Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. zaglądam do psiaka ale niestety na razie nie mogę wspomóc :-(
  2. U nas też zaczęło padać ale bez burzy i gradu. Taki fajny letni deszczyk :-) ponoć ma padać do środy
  3. Helloł :-) wybyczyłam się, odpoczęłam, wynudziłam i wracam na dogo które na laptopie działa jak chce a na stacjonarnym jako tako :-)
  4. [B]Dana,[/B] dostałam meila :-) Dobranoc :-) do zobaczenia za dwa tygodnie :bye::bye::bye:
  5. [quote name='panbazyl']ech - morze.... porób fotki i pokaż nam potem - przynajmniej tyle co sobie pooglądamy :)[/QUOTE] Porobię foteczki :-) będę dwa tygodnie bez neta niestety :shake: czyli bazarku i zaglądania na dogo nie będzie. Ale przywiozę Wam świeżą morską bryzę :-)
  6. Śliczne mordeczki :-) Murzynek się chyba w labka zamienia ;-) tzn. z gryzieniem patyków. [B]Dana, [/B]ciekawość mnie zżera na ten nasz czyli Twój pomysł :-) Ja się powoli pakuję i w sobotę fruuuu nad morze, muszę się odstresować ;-) Na dogo będę sporadycznie tzn. chyba mały bazarek dla niewidomego Wondera zrobię i zaglądnę od czasu do czasu o ile mi dogo pozwoli...
  7. Dzień dobry :-) ale macie zajefajne emotinki. Dajcie na pw link do nich, plissssss U mnie dogo działa na stacjonarnym kompie a na laptopie nie działa. Dziwne trochę :shock::x. No i jak mnie syn wpuści na stacjonarny to mam dostęp do dogo.... bo na moim kochanym laptopie niestety nie.
  8. Nesio 1 czerwca pojechał do hoteliku do Leszna. Zapłacono za hotelik na razie 200 zł
  9. [B]Poziomka, oska1983 [/B]dziękuję za wpłatę do skarbonki labkowej :Rose:
  10. Denar (biszkoptowy w typie labka ?) znalazł nareszcie dom ?? hurrraaa ale się cieszę :-)
  11. [B]dana[/B], to już zaczarowałyśmy lato :-) i teraz musi przyjść :-)
  12. [B]dana[/B], jak zwykle śliczne fotki :-) lato musi przyjść bo ja 8.06 zmykam nad morze ;-)
  13. [B]dana[/B], bardzo, bardzo dziękuję. Opis to bardzo duża pomoc. Dziękuję :loveu: No i oczywiście o fotki Muszkieterów proszę :modla: :lol:
  14. cyt. z labradory.info [QUOTE] [IMG]http://labradory.info/images/smiles/tak.gif[/IMG] [IMG]http://labradory.info/images/smiles/s.gif[/IMG] Mysia upragniony domek znalazła 3 km od nas - u swoich "Dziadków", czyli moich Rodziców. [IMG]http://labradory.info/images/smiles/l.gif[/IMG] Nie mogło być inaczej - Babcia zakochana od pierwszego wejrzenia, Dziadek rozważył sprawę i decyzja zapadła [IMG]http://labradory.info/images/smiles/cfaniak.gif[/IMG] - tak więc Mysiula zostaje w naszej Rodzinie - będziemy się stale widywać, będziemy ją "podkradać" na wypady do lasku i nad wodę, no i przede wszystkim będzie miała stały kontakt z siostrzyczką Nalką. [IMG]http://labradory.info/images/smiles/b.gif[/IMG] Przeprowadzkę planujemy w środku tygodnia, damy suni czas, żeby stopniowo przywykła do nowej sytuacji. Plus jest taki, że już nas wszystkich zna i nowy domek też nie jest jej obcy. [IMG]http://labradory.info/images/smiles/q.gif[/IMG] Bardzo się cieszę, że Myszol zostaje z nami! [IMG]http://labradory.info/images/smiles/jupi.gif[/IMG] [IMG]http://labradory.info/images/smiles/jupi.gif[/IMG] [IMG]http://labradory.info/images/smiles/jupi.gif[/IMG] [IMG]http://labradory.info/images/smiles/z2.gif[/IMG][/QUOTE]
  15. [quote name='oska1983']poleciała moja deklaracja na 3 mce :)[/QUOTE] Dziękujemy bardzo, bardzo pięknie :-)
  16. u mnie teraz dogo wstawia małe fotki tzn. ta którą wstawiłam ma 500x375 pikseli czy czegoś tam. Normalnie jak wstawiam to jest większa al teraz wygląda na małą. No chyba że się później przestawi.
  17. Czekamy na C.D.N. :-) podoba mi się spokój Bariego :-) Danusiu, ja również dziękuję za to że jesteś u Nesia :-) Trochę pospamuję i wstawię fotkę Rufusia [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/689/pszczelnik.jpg/"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/2985/pszczelnik.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  18. [B]dana[/B], dziękuję bardzo :loveu: kochana jesteś. Nesiowi przyda się kasa z bazarku bo chyba trafi na dłużej do hoteliku. Niewielu ludzi chce adoptować 12-letnie staruszki. Jeśli możesz to podaj mi nr albo nazwę Twojego aparaciku bo fotki robi superowe :lol:. Sorki, że Cie tak męczę ale jestem trochę tępa w aparatach :evil_lol:
  19. [B]dana[/B], czyli focisz kompaktem ? Pytam bo szukam czegoś lekkiego, poręcznego ale robiącego ładne zdjęcia właśnie zwierzętom. z dużym zoomem najlepiej. Dużo łażę po lasach i nie mogę tachać dużych aparatów.
  20. no pewnie że chcemy :-) a przy okazji zdradź tajemnicę jakim aparatem focisz i jakim obiektywem ;-) cudne fotki
×
×
  • Create New...