Zaczęłam sobie ogłaszać na lento.pl psy z opolskiego schroniska : [url]http://schroniskowopolu.pl/category/zwierzeta-do-adopcji/psy/psy-male/[/url] ogłoszę je wszystkie tylko wszystko w swoim czasie i trafiłam na spaniela. Zgłosiłam Lolę do Asia&Gringer bo czytałam że się zajmuje spanielowatymi w potrzebie zobaczymy co odpisze :)
Dobra ogłaszam na [url]www.owczarki.eu[/url] :)
Psiury ogłoszone ale serce mi złamał Tarzan ludzie jaki on cudny zrobię wszystko żeby znalazł dom ! :diabloti::loveu:
A mam jeszcze pytanie czy może kojarzycie 4 szczeniaki Core Tusię i Pusię i takiego psiaka co miał problemy z przednią łapką ? Czy znalazły domy bo zrobiłam ogłoszenia i nie wiem co tam z nimi .
A mam jeszcze pytanie czy może kojarzycie 3 szczeniaki Core Tusię i Pusię i takiego psiaka co miał problemy z przednią łapką ? Czy znalazły domy bo zrobiłam ogłoszenia i nie wiem co tam z nimi .
Dobra to wyciągamy psy ze schronu do nowych domków :D Ja bym mogła jeździć do schronu robić zdjęcia do ogłoszeń ale to byłoby bardzo rzadko co 2 weekend jeżeli by dobrze poszło bo niestety i praca i szkoła ....
Bo u mnie nikt w rodzinie nie lubi zwierząt i mają stare przyzwyczajenia np. po co kastrować sterylizować koty/psy itp więc lepiej żeby nie było żadnego zwierzaka no :/