Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. [quote name='azalia']Bardzo to smutne,że ten piesek tak długo czeka na swoją szansę,martwię się tylko żeby nie było za późno..bo już 4 czerwca Basia1968 relacjonowała,że onek jest w stanie wycieńczenia.Nie mam nic przeciw temu,że udzielono pomocy materialnej temu bezdomnemu panu,ale on może udać się po zapomogę do MOPS-u czy gminy,a piesio niestety jest zdany na łaskę lub częściej niełaskę ludzi.[/QUOTE] Prawda..:shake:
  2. [quote name='zuzlikowa']Wrzuć proszę linka do psiaka...[/QUOTE] Faktycznie,przepraszam:oops: [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214595-Sparali%C5%BCowany-z-otwartymi-ranami...co-z-nim-b%C4%99dzie"]Sparaliżowany, z otwartymi ranami...co z nim będzie???[/URL][/B]
  3. Przepraszam Torusiu.. Cioteczki zajrzyjcie..Juz brakuje lez.. [B]Sparaliżowany, z otwartymi ranami...co z nim będzie??? [/B]
  4. Przepraszam Foxiku. Znowu nie bede mogla spac..Zobaczcie:-( [B]Sparaliżowany, z otwartymi ranami...co z nim będzie??? [/B]
  5. Przepraszam Farciku.Mm dosc..zobaczcie:-( [B]Sparaliżowany, z otwartymi ranami...co z nim będzie??? [/B]
  6. Matuchno kochana..Przydalo by sie allegro ceglaste i cudowne rece p.Teresy. Mam dosc na dzisiaj.
  7. Zagladam na dobranoc do Andziuli:loveu:
  8. [quote name='rita60']Dzieki dziewczyny,że jesteście:loveu:on jest taki smieszny,gdy rano idę z jedzonkiem,to biega po całym skupie i "liczy " kotki:evil_lol:machnie tylko z daleka ogonkiem do mnie i leci do swoich zajęć.[/QUOTE] Kochany chlopak:lol::loveu:
  9. Jaki cudak kochany:loveu:I spacerkuje po lesie z pancia:loveu:
  10. Bardzo sie o niego martwie:shake:Jak tylko bedziecie cos wiedzialy to prosze dajcie znac.Przytulam cie Franciszku..
  11. Wyroznione gumtree dla Frania [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Franki-szuka-domu-W0QQAdIdZ314113684[/url]
  12. Ja tez..:-(Az boje sie zagladac:shake:
  13. Zagladam do puchatej kulki:lol:
  14. Witamy Marysiu:loveu: Dobrze ze znow jestesmy w komplecie:lol:
  15. I ja zagladam do Foxika:loveu:Domku odezwij sie:lol:
  16. Aga jak bys miala jeszcze ze 2 fotki Misi to by bylo dosc,to daje zaraz do ogloszen.:lol:A moze taka ze spacerka?:razz: Wujku Ubocze, czy mozemy prosic o tekst do ogloszen?:cool3::loveu:
  17. [quote name='Iljova']Tam jednak jest więcej ludzi i także takich którzy nie są na dogo, więc szanse się zwiększają . Zobaczymy[/QUOTE] Obys miala racje,przeciez Franciszek nie moze wrocic do schronu!
  18. [quote name='rita60']pikola ja też chyba nie:shake:[/QUOTE] No wlasnie,a bardzo bym chciala.. Chcialabym doczekac takiego dnia ,kiedy to ludzie beda zabiegac o psa..i zeby zniknely te straszne budy z lancuchami..Eh,marzenia..:shake:
  19. Dopiero teraz znalazlam watek:lol: I sama sie wpraszam:lol: Wmiare mozliwosci bede pomagac w ogloszeniach:lol:Pozdrawiam:p
  20. [quote name='Iljova']Wstawiłam wydarzenie do różnych grup na FB[/QUOTE] Dziekujemy,moze z fb bedzie odzew..Choc i fb zarzucone tymi bidami:shake:
  21. Tez zagladam choc nie mam jak pomoc..I to boli najbardziej.. Jak widze ze moje psy wybrzydzaja,juz nie wiedza co jesc ,a inne umieraja z glodu,nie maja domu,nie maja sie do kogo przytulic:-(A szczeniakow coraz wiecej..Czemu ludzie maja tak nasrane w tych pecynach:shake:Tyle tych bid tu na dogo czeka na dom ,w schronach,na ulicach..:-(Kiedy to sie skonczy?Ja juz tego nie doczekam..
  22. Zofija dziekuje za zaproszenie ale stalej nie moge dac.Przesle cos jednorazowo,chyba ze ktorys z moich psiakow znajdzie dom.Kiedys mi serce peknie..:-(Jaki moj swiat byl piekny zanim nie trafilam na dogomanie:placz:
  23. Czyli wogole nie chodzi?Jej nastepny a jeszcze Alwarko czeka:-(
×
×
  • Create New...