barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
To wątek gdzie szukaja psa w typie onka. Może by go wstawić ? Tylko czy mamy jakieś informacje o tym piesku poza zdjeciem ? [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236882-Mieszaniec-w-typie-owczarka-niemieckiego-do-domu-z-ogrodem-mazowieckie[/url] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam']Ten piesek też teraz wygląda gorzej niż kilka dni temu... [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TG85nLqMXQ0/UMyqzANCi9I/AAAAAAAAHno/9o9vyFqTLT4/s640/PICT0145.JPG[/IMG][/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']napisałam do Fundacji Bernardyn oraz Fundacji Ast... Do kudłaczy bym napisała tylko muszę wiedzieć, ten szary to piesek czy suczka, i tak samo ten czarny co go wyprowadził?[/QUOTE] Widzialam, ze szary zostal wklejony przez Anulę (chyba nie pomylilam niku) na wątek na Dogo gdzie poszukują PON-a. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Przepraszam, że jestem mało, ale moje maleństwo i ja ciut nie w formie. a pewnych spotkań opuścić nie możemy siły brak juz po nich..czasem jednak warto Trzymajcie kciuki za Fokę od wczoraj grzeje dupinkę w nowym domu ! :) I Matylda pojechała.. wcześniej Bunia... a i 2 kociaki - Mimi i Lami w domkach... :)[/QUOTE] Iwonko, zdrówka dla Ciebie i Natalci. Trzymam kciuki za wszystkie Twoje zwierzaczki w nowych domach. I oby telefon dalej dzwonil w sprawie kolejnych adopcji. -
Viki odświezona tablica i piatka za grudzień wpłacona.
-
Troche mnie martwi takie dlugie milczenie Weroniki tutaj, tym bardziej, ze na sms-a tez nie odpowiedziala a to sie nigdy nie zdarzało. :shake: ps[SIZE=1] Wysłałam przed chwila na jamnika 20 zl od mojej mamy i 10 zl od siebie.[/SIZE]
-
[quote name='sharka']wtedy usuwałyśmy że jest w hotelu, ale może rzeczywiście że pod opieką fundacji też usunąć? jest kontakt do fundacji więc wszystko jasne ;) na razie podałam tekst, ogłoszenia czekają na zrobienie, mogę to jeszcze wyedytować. edit: wyedytowałam :][/QUOTE] Bardzo przepraszam za zamieszanie sharka. To my tylko hotel usunęłyśmy.., Chyba już dopada mnie skleroza. Kiedyś, wszystko na wątkach ogarniałam...A i tak staram się ograniczać liczbę subskrypcji... ps Ale sprobujmy też może skuteczność ogłoszeń bez fundacji w treści.
-
[quote name='sharka']Kupiłam Bastowi pakiet 30 ogłoszeń, na tablica.pl nie będzie mieć bo robi mu tam barb a moderator nie pozwala dublować, ogłoszenia idą z innymi fotkami, może to coś da, tu jest treść ogłoszenia i fotki (post 56): http://www.dogomania.pl/forum/threads/237240-Bazarek-Ogłoszeniowy-dla-podopiecznych-Łapy-do-31-12-2012-do-21-00/page3 Ciociu sharko czy te ogloszenia już zrobione ? Nie wiem czy pamiętasz ale kiedys pisalyśmy tu aby usunąć z tekstu "znajduje sie pod opieką fundacji". Zdjęcia bardzo ladne i będę musiala je wstawić w "swoich" ogloszeniach. Ja wznawiam tablicę, allegratkę. przygarnij zwierzaka i jeszcze kilka portali. Tylko już za każdym razem o tym nie piszę na wątku.
-
[quote name='pajunia']Babcia Carla umarla. Prosze przeniesc do dzialu za TM.[/QUOTE] Smutne :-(:-(:-(
-
Marta a możemy liczyć na jakąś nową fotkę Szczęściary ?
-
Weroniko, jamnis nadal szuka domu ? Potrzebuje ogloszeń ? Jesli tak to z jakim tekstem?
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia'] I na koniec powiem Wam, że do adopcji poszli: Zgredek - obecnie Bachus Magnus - obecnie Pepsi Beriberi - obecnie Batumi [/QUOTE] Super. Trzymam kciuki za domki dla reszty kociąt. Malinka jest prześliczna :loveu: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
W dziale zaginione/ ukradzione na dogo jest wątek : [B]"Vademecum poszukującego. Zaginął ci pies ? Przeczytaj koniecznie!!" [/B] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']Pan P. pewnie/napewno z okolicznych województw "zbiera" czyli małoposkie, podkarpackie, śląskie, łódzkie, świętokrzyskie, może również dalej...:-([/QUOTE] Może iwoniam lub missiek będa dokladniej wiedzieć. -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr']Nio i to bardzo ciekawe czy tez taki sam urwis, pewnie tak, bo to takie male... Zapraszamy na nasze bazarki przy okazji - u Malgoski, Miskow i u mnie dla iwonii i calej reszty potrzebujacych serduszek.[/QUOTE] Może zrobić na wątku olkuskim zestawienie wszystkich aktualnych bazarkow na olkuskie pieski? Kiedyś zrobilas takie fajne z banerkami. :lol: Bo teraz jest: bazarek Krakowianki bazarek Malgoski - w połowie na Romusia w Amoku bazarek missii bazarek elke na długi Frania i Maksia Jesli o czymś zapomnialam proszę o poprawienie. -
[quote name='sunia2000']Przed chwilą aktywowałam ogłoszenie Viki na tablicy- komu mam dziękować?:)[/QUOTE] Ja nie robilam... jakieś dobre duszki pomagają Viki anonimowo ...
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']Barb moze to kolejne nasze zadanie nagłośnic przez nie wiem...schrony? lecznice? policję? nie wiem, gdzie sie zgłasza zaginięcie psa???[/QUOTE] Trzeba wiedzieć z jakich terenow psy są przywozone do Olkusza i takie ogłoszenie dawać na portalach lokalnych tych miejscowości. Niestety jest jeszcze duzo ludzi, zwlaszcza starszych, ktorzy nie korzystaja z internetu. Moja przygoda z Dogomanią zaczynała sie od działu zaginione. Naprawdę mnóstwo ludzi szuka swoch zaginionych zwierzakow. Jak ich szukają ? Równiez poprzez ogloszenia taże i na dogo. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta72']no i jeszcze jedno się rzuca w oczy obok tego smutku .....wiekszośc tych psów jest pieknych!!!!!!!!!!!! nie kundelkowate ale rasowate DLACZEGO!!!!!??????????[/QUOTE] [quote name='Malgoska']bo są kradzione spod domów i wywożone setki kilometrów a potem zabijane, okaleczane; głodzone i wywożone dalej.... [/QUOTE] Tak wiekszość jest pieknych, na zdjeciach widać, ze kiedyś o nie dbano. Mogą być poszukiwane przez właścicieli. Iwoniam, pisalaś kiedyś ze psy, trafiają tam z roznych, czasem dość dalekich terenow. Czy kiedykolwiek na lokalnych portalach w miejscowościach skąd psy wywozone sa do tego schroniska ogłaszano : jesli zaginął Twój pies szukaj go w Olkuszu ? -
[quote name='tymuś']zapiszę sobie tego pięknego nosa![/QUOTE] Naprawdę jest piękny a niewiele osób do niego zagląda.
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']I kolejna zima w przytulisku Kaju :placz: nikt cię nie kocha tak jak ja...:shake:[/QUOTE] Ale przecież był kiedyś dom, ktory ją chciał... -
[quote name='sharka']maleńki bazarro dla Basta bo św. Mikołaj się zdublował: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237095-Nowiutkie-domino-dla-2-4-latka_super-prezent_na-Basta_do-12-12?p=20107599#post20107599[/URL][/QUOTE] [quote name='sharka']bazarek już zakończony :D 20 zł dla Basta :][/QUOTE] Gratuluję, Cioteczko to byl chyba najbardziej blyskawiczny bazarek na dogo ;)