Pewnie ze tak!Nieraz po 3 latach i dluzej Psiaki domy znajduja.
Bardzo sie ciesze ze i Latus sie doczekal.:multi:Lancuch to jest koszmar dla kazdego Psa!
Zmierzchnica napisz prosze czasem jak Latus sie miewa.A imie zostalo takie samo?
Widze Wladziuchna ze u ciebie wszystko w porzadku po operacji.:loveu:
Ostatnio tak duzo nieszczesc..Chyba mnie jakas deprecha dopadla.:shake:
Tak by sie wszystkim bidom pomoc chcialo,ale czlowiek nie jest w stanie a nieszczesc coraz wiecej..
A jak Wladuchna z karma stoi?
[quote name='paulina02']Nie dam rady mam trzy suki w domu dwie duze..
Dziewczyny może jak by dało rade kupiły byście Jagodzie troche karmy....:oops:[/QUOTE]
Przypomne.
Ale piekne wiesci!Tak,to prawda trzeba oglaszac,oglaszac..
Strasznie sie ciesze:multi:Przed Latkiem przeciez jeszcze tyle zycia,jakie szczescie ze juz nie na lancuchu!
Tinka strasznie smutna:-(
Kazdy psiak powinien miec taki raj.A starutki w szczegolnosci.
Co do kiszonej kapusty,to niech Teon je jak lubi.Widocznie tego potrzebuje.
Moja Zuza natomiast zaczela mi wyjadac ziemie z kaktusow.Wiecie o co chodzi?Bo ja juz zglupialam..
Tez powinna miec zabki wyczyszczone ale sie boje poddac ja narkozie.
Przepraszam za dluzsza nieobecnosc Wladeczku,ale gosci mialam.
Widze ze szykuje sie atak na Twoje jajeczka.To i dobrze bo jeszcze bys cos zmajstrowal a piesow dostatek.
Nastepnych nie potrzeba.
A jak zdrowko Wladziowe?
[quote name='__Lara']Szkoda wielka :(
paulina02, a jak tam kasa na jedzenie? Czy lika może przelewała Ci kasę na jej karmę? Warto by też zakupić jej krople/obrożę na kleszcze.[/QUOTE]
Zgadza sie.