Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszło 10 zł od Pikoli. Ślicznie dziękujemy!
  2. Trzymam mocno kciuki za ślicznotkę! Mam nadzieję ,że jej uśmiech oczaruje kogoś tak jak mnie!
  3. Ślicznie dziękujemy kochane cioteczki ! Już wysłałam namiary na konto babci Pyszczolinki na PW!
  4. No Lemon już powołany do domku , teraz czas na Bobika:)
  5. Trzeba tego kogoś od wysyłania pogonić trochę! Dzisiaj to zrobię:)
  6. W górę kochana!
  7. Weszło 100 zł od Gwarek! Ślicznie dziękujemy za hojność!
  8. Ok. To napisz ile zapłaciłaś za Lakcid i badania to wyślę z zapłatą za następny miesiąc. Fajnie ,że ze zdrowiem chłopaka jest ok. No i że już nie gryzie opiekunki.
  9. Weszło 25 zł od Lola Lola Dziękujemy!
  10. Wpłynęło 20 zł deklaracji od Asencji. Wielkie dzięki! No i moja ,,dyszka" też już na koncie!
  11. W górę Bryanku! Fajny piecho z Ciebie!
  12. Ten kolega to dopiero powala urodą! Naprawdę przepiękny pies!
  13. I naprawdę ładniutki. I jak się ma smakołyki to łązi za człowiekiem wytrwale:)
  14. Ona jest jedną z najwspanialszych psich istot jakie znam. Jest grzeczna , cichutka i śliczna.Ma piękną figurę i śliczny wzorek na stópkach.Na smyczy chodzi pięknie , wogóle nie ciągnie , praktycznie się nie czuje ,że ma się psa na końcu smyczy. Ja jestem nią poprostu oczarowana. Ogłaszam ją na gratce,moruski i gumtree wielkopolska. Fajnie ,że doczekała się wątku na dogo.
  15. Dzięki Gwarek! Pyszczolina śle buziaka a ja jej konto na pw:)
  16. Zupełnie jak Lemon! Ale mamy zdolne piłkarskie talenty w schronisku!
×
×
  • Create New...