Jump to content
Dogomania

ranna

Members
  • Posts

    112
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranna

  1. No tak, tylko jutro. Jutro jadę do rodziny niedaleko Pabianic, więc nie byłoby problemu aby ją zabrać.
  2. modliszka84 ja jutro mogłabym ją odebrać z Pabianic i przekazać gdzieś w okolicach Radomska. Spróbuj , może uda Ci się ją jutro wyjąć ze schronu.
  3. Seterka do jutra ma kwarantannę. Setery-adopcje sprawdziły nowy dom w Warszawie. Jutro potencjalny nowy domek ma się skontaktować ze schroniskiem. Czekajmy cierpliwie. Czy w soboty są adopcje?
  4. Skopiowane ze stronki setery-adopcje.com Maja, bo takie imię otrzymała w DT, już przestała mieszkać w schronisku. Jest już w domu. Z psami przywitała się zgodnie, już trwa w domu seterowe szaleństwo. Polubiła tak samo suczkę gordonkę jak i psa irlanda. W domu czuje się pewnie choć każde stuknięcie robi na niej wrażenie. Na dworze brak kontaktu, tak że na razie linka i ogródek. Maja ma max 10 miesięcy. Dziękuję Paulina_mickey, że pisząc o niej tutaj, pomogłaś temu uroczemu dzieciakowi wyjść ze schronu.
×
×
  • Create New...