O Estel widzę że macie mix asta tutaj masz wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/224062-Odpowiedzialni-i-doswiadczeni-ludzie-przygarna-AMSTAFFA-max-rocznego[/url]. poczytaj zgłoś szczyla rodzinka obyta w tej rasie więc jak najbardziej można polecić :)