[quote name='Ewelinaaa']Dzieeeeeń dooooobry ciotki. :hand:
Wspaniale rozwinął się ten wątek, w jeden dzień aż 5 stron :crazyeye:
Blind ma wielkie szanse na wyjście ze schroniska,skoro tyle cioci jest zaangażowanych.
Nie poddajmy się i walczy dalej!!!
Blind także zasługuje na dobry, odpowiedzialny i pełen miłości dom.
Wyciągniemy go , choćby nie wiem co!
W opolskim schronisku przebywa również Thomas w typie ON także 10letni, niewidomy, i bezdomny....
Czy on też będzie miał szansę na lepsze życie???
http://schroniskowopolu.pl/thomas-2673/
Spokojnie najpierw znajdźmy DT/DS dla Blinda potem zajmiemy się Thomasem a następny w kolejce Tarzan 9 letni ON też ma problemy zdrowotne : ( : http://schroniskowopolu.pl/tarzan-4102/