Jump to content
Dogomania

annavera

Members
  • Posts

    1023
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by annavera

  1. Zaglądam z FB - podnoszę, bo niewiele więcej mogę zrobić :( Najgorsze jest to, że jest tam już następny pies, a pewnie potem będzie kolejny :( Trzeba jakoś to ukrócić ...
  2. przeczytałam historię obrońców domu i też się uśmiałam :) U psa jak widać nie tyle ważne oko czy noga, co zębiska :)
  3. Uff, dobra wiadomość. Ja tak czułam, że ona już pójdzie od razu do swojej Pani, która za nią tak płakała :)
  4. oj to rzeczywiście serce pęka, jak taka młoda psinka, która ma przed sobą tyle życia i tyle energii zostaje tak potraktowana przez "los" :( Myslę, ze warto mu założyć osobny wątek ii skoro już jest osoba, która ma bieżące wieści ze schroniska, to można zacząć ogłaszać. Strach pomyśleć, o tych odleżynach i innych problemach. Trzebaby szybko działać...
  5. Super. Oby tylko gąsek nie upolował, bo młode psiaki lubią pogonić zwierzynę - zwłaszcza takie owczarkowate.
  6. Nareszcie konkretne sprawdzone wieści. Dzięki Kinga ! Czy Napędzik porusza się choć czasem na tym wózku czy on po prostu jest jakby co i stoi tam sobie?
  7. ach, ta Misia :) Lepiej już trafić nie mogła :)
  8. no właśnie ... czas już na niego, żeby do domu własnego poszedł. Szkoda psiaka.
  9. no a jak tam kwestie adopcyjne Dumki ? Czy ona na tyle "zsocjalizowana" już, że ma szukać domu ... byly jeszcze takie przemyślenia, ze ma wrócić do schronu, ale chyba juz zaaklimatyzowała sie w nowym miejscu ?
  10. Tinkę to już chyba trzeba przerzucić do tych szczęśliwców co grzeją tyłki na kanapie. Już dość czasu minęlo chyba. Są jakieś wieści ?
  11. i ciągle jej nie ma, a na dworze w nocy zimnica :( Oby przed przymrozkami się znalazła
  12. podobno poszła do domku ? :)
  13. zaglądam z zaproszenia - straszne historia :( póki co mogę tylko podnosić, jak będę dysponowała jakimiś funduszami pomogę :(
  14. To SKANDAL ! Trzeba jej to jakoś uniemożliwić. Może jak tylko otworzy zgłosić to na policje
  15. ja też w takim razie uznaję sprawę za zamkniętą; choć myślę, że można rzeczywiście kobiecie zaproponować, że są chętni na szczeniaki, bo przecież z czasem i tak kobieta wyda je lub zostawi jednego a wyda suczkę i resztę małych. Może jakoś dojdziecie do porozumienia, że można w razie czego pomóc poprzez dogo czy FB w szukaniu im domów ? No i grunt, że mają ciepło w tyłeczki, bo na dworze taka zimnica, że samemu nie chce się wychodzić :)
  16. i najlepiej jak psiaczki pojadą do domów Szczecin, Gdynia - byle dalej a Ty w razie czego ręce rozłożysz, że nie masz pojęcia co się z nimi stało, bo jak byłyby u Ciebie to jeszcze babka gotowa przyleźć może nawet w asyście policji. Bo jak trzeba pomóc to nic nie zrobi, ale jak trzeba zaszkodzić to ją będzie stać pewnie... takie życie :(
  17. ja już całkiem w to zwątpiłam :(
  18. Martwię się tą Dziką Różą :( Jest coraz zimniej ...
  19. [quote name='temikotka']Jestem po rozmowie z Mamą i jest zielone światło na zabranie całej rodzinki jezeli byłaby ta buda! Tylko to musiałoby być załatwione jak najszybciej, najlepiej przed weekendem, bo mają być przymrozki. .[/QUOTE] Masz złotą Mamę :)
  20. jaki on śliczniutki :) Wilcze pazurki można usunąć, choć mój psiak już duży i lekarz powiedział, żeby nie usuwać, bo w sumie w niczym mu to nie przeszkadza, a możliwość uszkodzenia jest taka jak możliwość tego, że człowiek wejdzie na szkło i się skaleczy. Mój był wzięty ze schroniska już duzy z takimi pazurami. Jest bardzo aktywny i odpukać ale nie zdarzyło mu się nimi nigdzie zahaczyć i uszkodzić
  21. Trzymam kciuki za operację ZUZKI. Myślę, ze po operacji przy dobrym nagłośnieniu ma szanse na domek, bo jest urocza. A co z jej pyszczkiem czy oczkami się dzieje - jakieś takie czarne farfocle tam ?
  22. szkoda słów :( a psy niestety następną noc marzną :(
×
×
  • Create New...