Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. majuska, a Ty zgłaszałaś Sonię na labradorowe forum ?
  2. [quote name='yucca']Zaglądam i ja. Piękny chłopak, może faktycznie młody i głupi, i za sukami pobłądził :roll: Chętnie mu wykupię pakiet ogłoszeń ale nie wiem czy najpierw nie uzbierać o nim kilka informacji, no i nie poogłaszać go w pierwszej kolejności lokalnie.[/QUOTE] Warto sprobować kilka lokalnych na początek , rowniez w formie papierowej. Ewus a w schronisku nikt go nie szukał ? Jak ktos szuka zaginionego psa to zwykle najpierw tam pyta. Ewciu kochana przy okazji - na Twoim wąteczku - zaproszę Cioteczki i Wujeczków, do zajrzenia na bazarek w moim podpisie. Dziś o 22.00 koniec a bardzo duzo ładnych i tanich rzeczy zostało. Może ktoś jeszcze znajdzie coś dla siebie. Bazar na pieski wyciągniete z olkuskiego pseudoschroniska.
  3. [quote name='Ikusia'] Wiecie, że dzisiaj "DZIEŃ PSA"? [/QUOTE] Tak. Czytałam chyba na fb. Ale w mediach raczej cichutko na ten temat.
  4. Może jednak komus sie zgubił ? Piękny jest. Ewciu robilaś mu jakieś ogłoszenia, że znaleziony. Możeby cos porozwieszać ? Albo w necie dać kilka ? [SIZE=1]Ewciu, a żadna suczka na osiedlu nie ma cieczki ?[/SIZE]
  5. [quote name='karolciasz28']A adopcji mało, bo wakacje... [/QUOTE] Nie wiem kiedy wlaściwie jest dobry czas na adopcje...:hmmmm: :niewiem: [QUOTE] To wątek Rudiego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228569-Rudi-porzucony-wygłodzony-mimo-to-radosny[/URL][/QUOTE] Zapiszę. :user:
  6. [quote name='karolciasz28']Tak są na wątku. Zobacz jakie cudne kluseczki. Wraz ze szczeniakami mamy 13 psów...[/QUOTE] Nie miałam pojęcia, ze aż tyle. :placz:
  7. [quote name='karolciasz28']A i piękny rudy Rudi. ;)[/QUOTE] Ło matko, tego też nie znam ... To straszne przepełnienie. :cool3:
  8. [quote name='karolciasz28']I jeszcze 4 maluchy Fiony...[/QUOTE] Poważnie. Jeszcze szczeniorki są ? :crazyeye:
  9. Zapisuję sobie wątek.
  10. [quote name='karolciasz28']Tu Tu jest jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226885-FIONA-wróciła-do-domu[/URL]! :).[/QUOTE] Dziękuję. Nie znam tego wątku. Zapiszę go sobie. Czyli w Przytulisku jest aktualnie Kaja, Sonia, Tobi, Benio, Terry, Muki, Dingo i Fiona. :mdleje:
  11. [quote name='Agula99']... Bo co z tego że Fiona się dogaduje z Tobim...![/QUOTE] Kto to jest Fiona? :crazyeye: Juz którys raz spotykam sie z tym imieniem na wątku. Czy to jakaś sunia o której nie wiem ?
  12. [quote name='_Goldenek2']My też się cieszymy :)[/QUOTE] Ogromnie. :lol:
  13. [quote name='luka1']Dzwoniłam!!! Wszystko jest dobrze i tak jak przewidywałam. Milka szczeka na Pana, ale Pan nie ustępuje. Bardzo chwali Milusię, że taka mądra i tak dobrze ułożona :crazyeye:. Milka przyzwyczaja się do nowego domu, ale oni są i tak nią zachwyceni.[/QUOTE] Uff... mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej. :lol: Zeby nie zapeszyć nie usuwam jeszcze ogloszeń Milki, tylko juz ich nie odświeżam.;)
  14. Przedłuzylam Lali krakusika, odnowilam tablicę. Niestety na moje [U]wszystkie[/U] ogloszenia jest teraz zerowy odzew.:shake:
  15. [quote name='Ikusia']Witajcie Ja dalej nie znalazłam "multicytatu":angryy:, więc odpisuję jak zwykle.[/QUOTE] Ikusiu, multicytat to ten malutki krzyżyk na pasku gdzie jest napisane odpowiedz, odpowiedz z cytatem. Też dopiero niedawno go odkrylam.;) [QUOTE] [B]Krakowianko[/B] OGROMNE dzięki za plakaty kociąt. Wierzę, że przyniosą im domki O Korabiewicach oglądałam program w TV - nie pamiętam na jakim programie. [/QUOTE] Plakaty są świetne. [QUOTE] I na koniec DOBRA wiadomość. Zadzwoniła do mnie Pani - sąsiadka z balkonu obok tego, na którym maluszek mieszkał jeszcze z mamą. Już tam go obserwowali, dokarmiali mamę i ...[SIZE=4][B]ZDECYDOWALI SIĘ ADOPTOWAĆ CHŁOPACZKA[/B][/SIZE]. Adopcja ma nastąpić 15 VIII po wyjazdowych wakacjach. Wcześniej wizyta pa, ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Pani już robi przygotowania. Mam nadzieję, że choć jeden domek dla dzieciaków wypali. [/QUOTE] To rzeczywiście dobra wiadomość :kciuki: [QUOTE] Ps. Miałam nie pisać, ale to mocniejsze ode mnie: [B]KEJSI ZDAŁA MATURĘ! HELL ANGEL RÓWNIEŻ. [/B] [/QUOTE] A to bardzo dobra wiadomość :lol::lol::lol:
  16. [quote name='luka1']cisza. Jutro dzwonię. Dziś miałąm trochę zajęć. Od rana a to wet - odbierałam Wtorka z kastracji, potem trzeba było szczeniaka znalezionego wczoraj przebadać bo ma początki babeszjozy. Pojechałyśmy tez sprawdzić sygnał o pozostawionych psach. Po powrocie musiałam zająć się psami na podwórku - wydać leki, jedzenie,... Kiedy usiadłam zadzwoniła znajoma, że przyplątał się na ich ulicę pekińczyk. Trzeba było go złapać.[/QUOTE] Myslę, że gdyby coś bylo nie tak, to Państwo już by sie odezwali.
  17. [quote name='barb']Luka, mialaś kontakt z domem Milki ? Wszystko w porządku ?[/QUOTE] [quote name='sharka']Brak wiadomości to chyba dobra wiadomość :)[/QUOTE] [quote name='luka1']siedziałam z nią w boksie i opowiadałam jak może żyć. Wywaliła brzuszek do drapania i chyba zrozumiała o czym jej truję. Ale co do bezpieczeństwa kotów nadal nie byłabym pewna. Na razie nie dzwonię, Pani też się nie odezwała więc albo Milka ich zjadła albo jeszcze nie mają jej dość. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.[/QUOTE] [quote name='_Goldenek2']Masz zdrowe nerwy .... ja bym nie wytrzymała ....[/QUOTE] Luka, i co ... ?
  18. [quote name='majuska']barb póki co na moje, jestem skarbnikiem naszego Stowarzyszenia :) wciąż działamy aby to było już odrębne konto "stowarzyszeniowe " i w najbliższym czasie tak mam nadzieje będzie :) Jeżeli chcesz to wyślę Ci na PW nr konta;)[/QUOTE] Wyślij proszę. Napisalam tez o kotku na wątku Promyka, moze ktoś zajrzy, przeczyta i wspomoze grosikiem ?
  19. [quote name='figa33']Promyczku , myślę o Tobie , jak leżałeś przymarznięty do ziemi.. i ile jeszcze takich biedaków jest szlag by to Cioteczki i Wujaszkowie - w Boguchwale kolejny zwierzak bardzo potrzbuje naszej pomocy - kopiuję z wątku Przytuliska :-( http://www.dogomania.pl/forum/threads/149096-Przytulisko-Cztery-Łapy-Boguchwała-super-psy-szukają-domków-prosimy-o-pomoc!?p=19313436#post19313436 [quote name='majuska']Kotek Rysiek - ma około roku, znaleziony w Boguchwale późnym wieczorem potrącony na drodze, przy bliższych oględzinach okazało się, że jest mocno poturbowany, potrzebna była pilna operacja, Rysiek ma poskładaną miednicę, oraz usunięte kły, jest mocno poobijany. W tym całym swoim bólu i nieszczęściu ten biedak, leży grzecznie, a do człowieka się łasi i głośno mruczy, jest niesłychanie wdzięcznym i przemiłym kotem. Rysiek został przy okazji operacji powypadkowej wykastrowany. Widać, że z każdym kolejnym dniem przybywa mu sił, dostaje specjalną energetyczną karmę i wciąż leki przeciwbólowe, więc na pewno jego samopoczucie jest lepsze, ale do pełnego zdrowia jeszcze daleka droga. Rysiek potrzebuje troskliwego, specjalnego domu, on będzie pełnosprawnym, zdrowym kotem, potrzebuje teraz jedynie troskliwych rąk do opieki. Jego leczenie okazało się dosyć kosztowne bo koszt samej operacji to 400 zł, a do tego jeszcze dochodzą leki, nie wiemy czy uda się dostać aż takie wsparcie od gminy,( niestety ale tam w takich przypadkach optuje się jednak za uśpieniem - mniejsze koszty ) tylko jak uśpić młodego wspaniałego, przymilnego i mruczącego kocurka, w dodatku o tak pięknym umaszczeniu ...Mile widziane każde wsparcie !!!! Oto Rysiek: Reszta fotek Ryśka tutaj : https://picasaweb.google.com/103708767168284502423/Rysiek ewentualny kontakt w sprawie adopcji : Justynka 602 670 139 Może ktoś zechcialby wspomóc koteczka ? Gmina na pewno nie będzie w stanie w calosci pokryć kosztow jego leczenia. Przyda się każda ,nawet najdrobniejsza kwota - liczy się naprawdę nawet zlotowka. Ciocia Majuska może podać numer konta do ewentualnych wplat.
  20. [quote name='Becia66']miałam dzisiaj telefon w sprawie Frotki, widać krążą gdzieś jeszcze ogłoszenia. A na wątku cichutko, ciekawe co tam u małej słychać ?[/QUOTE] [quote name='Agula99']Ja też miałam telefon w sprawie Frotki, ciekawa jestem czy to ten sam? :)[/QUOTE] Probowałyście zaproponować innego psiaka ?
  21. [quote name='majuska'][B]Kotek Rysiek[/B] - ma około roku, znaleziony w Boguchwale późnym wieczorem potrącony na drodze, przy bliższych oględzinach okazało się, że jest mocno poturbowany, potrzebna była pilna operacja, Rysiek ma poskładaną miednicę, oraz usunięte kły, jest mocno poobijany. W tym całym swoim bólu i nieszczęściu ten biedak, leży grzecznie, a do człowieka się łasi i głośno mruczy, jest niesłychanie wdzięcznym i przemiłym kotem. Rysiek został przy okazji operacji powypadkowej wykastrowany. Widać, że z każdym kolejnym dniem przybywa mu sił, dostaje specjalną energetyczną karmę i wciąż leki przeciwbólowe, więc na pewno jego samopoczucie jest lepsze, ale do pełnego zdrowia jeszcze daleka droga. Rysiek potrzebuje troskliwego, specjalnego domu, on będzie pełnosprawnym, zdrowym kotem, potrzebuje teraz jedynie troskliwych rąk do opieki. Jego leczenie okazało się dosyć kosztowne bo koszt samej operacji to 400 zł, a do tego jeszcze dochodzą leki, nie wiemy czy uda się dostać aż takie wsparcie od gminy,( niestety ale tam w takich przypadkach optuje się jednak za uśpieniem - mniejsze koszty ) tylko jak uśpić młodego wspaniałego, przymilnego i mruczącego kocurka, w dodatku o tak pięknym umaszczeniu ...Mile widziane każde wsparcie !!!! [/QUOTE] Majuska, na jakie konto mozna wysłać grosik dla kotka. Podaj proszę na watku jeśli to mozliwe lub ewentualnie na PW. Dziewczyny umieszczę tez informacje o Ryśku na wątku Promyka. Może ktoś zajrzy i coś dorzuci? Nie ma sie co łudzić, ze gmina pokryje cała kwotę.
  22. Mam nadzieję, że dobrze jej w hoteliku, że biega sobie po trawce, nie siedzi zamknieta w boksie...
  23. [quote name='krakowianka.fr']a mozew go tzreba bardziej rozeslac, ja sie angazuje do wyslania do jeszcze 20 osob,jak kazdy zrobi to samo, albo awet tylko 10, to zabaczyciew jak wszystko zostanie wykupione ;)[/QUOTE] Ja sukcesywnie wysylam po kilka zaproszeń prawie codziennie ale niestety odzew kończy sie głownie na odwiedzinach bazarku. [quote name='Malgoska']no a najbardziej zainteresowany podrzucił go 1.:([/QUOTE] Niestety bazar :sam się nie sprzedaje.":shake: [quote name='krakowianka.fr']wyslalam do 31 osob PW i 6 wpisow do profili mam nadzieje, ze beda jakies wizyty na watku bazarkowym [/QUOTE] Ciuszki są w wiekszości w małych rozmiarach - chociaz markowe, ładne i tanie. Naszą grupą docelową powinny być Cioteczki, ktore takie noszą. ;) Ja niestety nie wybiore nic dla siebie choć bardzo bym chciala. :placz: Malgoska moze jutro zmienisz tytul ? Napiszesz, że jutro ostatni dzień - to zawsze trochę budzi zainteresowanie.
  24. Szkoda, że na drugim bazarze Malgoski ostatnio jakiś zastój. Chyba piekna pogoda i rozpoczynający się sezon wakacyjny działają przeciwko nam...
  25. Ikusiu, wreszcie znalazlam wątek Twoich kotków.:multi: Zapisuje sobie. Troszkę juz przeczytalam - reszta na później. :lol:
×
×
  • Create New...