-
Posts
7071 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pikola
-
[quote name='azalia']Bardzo to smutne,że ten piesek tak długo czeka na swoją szansę,martwię się tylko żeby nie było za późno..bo już 4 czerwca Basia1968 relacjonowała,że onek jest w stanie wycieńczenia.Nie mam nic przeciw temu,że udzielono pomocy materialnej temu bezdomnemu panu,ale on może udać się po zapomogę do MOPS-u czy gminy,a piesio niestety jest zdany na łaskę lub częściej niełaskę ludzi.[/QUOTE] Prawda..:shake:
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
pikola replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Wrzuć proszę linka do psiaka...[/QUOTE] Faktycznie,przepraszam:oops: [B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214595-Sparali%C5%BCowany-z-otwartymi-ranami...co-z-nim-b%C4%99dzie"]Sparaliżowany, z otwartymi ranami...co z nim będzie???[/URL][/B] -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
pikola replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Przepraszam Torusiu.. Cioteczki zajrzyjcie..Juz brakuje lez.. [B]Sparaliżowany, z otwartymi ranami...co z nim będzie??? [/B] -
Przepraszam Foxiku. Znowu nie bede mogla spac..Zobaczcie:-( [B]Sparaliżowany, z otwartymi ranami...co z nim będzie??? [/B]
-
kochana Andzia - piękna, wesoła - MA SWÓJ DOMEK :)))))))
pikola replied to kama210's topic in Już w nowym domu
Zagladam na dobranoc do Andziuli:loveu: -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
pikola replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Dzieki dziewczyny,że jesteście:loveu:on jest taki smieszny,gdy rano idę z jedzonkiem,to biega po całym skupie i "liczy " kotki:evil_lol:machnie tylko z daleka ogonkiem do mnie i leci do swoich zajęć.[/QUOTE] Kochany chlopak:lol::loveu: -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Bardzo sie o niego martwie:shake:Jak tylko bedziecie cos wiedzialy to prosze dajcie znac.Przytulam cie Franciszku.. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wyroznione gumtree dla Frania [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Franki-szuka-domu-W0QQAdIdZ314113684[/url] -
Ja tez..:-(Az boje sie zagladac:shake:
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Na jakie wojewodztwo gumtree? -
Zagladam do puchatej kulki:lol:
-
I ja zagladam do Foxika:loveu:Domku odezwij sie:lol:
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Tam jednak jest więcej ludzi i także takich którzy nie są na dogo, więc szanse się zwiększają . Zobaczymy[/QUOTE] Obys miala racje,przeciez Franciszek nie moze wrocic do schronu! -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
pikola replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']pikola ja też chyba nie:shake:[/QUOTE] No wlasnie,a bardzo bym chciala.. Chcialabym doczekac takiego dnia ,kiedy to ludzie beda zabiegac o psa..i zeby zniknely te straszne budy z lancuchami..Eh,marzenia..:shake: -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
pikola replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']Wstawiłam wydarzenie do różnych grup na FB[/QUOTE] Dziekujemy,moze z fb bedzie odzew..Choc i fb zarzucone tymi bidami:shake: -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
pikola replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Tez zagladam choc nie mam jak pomoc..I to boli najbardziej.. Jak widze ze moje psy wybrzydzaja,juz nie wiedza co jesc ,a inne umieraja z glodu,nie maja domu,nie maja sie do kogo przytulic:-(A szczeniakow coraz wiecej..Czemu ludzie maja tak nasrane w tych pecynach:shake:Tyle tych bid tu na dogo czeka na dom ,w schronach,na ulicach..:-(Kiedy to sie skonczy?Ja juz tego nie doczekam.. -
Zofija dziekuje za zaproszenie ale stalej nie moge dac.Przesle cos jednorazowo,chyba ze ktorys z moich psiakow znajdzie dom.Kiedys mi serce peknie..:-(Jaki moj swiat byl piekny zanim nie trafilam na dogomanie:placz: