barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='weronika1']Jamniś jedzie do Zawiercia na DT , juz jest w trasie . Szczęśliwej podróży Kulaczku:lol:[/QUOTE] Szkoda, że tak daleko ale mam nadzieję, że będzie mu tam dobrze. Trzymam kciuki za szczęśliwą podróż i szybką aklimatyzację w dt.
-
Pies, który łapał stopa... by ratować przyjaciela!
barb replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker'] Może jednak sie zgubiły.Może wariatuńcio gonił za dziewczynko , dziadek za nim i wpadł do rowu. Chyba by dobrze było w okolicy jednak ogłoszenia rozwiesić. Napisz gdzie dokładnie je zwinęliście. Popatrzę jakie miejscowości są w pobliżu.[/QUOTE] Wczoraj w nocy też zapytałam w jakiej miejscowości znalezione zostały psy. Niestety wpis zniknął ... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#a52a2a][SIZE=3]A nadzieja znów wstąpi w nas. Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie[/SIZE][/COLOR].:tree1: [COLOR=#ff8c00]I troszkę spóźnione życzenia imieninowe dla ...Malgoski ;) zdrowia, szczęścia, pomyślności [/COLOR] [IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/61836_503118813052749_1974285425_n.jpg[/IMG] -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Odnowiłam dziś alegratkę Diego. Co u niego słychać ? edit pomyliłam wątki. To miało być na olkuskim. -
Pies, który łapał stopa... by ratować przyjaciela!
barb replied to ajlii's topic in Już w nowym domu
Niezwykla historia. ajlii, w jakiej miejscowości znalazłaś psiaki ? -
[quote name='sharka']w grudniu były takie bazarki na chłopaka: (info dla postu 1 ;) ) nr 1 - 192,50 zł (wpłacone 174,50 +18,00 zł) nr 2 - 20,50 zł nr 3 - 71,50 zł cioteczki jesteście super, dziękuję <:][/QUOTE] To Ty Ciocia jesteś super :lol:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Javena']Na naszej stronce Oświecimskiej sa psy zaginione. Moze gdzies w Olkuszu ktos widział. Jeden z nich Fafik był z okolic Olkusza. [URL]http://otozanimalsoswiecim.pl/schronisko/zaginione-zwierzeta-ogloszenia/[/URL][/QUOTE] Tyle ludzi szuka swoich psów... -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']A tymczasem bazarek na pieseczki pod opieka iwoniam jeszcze do jutra, warto zajrzeć jeśli ktoś niie byl bo jest duzo pieknych fantow :lol:[/QUOTE] [quote name='iwoniam']i ja serdecznie zapraszam tyle rzeczy nowych..[/QUOTE] promocje :lol: [quote name='tymuś']zapraszam wszystkich do moich nosów:lol:[/QUOTE] zajrzę :lol: -
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'] wiem, ze te wszystkie leki ,to fortune kosztowaly, wiec bede robic kolejne bazarki i w styczniu w koncu te zwierzaki niczym nie zawinily....[/QUOTE] A tymczasem bazarek na pieseczki pod opieka iwoniam jeszcze do jutra, warto zajrzeć jeśli ktoś niie byl bo jest duzo pieknych fantow :lol: -
Wklejam zdjęcie Szczęściary skopiowane z Olkuskiego wątku :lol: [IMG]http://farm9.staticflickr.com/8346/8284984963_08ff7191c8.jpg[/IMG]
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'][URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8284984963/"][IMG]http://farm9.staticflickr.com/8346/8284984963_08ff7191c8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.flickr.com/photos/iwoniad/8284984963/"]2012-12-16_08.52.28-1[/URL] by [URL="http://www.flickr.com/people/iwoniad/"]IwoniaD[/URL], on Flickr pozdrowienia ![/QUOTE] To naprawdę Szczęściara ? edit Już wiem, że to ona :lol: -
Wznowione ogłoszenie Basta na dogo http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/6642/
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='krakowianka.fr'][B]Barb - wyczysc prosze skrzynke [/B][/QUOTE] Wyczyszczona. misiia - 100 lat :Rose: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna Lipicka']chętni zawsze się znajdą:) jak nie Malgosia (ona jest z krk) to krakowianka albo ja- tylko do mnie trzeba wysłać:([/QUOTE] W Krakowie na miejscu jest troche osób - nie trzeba by tracić pieniędzy na przesyłkę :lol: Ta poczta tyle z nas zdziera. -
[quote name='Figunia']zagladam do Viki jak zawsze, z nadzieja...ze kiedys w koncu przeczytam, ze juz w domku sie grzeje...[/QUOTE] Mam nadzieję, że w hoteliku tez nie marznie. Suniu, ona tam mieszka w domu nie w budzie ?
-
[quote name='weronika1'] Przede wszystkim chcę podziekować za wpłatę z 4 grudnia 265.50 z bazarku [B]DZIĘKUJĘ[/B]. .[/QUOTE] Weroniko nie mam serca Cię męczyć ale tę wpłatę trzeba potwierdzić Malgosce na wątku bazarkowym - podaję link. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234981-Koniec-Rozliczam-Targowisko-do-18-11-12-do-godz-22[/url] Trzymam mocno kciuki za domek w Krakowie.