Jump to content
Dogomania

Madzialenos

Members
  • Posts

    858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Madzialenos

  1. Świetna wiadomość brawo :D Czekam na dalsze wieści dotyczące tiwiego :)
  2. Heh Aura ma bardzo przyjaznych kompanów skoro sobie ich podporządkowała :D Szkoda że nie mieszkam w Łowiczu :)
  3. Witam co słychać u cudownej psiuni ? :)
  4. Edzia również ogłoszona na [url]www.owczarki.eu[/url]
  5. Borys ogłoszony na [url]www.owczarki.eu[/url]
  6. Kaśka ogłoszona na [url]www.owczarki.eu[/url] : )
  7. Zaglądać oczywiście będę ale tylko wirtualnie : (
  8. Kaśka, Borys, Edzia, Figaro, Ares, Frodo, Brenda, Jantar, Misiek, Grej, Karol, Semir i Szarik już ogłoszone na [url]www.owczarki.eu[/url] Mam cichutką nadzieję że to coś pomoże :)
  9. Ja tylko przyszłam się przywitać ze wszystkimi i idę dalej się kurować cóż grypa nie wybiera :/
  10. Jakie słodkie maluchy :loveu: szybko po nowy domek :cool3:
  11. Romka podałam właśnie ten e-mail i nr telefonu i czekam na dane na temat tych owczarkowatych :)
  12. Również trzymam kciuki za Tośkę :)
  13. Poprosiłabym imię i nazwisko osoby zajmującej się adopcją Aury :) Aura już dodana na [url]www.owczarki.eu[/url] przy imieniu i nazwisku kierowałam się e-mailem jeżeli są w schronisku jakieś owczarkowate to napisze do mnie na priv to je poogłaszam :)
  14. Czy mogę ogłosić psiaka na owczarki w potrzebie mam tam konto i tak żeby się marnowało ... :cool3: ?
  15. Teraz tylko czekać na telefony :D
  16. haha czytasz mi w myślach Dexterka :D
  17. I Tośka ma ogłoszenia na [url]www.lento.pl[/url] i [url]www.morusek.pl[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] opolskie [url]www.e-gratka.pl[/url] i [url]www.petworld.pl[/url] : )
  18. Nie mam żadnych uwag :)
  19. Szczeniaki na razie ogłosiłam na swoim prywatnym profilu na nk i fb jeżeli nikt się nie będzie zgłaszał ogłoszę je wtedy na innych stronach :)
  20. Gdzie te szczeniaki przebywają ?
  21. Jakie słodziaki :) To będą psy raczej średniej wielkości ? Bo warto by było podać przy ogłoszeniu :)
  22. A ja mam pytanie czy dzwonił może ktoś w sprawie Ushy i innych ?
  23. Nie wiem czy dzięki mnie było sporo ogłoszeń od różnych innych osób ja go ogłaszałam na fb lento gumtree i e-gratka :)
  24. Może Pani dzwoniła w sprawie ogłoszenia z lento.pl ?? i ponawiam pytanie czy usunąć ogłoszenia ?
  25. O to świetna wiadomość czyli Cookie'go można ściągnąć z ogłoszeń ?
×
×
  • Create New...