[quote name='Monika z Katowic']Mnie także przykro, że nie zdążyłyśmy pomóc...
Żegnaj Jurandzie
[*]! :( Żegnaj staruszku! :([/QUOTE]
To jest przerazajace co sie stalo..:-(:-(:-(
Przepraszam,ale musialam, az mi sie wszystko w srodku trzesie..
Nie bardzo wiem.Czasem brala takie bidy za zwrot kosztow.Napiszcie prosze do Cioci Ihabe,moze cos pomoze,doradzi,moze malutkiego pieska by wziela.To wspaniala osoba.
On zginie w schronisku..