Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Moja siostra ( ania-sister) wpłaciła dzisiaj 10 zł deklaracji już za 01/2012. Dzięki!
  2. [quote name='xxxx52']Co nowego u Bazylka? Czy on zima nie marznie,gdzie on ma swoje miejsce do spania?[/QUOTE] Nie marznie bo mieszka w ogrzewanym pomieszczeniu , śpi w legowisku . Jest zadbany i tłuściutki a humor mu dopisuje. Bardzo zaprzyjaźnił się z jednym z opiekunów. Tylko prawdziwego domku wciąż brak... Ale przynajmniej jestem spokojna , że teraz tam gdzie jest ma dobre warunki.
  3. [quote name='paula_t']Caryca, poczytaj sobie wątek bazarkowy, jak jeszcze nie czytałaś, bo się zasady zmieniają/zmieniły (?):)[/QUOTE] A podczytuję co jakiś czas kochana i staram się przestrzegać , mam tylko nadzieję , że wszystko dobrze rozumiem...
  4. Biedna kikou , strasznie współczuje i wiem jak jej ciężko:( Weszły pieniążki od cioteczki Bambino za 11/2012 i 12/2012 20 zł Bardzo dziękuję!
  5. Weszła deklaracja za 12/2012 od cioteczki Ewa_88 25 zł Bardzo dziękuję kochana!
  6. Cioteczka nefesza szukała książek o wychowaniu szczeniaków. Akurat miałam jedną i sprzedałam jej na rzecz Bazylka. Cioteczka wpłaciła 12,00 zł minus 3,75 wysyłka więc konto Bazylka zasila kwota 8,25 zł :) Wszystko odnotowanie w pierwszym poście:) [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3371/pa110024.jpg[/IMG]
  7. [quote name='magdyska25']no niech się w końcu coś ruszy..... Caryca- a może Ty masz jakieś osoby, które mogą wziąć suczkę w typie bolończyka na dt? a najlepiej ds... taka bialutka jak piesek w Twoim avatarze...[/QUOTE] Te moje to akurat maltańczyki ale bolończyki są bardzo podobne , popytam. A w jakim wieku ta suczka?
  8. Weszła deklaracja za 12/2012 od asikowska 10 zł Bardzo dziękujemy!
  9. Wykupiłam Bazylowi za 19,99 wyróżnienie na Tablicy na kolejny m-c do 13-stycznia 2013 [url]http://tablica.pl/oferta/bazyl-terier-mix-z-charakterkiem-ID1L0jB.html[/url]
  10. Weszła deklaracja za 12/2012 od Barbarela 20 zł Ślicznie dziękuję!
  11. Weszły wpłaty od Agnieszka_K 10 zł i Koelka 10 zł ( 12/2012) Dziękuję kochane!
  12. [quote name='Incia']Poszła stała, przepraszam za opóźnienie...[/QUOTE] Nie przepraszaj , jakie tam opóźnienie:) Weszły wpłaty za 12/2012 od cioteczek Incia 20 zł i Koelka 10 zł Ślicznie dziękuję cioteczki!
  13. Weszła deklaracja za 12/2012 od wujka Nikus 15 zł Śliczne dzięki!
  14. [quote name='maarit']Przesyłkę dostałam. Zaraz idę wypróbować ;)[/QUOTE] Cieszę się bardzo , daj znać jak było:)
  15. [quote name='Soko']Może któraś z Was chciałaby dołączyć do rozmowy na Skype - info w podpisie :) (tak, tak, to spam, ale prawie nikogo nie ma.)[/QUOTE] Taki spam tematyczny to nie spam jak dla mnie:) TZ ma skypa to się zorientuje jak się poogarniam z bazarkami:)
  16. Weszła deklaracja za m-c 12/2012 od wujaszka Roland_de 25 zł Bardzo dziękujemy!
  17. Weszła deklaracja za m-c 12/2012 od wujaszka Roland_de 25 zł Bardzo dziękuję w imieniu swoim i Bazylka!
  18. Weszły pieniążki od : - Paros 150 zł ( deklaracje VIII-XII/2012) - ag2709 50 zł ( deklaracja X/2012) - Anna2012 50 zł ( deklaracja XII/2012) Wielkie dzięki kochane! Zapłaciłam za hotelik za m-c 11/2012 420 zł
  19. Weszły deklaracje za m-c 12/2012 od cioteczek Randa 50 zł i ranias 10 zł Ślicznie dziękujemy!
  20. Weszły deklaracje od : - Roland_de 35 zł ( 12/2012) - KateKermit 30 zł ( 01/2013 , 02/2013) Dziękujemy z całego serca!
  21. Bardzo dziękujemy i prosimy odwiedzać wątek Górniczka.
  22. Weszły deklaracje od : - Czarna Kafka 20 zł ( 12/2012) - Ewa z poza dogo 50 zł ( 12/2012) - Markofix1 10 zł ( 12/2012) - Renatka_S 40 zł ( 12/2012 , 01/2013) Z całego serca dziękuję w imieniu swoim i Sidnejka!
  23. Cioteczka maarit szukała masażera do stóp więc sprzedałam jej swój na rzecz Bazylka : [img]http://img171.imageshack.us/img171/686/pb300488.jpg[/img] Cioteczka maarit wpłaciła 100 zł - 11 zł przesyłka - czyli konto Bazyla zasiliła kwota 89 zł Bardzo dziękujemy maarit , odnotowałam w pierwszym poście a paczka pewnie wyjdzie jutro bo właśnie została zawieziona na pocztę:)
  24. Myślę , że wszystko ok , kikou zabiegana napewno jak znajdzie chwilkę to napiszę. On tam ma jak w raju. Weszły dziś deklaracje za 12/2012 od cioteczek ewu 15 zł i Asiapyziak 50 zł Z całego serca dziękujemy!
×
×
  • Create New...