Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Dziekuje za zaproszenie. To sie nigdy nie skonczy:-(
  2. Cuda,cuda.. To najwieksze szczescie jak staruszek znajduje dom:loveu: :laola:
  3. [quote name='Monika z Katowic']Mnie także przykro, że nie zdążyłyśmy pomóc... Żegnaj Jurandzie [*]! :( Żegnaj staruszku! :([/QUOTE] To jest przerazajace co sie stalo..:-(:-(:-( Przepraszam,ale musialam, az mi sie wszystko w srodku trzesie..
  4. Dziekuje za zaproszenie.Boziu jaki piekny staruszek.. Mam nadzieje ze ktos Go pokocha..
  5. Czyzby moja wplata nie doszla? Herbusiatko jak ci tam chlopaku?
  6. Dziekuje za wiadomosci o Tince:loveu: Szczescie ze juz dobrze:lol:
  7. Ciesza takie wiesci:loveu:Dziekujemy Pani Tereso:lol:
  8. Kochany,piekne fotki:loveu:
  9. Jak sie czuje Misia? Przepraszam teraz juz Tinka:lol:
  10. A bo Bronislaw to indywidualista:loveu: Alez mi sie jego nowe imie podoba:lol:
  11. Mnie tez sie bardzo podoba.:lol:Bronislaw-powazne imie dla starszego pana:loveu:
  12. Nie bardzo wiem.Czasem brala takie bidy za zwrot kosztow.Napiszcie prosze do Cioci Ihabe,moze cos pomoze,doradzi,moze malutkiego pieska by wziela.To wspaniala osoba. On zginie w schronisku..
  13. Tez sie melduje.U Ihabe pytalyscie? Czemu ma pyszczek we krwi:-(?
  14. Dziekujemy:lol:Rowniez zyczymy:lol:
  15. Poszla stala za marzec i kwiecien:lol:Ale Klucha z niego..
  16. No nic,dzieki:lol:
×
×
  • Create New...