ranna
Members-
Posts
112 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranna
-
O, nie. I nic nie pisnęłaś, że jedziesz na moją wieś.:mad: Może chociaż na chwilę byśmy się spotkały. I Ikuni Twojej - nie Twojej nie zobaczyłam.:bigcry: Ja wczoraj byłam niedaleko Pabianic, przesyłki nie odebrałam, bo od żadnej z Was nie miałam informacji (tzn.tę od Ciebie wczoraj wieczorem zobaczyłam) My od czasu do czasu też w tym miejscu obiadkujemy.:lol:
-
Trzymaj się maleńka dzielnie:kciuki:
-
Ślicznota, na pewno szybko znajdzie kochający domek. Jego właściciel szybko załatwił sprawę,wyposażył maluszka w "wyprawkę" i pod płot. Niech dalej radzi sobie sam :shake:
-
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
ranna replied to Temida's topic in Już w nowym domu
To "bardzo dobry wynik" jeśli chodzi o adopcje. :lol: Tym bardziej, że to chyba pierwszy raz reklamowane było schronisko. Ludzi zapraszaliście do schroniska i tam wybierali pieski, czy pieski przyszły na festyn. -
Zaciskam kciuki za twoją przyszłość Pusiu. Aby operacja jak najszybciej się odbyła, abyś mogła jak najszybciej pozbyć się tego balastu pod brzuszkiem:crazyeye:
-
Zapomniana, porzucona, wrażliwa NELA w DS! Dziękujemy
ranna replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Witaj Nela, może jakiś domek cię wypatrzy. -
'Pabianicki wątek ogólny - potrzebne ogłoszenia!FUNDACJA KUNDEL BURY'
ranna replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Sympatyczna kicia, oczka jak dwie żaróweczki -
Zasupłani, czekamy na pierwszy spacer.:painting: Dwie kobietki muszą się dogadać, może się uda. Lolunia jest maleńka, więc psich zabaw za wiele nie będzie. Mamy podobne zestawienie. Ale u nas mała, jak ją wieźliśmy do nas, wyskoczyła z zębami do naszego psa na powitanie i tak już zostało, że jej jest zawsze na wierzchu. Żal nam czasami naszego rudego miśka i buntujemy go, żeby od czasu do czasu potrząsnął tą pyskatą babą. Na razie bez skutku.:lol:
-
Zapomniana, porzucona, wrażliwa NELA w DS! Dziękujemy
ranna replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Kiedy Nelcia przebywała w hotelu w Radomsku, robiłam jej wpłatę na konto "Wet-Med". Podaj Temida konto, na jakie można teraz wrzucić jakieś grosze dla Neli. -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
ranna replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Sylwija, dziękuję za zaproszenie. Poproszę o konto. Na ten moment 20zł Ivorku mogę ci dorzucić. Obyś szybko domek znalazł:lol: -
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
ranna replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Cieszę się maluszku, że już jesteś "na wolności", miód na serce patrzeć jak brykasz po trawce. Jakoś szczególnie Ci kibicowałam, może dlatego, że jesteś jeszcze taki maleńki. Fajnie, że masz taki domek, psie towarzystwo, które będzie twoimi oczkami. Wszystkiego najlepszego dla ciebie Puchatku i dla twojej ludzko-zwierzęcej rodzinki. -
Rivier - szczeniak, złamane TRZY łapki, potrzeba pomoc!!
ranna replied to ansk's topic in Już w nowym domu
Super, że maluch ma już dom. Oby więcej takich ludzi.:lol: Proszę o nr konta -
Wywalili ją z pseudo, bo stała się zbędna. Robiła za maszynkę do produkcji pieniędzy. Ale żeby aż tak ją zaniedbać, to jest ohydne. I podejrzewam, że jej słaby wzrok może być wynikiem trzymania jej w ciemnym pomieszczeniu przez te wszystkie lata. Dlatego bidulka nie wiedziała jak się chodzi po trawie. Ogromnie się cieszę, że Lolunia już po sterylce i że wszystko prawidłowo działa. Wszystko zasupłane za pomyślną wizytę przed adopcyjną. Aby to był wspaniały domek, pełen miłości dla ciebie kruszynko.
-
[P-ce] Puchatek-niewidomy szczeniak. Ma swój własny domek :)
ranna replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Jeśli piechcia15 na miejscu nie znajdziesz nikogo, kto by malucha przetrzymał do wizyty, może przyjechać do mnie. Gdyby był problem z transportem, mogę po niego pojechać. Dobrze by było, aby dzisiejszą noc spędził poza schronem. Opiekę będzie miał zapewnioną całą dobę i mnóstwo głasków. Napiszę Ci mój nr telef. na PW -
Zapomniana, porzucona, wrażliwa NELA w DS! Dziękujemy
ranna replied to Temida's topic in Już w nowym domu
ups, faktycznie Bełchów. Ach,ten pośpiech. W takim razie wrzucę jakiś grosz na konto -
Zapomniana, porzucona, wrażliwa NELA w DS! Dziękujemy
ranna replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie, ja mogę sunie przewieść z Radomska do Bełchatowa bezpłatnie, jeżeli tylko sunia zechce wskoczyć do mojego autka. Kiedy miałby być ten transport? -
O zgrozo. Przez co ty musiałaś przejść malutka:shake: Wraz z kołtunami i futrem odeszło twoje koszmarne życie. Teraz już będzie tylko lepiej. Gdzieś już czeka na ciebie domek, jeszcze troszkę musisz poczekać. Zresztą czekanie u ULKA12 to chyba sama przyjemność. Będę tutaj Lolu zaglądać do ciebie. A dla Was dziewczyny szacun, za to co robicie:bye:
-
Niunia jest śliczna i bardzo grzeczna. W czasie podróży z zaciekawieniem wyglądała przez okno, w końcu położyła się i bacznie nas obserwowała. Faktycznie boi się samochodów i człowieka, każdego stuknięcia. Ale troszkę czasu i będzie ufna. Do kawałeczków kiełbasy z rezerwą, ale podchodziła, podeszła i obwąchała mnie zaciekawiona. Na smyczce iść nie chciała, księżniczka, trzeba ją nosić. Na postoju wyfasowała niezłego qupola. Okruszku kochany, powodzenia Ci życzę i pokaż się po fryzjerze i kąpieli.