[quote name='prosiaczkowo']a i jeszcze Jasio (2,5- letni) z parteru powiedział swoim rodzicom, ze też będzie miał takiego miłego pieska z czerwonym szaliczkiem :D
Za TO bliźniaki z 4 piętra lecą do niej bo to taki "miły, uroczy i sympatyczny piesek" i jak go głaszczą to dziewczynka upomina chłopczyka" TYLKO LETKO" :lol:[/QUOTE]
Usmialam sie do lez:grin:Pocieszne dzieciaki:lol:
Farciulka to ma gust!Wszystko musi kolorystycznie pasowac:cool3: