-
Posts
1023 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by annavera
-
Zaglądam z FB - podnoszę, bo niewiele więcej mogę zrobić :( Najgorsze jest to, że jest tam już następny pies, a pewnie potem będzie kolejny :( Trzeba jakoś to ukrócić ...
-
ODNALEZIONA!!! Szara wilczyca ,bardzo ważne,przeczytaj.
annavera replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Uff, dobra wiadomość. Ja tak czułam, że ona już pójdzie od razu do swojej Pani, która za nią tak płakała :) -
Napędzik - niezłomny mały bohater za TM [*]
annavera replied to case's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oj to rzeczywiście serce pęka, jak taka młoda psinka, która ma przed sobą tyle życia i tyle energii zostaje tak potraktowana przez "los" :( Myslę, ze warto mu założyć osobny wątek ii skoro już jest osoba, która ma bieżące wieści ze schroniska, to można zacząć ogłaszać. Strach pomyśleć, o tych odleżynach i innych problemach. Trzebaby szybko działać... -
Super. Oby tylko gąsek nie upolował, bo młode psiaki lubią pogonić zwierzynę - zwłaszcza takie owczarkowate.
-
Napędzik - niezłomny mały bohater za TM [*]
annavera replied to case's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nareszcie konkretne sprawdzone wieści. Dzięki Kinga ! Czy Napędzik porusza się choć czasem na tym wózku czy on po prostu jest jakby co i stoi tam sobie? -
Wszystkie psiaki mają DS :) Bardzo dziękuję :))))
annavera replied to tayga's topic in Już w nowym domu
Piękny happy end :) -
Misia już w ds. Trzymajcie kciuki za małąi!!!
annavera replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
ach, ta Misia :) Lepiej już trafić nie mogła :) -
no właśnie ... czas już na niego, żeby do domu własnego poszedł. Szkoda psiaka.
-
ODNALEZIONA!!! Szara wilczyca ,bardzo ważne,przeczytaj.
annavera replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
i ciągle jej nie ma, a na dworze w nocy zimnica :( Oby przed przymrozkami się znalazła -
Pocieszna , miła, mała pokraka.Wyadoptowana.
annavera replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
podobno poszła do domku ? :) -
GDYNIA, proszę o pomoc w poszukiwaniach mini suni!
annavera replied to martasekret's topic in Już w nowym domu
To SKANDAL ! Trzeba jej to jakoś uniemożliwić. Może jak tylko otworzy zgłosić to na policje -
ja też w takim razie uznaję sprawę za zamkniętą; choć myślę, że można rzeczywiście kobiecie zaproponować, że są chętni na szczeniaki, bo przecież z czasem i tak kobieta wyda je lub zostawi jednego a wyda suczkę i resztę małych. Może jakoś dojdziecie do porozumienia, że można w razie czego pomóc poprzez dogo czy FB w szukaniu im domów ? No i grunt, że mają ciepło w tyłeczki, bo na dworze taka zimnica, że samemu nie chce się wychodzić :)
-
i najlepiej jak psiaczki pojadą do domów Szczecin, Gdynia - byle dalej a Ty w razie czego ręce rozłożysz, że nie masz pojęcia co się z nimi stało, bo jak byłyby u Ciebie to jeszcze babka gotowa przyleźć może nawet w asyście policji. Bo jak trzeba pomóc to nic nie zrobi, ale jak trzeba zaszkodzić to ją będzie stać pewnie... takie życie :(
-
Napędzik - niezłomny mały bohater za TM [*]
annavera replied to case's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja już całkiem w to zwątpiłam :( -
ODNALEZIONA!!! Szara wilczyca ,bardzo ważne,przeczytaj.
annavera replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Martwię się tą Dziką Różą :( Jest coraz zimniej ... -
Wszystkie psiaki mają DS :) Bardzo dziękuję :))))
annavera replied to tayga's topic in Już w nowym domu
jaki on śliczniutki :) Wilcze pazurki można usunąć, choć mój psiak już duży i lekarz powiedział, żeby nie usuwać, bo w sumie w niczym mu to nie przeszkadza, a możliwość uszkodzenia jest taka jak możliwość tego, że człowiek wejdzie na szkło i się skaleczy. Mój był wzięty ze schroniska już duzy z takimi pazurami. Jest bardzo aktywny i odpukać ale nie zdarzyło mu się nimi nigdzie zahaczyć i uszkodzić -
Trzymam kciuki za operację ZUZKI. Myślę, ze po operacji przy dobrym nagłośnieniu ma szanse na domek, bo jest urocza. A co z jej pyszczkiem czy oczkami się dzieje - jakieś takie czarne farfocle tam ?