Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Wysłałam dzisiaj do martki 124 zł czyli to co ma w puli Pyszczolina na jej sobotni transport. Jak braknie to moja siostra dopłaci.
  2. Dzięki wielkie Bjuta. Powiedz ile kasy zapłaciłaś i podaj konto to Ci kaskę wyślę. Weszło 40 zł od Eliza71 . Dzięki!
  3. Tą adresówkę to mogłabym zorganizować tylko może martka wiesz gdzie coś takiego w Koninie robią??? Jeśli chodzi o szelki to nie wiem jaki rozmiar , ale mam regulowane prawie nowe ,których Lemon już nie potrzebuje. Też uważam , że należy spróbować bo po psa takiego jak Bingo kolejki się nie ustawiają a kobitka chcąc brać psa z odległego miasta i decydująca się na wizytę i umowę przedadopcyjną chyba nie chce go brać na zmarnowanie.
  4. O to widzę ,że Pyszczolinka to nie tylko moja ulubienica:) Moją deklarację Jeżyna już ma.
  5. No mnie też to martwi bo Badera jest zapatrzona w Panią a Bingo też się angażuje w opiekuna co widać po jego stosunku do Ginn. Ale powiem Wam ,że mój pies też tak ma ale to chyba jest do przewalczenia...
  6. Wpłynęło 40 zł dla Pyszczoliny od basiek8 za m-c XI i XII. Piękne dzięki kochana , jak wszystko dobrze pójdzie będzie jak znalazł na transport babci do DS:)
  7. Dzięki kochana cioteczko za odbycie wizyty. Trochę obawiam się o to ,żeby Bingo jej nie uciekł skoro Pani zamierza go tak luzem puszczać i Badera to jednak kawał psa i trochę się boję co bedzie jak jej się Bingo nie spodoba. W każdym razie wszystkie informacje zostały przekazane do schroniska i to ono podejmie ostateczną decyzję. Poza tym weszły pieniążki od paulinken 20zł za XI i XII oraz MałgorzataD 50zł Dziękujemy!
  8. Też podrzucę ślicznego Szarika!
  9. Napisałam pw o transporcie do osób z okolic Starachowic , Kielc , Ostrowca Świętokrzyskiego. Niektóre osoby obiecały zamieścić na kieleckich wątkach. A ja zawsze działam ekspresowo i nie zawsze to zaleta bo często najpierw coś zrobię a potem pomyślę:)
  10. Bjuta z Katowic jutro na 11.00 umówiła się z Panią na wizytę. Trzymajmy kciuki!
  11. [b]pani jest z katowic załęże . Szukamy kogoś do odbycia wizyty przedadopcyjnej oraz transportu od ginn do katowic czyli na trasie okolice starachowic-katowice! Pani jest uprzedzona przez schronisko o wizycie , teraz tylko trzeba znaleźć osobę z katowic lub okolic chętną do odbycia wizyty! [/b]
  12. No stracił laskę biedaczek... Nie wiedziałam ,że ma wirtualnego opiekuna. Dobrze , że chociaż to. W górę mój szeryfie kochany!
  13. Strasznie się cieszę , że Mysza ma dom. Biedny Milton ... To była jego oficjalna laska...
  14. A teraz wpatrzona w Szamana.
  15. Karolina , poprostu mowę mi odjęło... Gratuluje!
  16. Dzięki ,że jesteś. Zaglądaj cioteczko i kciuki trzymaj,żeby ktoś naszą ślicznotkę wypatrzył!
  17. Puściłam 46,00 za ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim.
  18. Puściłam do Reni 200zł za kolejny miesiąc.
  19. Puściłam 46 zł za ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim.
  20. Weszło 60 zł od Randa za X,XI,XII Dzięki cioteczko!
×
×
  • Create New...