[quote name='asiuniab']zapomniałam się zapytać, na fb, ktoś pyta o możliwość zrobienia przelewu z zagranicy, czy ktoś ma możliwość udostępnić konto, ponieważ jeśli jak podam swoje "takie normalne", to ok 100 zł banki i polski i zagraniczny pobiorą prowizji, a to mija się z celem?? Pomocy, pomocy;[/QUOTE]
Malawaszka ma paypala.Napisz do niej.Pomoze napewno.