Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Cookiefloo']Się ? ...chłopa do piwnicy ! :diabloti:[/QUOTE] ??? :crazyeye:
  2. Dzięki Cioci Obieżyświat wyróżnimy ogłoszenie Barrego :lol: Marta, zostawić dalej na Opole ?
  3. [quote name='zakonna']no sama powiedz, co to za imię jest :D nie dość, że brzmi jak imię latynoskiego macho to jeszcze się dziwnie pisze... Od razu jej imię zmieniliśmy w dniu adopcji.[/QUOTE] Kierownik miał sentyment do dziwnych imion ;) Pamiętam psiaka o imieniu Tramwaj :roll:
  4. [quote name='zakonna']znalazłam link w schronisku, proszę :) [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=167&Itemid=21[/URL] [/QUOTE] Garcija ;) Dlatego nie moglam znaleźć Garci i Garsiji :lol:
  5. [quote name='zakonna']W schronie miała takie imię, że szkoda gadać :D Garcia jej daliście :) mój chłop do dzisiaj się z tego imienia nabija. taka czarna, kundelek zwykły. Mieliśmy wybrać pomiędzy Salmą husky i właśnie Garcią. Doradziłaś czarnucha i super pies z niej jest :)[/QUOTE] Jak wrzucam w wyszukiwarkę Garcia to nic mi nie wyskakuje. To dokladnie tak się pisało ? [quote name='Cookiefloo']Aaa Garsija(:D), pamiętam, nie wiem czemu nie skojarzyłam w schronisku ostatnio :splat:[/QUOTE] Teraz też nic :shake:
  6. To poczekajmy jeszcze chwilę na Ciotki.
  7. Może niech się jeszcze inne Ciocie wypowiedzą: luka, sharka ? Bo jak już zapłacone to rzeczywiście szkoda. Do kiedy trzeba złożyć zamówienie ?
  8. Aha.. Chociaz ten tekst na tablicy (autorstwa chyba Luki1 ?) jest według mnie fajny ? Jak myślisz ? Wymieniałam go niedawno, wcześniej był inny.
  9. [quote name='obiezyswiat75']a i jeszcze tu jest bazarek z tekstami do ogłoszeń poczytaj proszę, jakie fajne rzeczy dziewczyna pisze jak uważasz, że warto to ja tam Basta dam i może mu jakiś piękny wierszyk albo inny wyciskacz łez wyprodukuje? Ja już tam opłaciłam psiaki, Maja już w domu, więc mam wolne miejsce, więc jakbyś chciała, to podmienię Maję na Basta http://www.dogomania.pl/forum/threads/244364-TEKSTOWY-GRATIS!-Na-spłatę-długu-GSPZ-AMICUS-za-karmę-dla-200-zwierząt!-Do-30-06 Jutro lub pojutrze tam zajrzę i może zamówię coś dla Basta z pieniążkow, ktore przelałaś ?
  10. Ciocia Obieżyświat wysłala do mnie pieniążki na wyróżnienie ogłoszenia Basta.:Rose::Rose::Rose: Jak tylko dojdą wyróżniam na cały miesiąc :multi:
  11. Trufla, Barry, Diego - jakoś nie spodobali sie w Krakowie.:roll: Ale może akurat Bast wpadnie komuś w oko :lol:
  12. Zmienilam na małopolskie - Krakow. Może być ? Prześlę Ci numer konta do wyróżnienia. Ale chyba podorżały... bo pokazuje mi się na tablicy 8.90 na tydzień
  13. [quote name='obiezyswiat75']Bast jest na Morusku, gumtree i alegratce? Tablicę ma wyróżnioną? Jest na Morusku, alegratce i gumtree ale ogloszenia miał robione juz dawno. Tablicy u mnie nie ma wyróżnionej tylko odświeżaną http://tablica.pl/oferta/bast-idealny-pies-strozujacy-szuka-domu-IDPl6x.html , alegratka też odświeżaną. Kieyś ciocia sharka opłacila mu wyroznienie tablicy na dłuższy okres (chyba miesiąc) ale też nie było odzewu. Liczba wejść na tablicę 1592 i 7 razy odlaniany telefon z tym, że ogłoszenie figuruje już bardzo długo - tylko foty wymieniam.
  14. [quote name='Zuzka2']megi,ogłoś go na morusku,tabklica i gumtree-wszystko na Warszawę,bo i tak stamtąd jest bardzo duży odzew.Moruska dorabiaj codziennie na inne miasto-tam,gdzie mogą go dowieźć,np.Łódź.Dużawe psy znajdują domy na Śląsku i w Krakowie,ale to kawałek drogi. Nie pisz w ogłoszeniu,że rottek.Tylko 10mies.kotolubny,łagodny itd.W tekście,że umie chodzić na smyczy,wychowany w domu,zachowuje czystość,umie zostawać sam w domu,bardzo mądry,szybko się uczy itd.Jeśli ogłosisz go jako rottkowatego szanse na DS,zwłaszcza normalny, spadają do zera.Rasy kojarzone jako agresywne lepiej ogłaszać z pominięciem ich rasowości;-)po prostu jako kundelka docelowo średniego lub dużego;-)[/QUOTE] też skorzystam z podpowiedzi przy ogłoszeniach [quote name='megi345']Napisał do mnie pan z gumtree Warszawa. Chce pieska adoptować nawet dziś. Dał nr kontaktowy - właścicielka ma dzwonić do niego. Zobaczymy. ;-) Szybki odzew, oby tak było w każdej sytuacji.[/QUOTE] Trzymam kciuki ale nie oddajcie go bez wizyty przeadopcyjnej.
  15. Suniu,ja też mam pytanie : czy Ty przypadkiem nie odwiedziłaś Schroniska w związku z konkursem na kierownika ?;)
  16. [quote name='megi345']ciociu barb oproznij skrzynke[/QUOTE] Już troszkę opróżniona.
  17. [quote name='sunia2000']Mam kolejne pyt dotyczące Murzyna, czy ktoś z wolontariuszy odważyłby się z nim pracowac? kaganiec na pysk i spr kiedy i co psu nie pasuje? znajdzie się ktoś chętny?:)[/QUOTE] Ciotka czy Ty przeczytałaś dokładnie wszystkie posty ? :cool3:Myślisz, że znajdzie się taki odważny ? [quote name='Cookiefloo']Cora pojechała do Rzeszowa, do byłej wolontariuszki z orzechowiec, Anki. Murzyn trafił do schroniska jako roczny psiak, ponieważ atakował właściciela. Był wiązany na łańcuchu. Obecnie Murzyn jest wypuszczany na wybieg, ma specjalnie skonstruowany boks, z 2 komorami, żeby móc go łapać bez obaw. Na spacery zabierał go tylko Artur, kiedy miał czas. Murzyn jest psiakiem nieprzewidywalnym na tyle, że nie raz nie dwa szliśmy z nim na spacer, cieszył się, podrzucał butelką, a nagle odwrócił się i warczał... Jeżeli jeszcze macie jakieś pytania apropos schroniska, czy starszej psiej ekipy - piszcie na pw. /edit/ Argo i Rodrigez chyba nie mają ogłoszeń. Warto by wysłać Rodrigeza do rottków...[/QUOTE] [quote name='Kudłata']Miałam okazję poznać Murzyna kilka lat temu w schronisku, niestety to bardzo nieprzewidywalny psiak. Widziałam jego napady agresji - co przy jego wielkości jest bardzo niebezpieczne. To był jedyny psiak do którego żadna z nas nie odważyła się wejść. To musiałaby być bardzo odpowiedzialna adopcja - nie wyobrażam sobie wyjścia z tym psem między ludzi. Najgorsza jest ta nieprzewidywalność. Pamiętam, że kilka pierwszych razy jak jeździłam do schroniska wydawał mi się spokojnym, zrezygnowanym psem, nie wiedziałam czemu się go tak wszyscy boją :) Do momentu aż zobaczyłam jego atak na pracownika schroniska... Nie wykluczam adopcji oczywiście. Ale ktoś musiałby go dobrze poznać i wiele razy przyjechać go odwiedzić w schronisku zanim rozważałyby adopcje. A już na pewno nie może to być adopcja z ogłoszenia.[/QUOTE]
  18. [quote name='sunia2000']Zapraszam serdecznie na bazarek dla Kuternogi,kolegi Vikuni z wrocławskiego schronu:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244713-Różniasto-kosmetyczny-dla-Zahira-do-5-07-do-godz-20-00?p=21005868#post21005868[/URL][/QUOTE] Super bazarek :lol:
  19. Dzięki za podpowiedzi - tak zrobię.
  20. Na wątku Orzechowiec odezwalo sie do Ciebie trochę wolontariuszy. Zajrzyj. I może jeszcze na ten wątek 10 miesięcznego rotka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244770-10-miesieczny-ROTEK-pilnie-szuka-dt-ds-do-piatku-czas-inaczej-ulica-Wa-wa[/URL]
  21. [quote name='megi345']spróbuję, tylko problem w tym, że zanim sie go tam zgłosi to minie a on ma tylko 3 dni :([/QUOTE] megi robiłas mu jakieś ogloszenia ? Choćby na najpopularniejszych portalach ?
  22. Przybywam z z wątku Trufelki. megi, skorzystaj z pomysłu phase i zgłoś go [quote name='phase']A jest tutaj [URL]http://www.rottka.pl/[/URL] ? Może warto pokazać go dziewczynom, które zajmują się adopcjami rottków.[/QUOTE] zaproś też na wątek [B]Sunia2000[/B] - ona zna się na rotkach.
  23. [quote name='megi345']Ciocie, bardzo proszę zajrzeć na wątek który stworzyłam bo poprosiła mnie o to pewna dziewczyna z innego portalu, bo wie, że tutaj się udzelam. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244770-10-miesieczny-ROTEK-pilnie-szuka-dt-ds-do-piatku-czas-inaczej-ulica-Wa-wa[/URL] 10 miesięczny rottek pilnie szuka dt/ds, rodzina została po prostu wyrzucona z domu i [U][B]pies do piątku musi znaleźć kąt[/B][/U]. inaczej gdzie wyląduje??? jest piękny, milusi, zero agresji.. Warszawa możliwy dowóz w okolice[/QUOTE] megi zaproś Ciocię Sunia2000 - może zglosilłaby go na forum rotweilerow ? Możesz napisać, że polecila ją barb.
  24. [quote name='obiezyswiat75']To czekamy. Taki przystojniak znajdzie prędzej czy później dom.[/QUOTE] [quote name='zozola77']jasne ze znajdzie..musi go tylko wypatrzec ten JEGO człowiek..[/QUOTE] [quote name='Marta72']plakat z ogłoszeniem juz zawisł ....[/QUOTE] Trzymam kciuki
  25. [quote name='Marta72']plakaty Trufelki już rozwieszone.....[/QUOTE] :kciuki::kciuki:
×
×
  • Create New...