywanie prawdy. Nie mogę dojść do siebie po tych fotkach :mad:
  4. I dobrze :evil_lol: niech się to rozgłosi :-o Żeby psy mieszkały w takich warunkach to skandal :mad: Ja bym te paniusie z TOZ-u na miesiąc tam zamknęła, niech zobaczą jaki to rarytas żyć w takich warunkach. Ja też mam w planach wygrać parę milionów :evil_lol: tylko nie wiem jeszcze kiedy. Plany......
  5. Cioteczki kochane, pomóżcie nam znaleźć DT albo hotelik dla tego labka :placz: plisss
  6. Trzeba tym psom pomóc :-( A teraz trzeba znaleźć DOM dla tego labka i tym się zajmijmy :razz:
  7. [quote name='BajUla']Jola, to będzie burza marcowa, myślę, że najbliższosobotnia;)[/QUOTE] Tylko mojego ulubionego Szczecina nie spiorunujcie :cool3: :lol:
  8. [quote name='Joanna K.']Cisza przed burzą ;)[/QUOTE] Lubię letnie burze :-)
  9. Ale napisałam, że już w domu i temat do usunięcia :-)
  10. Czyli mogłaby jeść i jeść jak typowy labek :-) Cudna jest :loveu:
  11. [quote name='BajUla'] Fanty też już mamy, będą bazarki wkrótce;)[/QUOTE] czekam na bazarki z niecierpliwością :cool3: . ja prawie szczecinianka jestem :evil_lol: kiedyś przez kilka lat mieszkałam w Szczecinie, później prawie wróciłam :p i w przyszłości pewnie wrócę... to jest moje ulubione miasto :loveu:
  12. Joasiu, zamieszczajcie linki tych psów na które wydatkowane będą pieniądze + potwierdzenia tych wydatków :-) No i oczywiście rozliczenie ile zostało lub ile brakuje ;-)
  13. To będę pierwsza :-) Przelałam 100 zł dla szczeciniaków z mojego zakończonego bazarku - mój psiak na którego był bazarek znalazł szybciutko domek :-) i troszkę zostało.
  14. Ja równiez przesyłam buziaki dla Shiruni :-)
  15. no i mi się zdublowało, upsss
  16. a ja idę poczytać o barfnym świecie :-)
  17. Nestor już w DT :multi: Okazało się, że Nestor jest młodszy - ma 6 lat. Cytuję: Nestor ma [B]6 lat[/B]. Bardzo spokojny,łagodny zarówno dla ludzi, dzieci jaki i psów. Taki misiek,domagający się pieszczot [IMG]http://labomaniacy.pl/forum/images/smiles/smile.gif[/IMG] Trąca pyszczkiem i mówi "Tutaj jestem,kochaj mnie" [IMG]http://labomaniacy.pl/forum/images/smiles/smile.gif[/IMG] Wzięłam go na spacer, idzie przy nodze, właściwie nie potrzebuje smyczy,tak bardzo trzyma się człowieka. Spacer dość krótki , bo widać, że tak nadwaga go męczy. [IMG]http://labomaniacy.pl/forum/images/smiles/sad.gif[/IMG] Byliśmy chwilę u koleżanki, ładnie wszedł po schodach, przywitał się z dorosłymi i z dziećmi i...nie chciał wyjść. Popiskiwał, jakby prosił "Zostawcie mnie tutaj,jestem przecież grzeczny"....ech... [IMG]http://labomaniacy.pl/forum/images/smiles/zalamka.gif[/IMG] Wieczorem odebrała go Renata i pojechał do p.Oli Dałam jej 12 kg karmy,tak na początek. W tym tygodniu Nesio pojedzie do weta, ma kłopoty z uszami, trzeba go odrobaczyć no i zacząć walczyć z nadwagą. A oto nasz cudowny miś Ma sporą nadwagę, niestety, ale sobie z tym poradzimy :-) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/dscn6595k.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/659/dscn6595k.jpg[/IMG][/URL]
  18. Cieszymy się bardzo, że u Baryłeczki wszystko ok :-) czekamy na relację z jej życia
  19. Co z Baryłką ? Bo doszły nas wieści, że Baryłka we Wrocławiu zostaje :cool3:
  20. [quote name='BajUla']Myślę, że jemu się uda i to szybko;)....takich jak on "atrakcyjnych" jest niewiele i "schodzą" na pniu, ważne, żeby był dobrze wyleczony, bez zaniedbań i trafił do ludzi świadomych jego stanu zdrowia, a nie tylko zauroczonych urodą.:shake: chociaż też mnie zastanawia, czemu nie ma usztywnionej łapki, ale ja nie wet:p[/QUOTE] i to miałam właśnie na myśli. on teraz wcale atrakcyjny nie jest. nie każdy chce psa po wypadku. oby znalazł ludzi świadomych.
  21. Śliczny maluch, oby szybko znalazł domek
×
×
  • Create New...