Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Czekamy na dobre wieści o tej ślicznocie, Isadoro. Kciuki zaciśnięte.
  2. [quote name='missiaa']Bieluch dziś pojechał do nowego domku do Częstochowy!! :)[/QUOTE] [quote name='annika']to trzymamy żeby było OK:thumbs:[/QUOTE] Trzymamy kciuki bardzo mocno. missia to zostala jeszcze trójka szczeniaczkow od Sterki?
  3. [quote name='missiaa']a może chcesz jakieś nowe szczeniaczki na DT ?:P[/QUOTE] missia, myslisz o ktorymś szczeniorku od Sterki ? :lol:
  4. Był jakiś odzew na ogłoszenia ? Dziś odnowiłam Viki Jaroslawiaka - ma ponad 1000 wejść... [quote name='sunia2000']Nowe ogłoszenia vikuni: 1. [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/wroclaw/viki-rozerwana-na-pol-nie-pozwol-rozerwac-jej-serca-457147079?MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXmessageUrlMZhttp%3A%2F%2Fwww.gumtree.pl%2Fc-AdDetails%3FAdId%3D457147079%26Guid%3D13ce3dd1-0a70-a20b-2757-45f0ffffa005%26Location%3D3200114&mpname=LocClass-PreAuthAd&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=72241610%3B457147079%3B72241610%3B3200114%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1361032582906&secev=AQAAATzWACgAAM0AAAABACIxM2NlM2RkMTZmYS5hMjBiMjY5LjQwYzk0LmZmZmYxODNhAAAAAQAAAAAbP4LHAHZa%2BTK6ssH7bDfkpnH9QsbNSmgW&wmid=457147079"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...wmid=457147079[/URL] 2. [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Viki---Rozerwana-na-pol---nie-pozwol-rozerwac-jej-serca-id59680.html"]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...a-id59680.html[/URL] 3. [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/viki-rozerwana-na-pol-nie-pozwol-21797515.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/viki-...-21797515.html[/URL] 4. [URL="http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51432/viki---rozerwana-na-pol---nie-pozwol-rozerwac-jej-serca-/"]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszen...ac-jej-serca-/[/URL] 5. [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/151842/Viki---Rozerwana-na-pol---nie-pozwol-rozerwac-jej-serca!/"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/151...ac-jej-serca!/[/URL] 6. [URL="http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/151842/Viki---Rozerwana-na-pol---nie-pozwol-rozerwac-jej-serca/"]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/1...wac-jej-serca/[/URL] 7. [URL]http://www.lento.pl/dodaj-ogloszenie.html?step=activate[/URL] 8. [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/dodaj_ogloszenie/3/2531347[/URL] 9. [URL="http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/579932299/wroclaw-Viki-Rozerwana-na-pol-nie-pozwol-rozerwac-jej-serca.html"]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie...jej-serca.html[/URL] 10. [URL="http://www.pupil.com.pl/user.php#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/6048-big-1-1361032972.jpeg"]http://www.pupil.com.pl/user.php#htt...361032972.jpeg[/URL] [B]Ogłoszenie zostało dodane. Proszę sprawdzić swoją skrzynkę e-mail, i kliknąć w link potwierdzający. [COLOR=#ff0000]Jeśli używasz konta gmail.com sprawdź folder Spamu[/COLOR] - gdyż prawdopodobnie tam znajduje się wiadomość z linkiem aktywacyjnym od nas 11. [/B][URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/281529-viki-rozerwana-na-pol-nie-pozwol-rozerwa-E6-jej-serca--oferta-dolnoslaskie/"]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...-dolnoslaskie/[/URL] 12. [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] 13. [URL]http://wroclaw.kokosy.pl/[/URL] 14. [URL]http://ogloszenia.wp.pl/Zwierzeta_9275_/?S[/URL][w]=Viki 15. [URL="http://wroclaw.naszemiasto.pl/ogloszenie/viki_rozerwana_na_pol_nie_pozwol_rozerwac_jej_serca,viki,82683,21797515,t,s,fm,ido.html"]http://wroclaw.naszemiasto.pl/oglosz...,s,fm,ido.html[/URL] 16. [URL="http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/confirmpage/2iTbw/activate/"]http://tablica.pl/nowe-ogloszenie/co...iTbw/activate/[/URL] 17. [URL="http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/viki-rozerwana-na-pol-nie-pozwol-rozerwac-jej-serca-2920.htm"]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/vi...serca-2920.htm[/URL] 18. [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/dodaj[/URL] 19. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,70194,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...0194,Lw==.html[/URL] 20. [URL="http://adoptujemy.pl/index.php?option=com_sobi2&catid=21&Itemid=119"]http://adoptujemy.pl/index.php?optio...=21&Itemid=119[/URL][/QUOTE]
  5. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']A więc to było tak: Ten DT, o którym była mowa na samym początku, to był zupełny zbieg okoliczności. Dzięki fb, mój kolega z lat szkolnych, z którym nie miałam kontaktu od bardzo, bardzo dawna wypatrzył na moim profilu zdjęcie Czekana, sam ma 3 psy, w tym Malamutkę, więc bardzo go ta sytuacja poruszyła. Obiecał, że będzie działać w tej sprawie, a jeżeli nikt chętny się nie znajdzie, to weźmie go na tymczas, ale potem nie miałam z nim kontaktu, wiec myślałam, że się rozmyślił. Az tu nagle dzisiaj wieczorem wiadomość na fb: "Czekan " sprzedany", przyjeżdżamy w poniedziałek". Ja od razu za telefon oczywiście. Okazało się, że znajomy tego mojego kolegi zawsze marzył o takim psie i zdecydował się właśnie na Czekana. Domek z ogrodem, ogrodzonym oczywiście, wokół góry, lasy i porządne zaspy śnieżne, czyli to co haszczaki lubią najbardziej i ewentualna pomoc mojego kolegi psiarza w wychowaniu :) Zamieszka w moich rodzinnych stronach, więc mam nadzieję, że przy okazji będę miała okazję go odwiedzić. Umówiona jestem na poniedziałek, zaraz raniutko dzwonię do Jedlicza i rezerwuję psa, żeby nikt go nam sprzed nosa nie sprzątnął, bo chłopaki trochę km mają i żeby przypadkiem na pusto nie wracali. Tak więc trzymajcie kciuki. Cuda czasem się jednak zdarzają :loveu:[/QUOTE] Dzięki za szczegółowe informacje. Trzymam kciuki bardzo mocno.
  6. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']Właśnie skończyłam rozmowę tel i powoli dochodzę do siebie... [B][SIZE=4][COLOR=#0000ff]CZEKAN MA DOM !!!![/COLOR][/SIZE][/B]! :multi:[/QUOTE] Napiszesz coś więcej ?
  7. [quote name='JaMnIŚ_Jogi'] Zastanawiam się czy coś zbierać, skoro nie mamy jeszcze konkretów, sama nie wiem, a ciotki jak myslą? Oczywiście ta kasa predzej czy później sie przyda, bo tego typu problemy z psiakami beda zawsze :shake:[/QUOTE] To może przynajmniej na koszty leczenia dziadzia. Ewentualnie tak jak piszesz na karmę, odrobaczenie i szczepienie psiakow, ktore mają/miałyby bdt. Moze wrzucilabyś tu Czekana ? [URL]http://www.olx.pl/q/husky/c-413[/URL] On nie jest zaczipowany ?
  8. Dołączylam do wydarzenia, rozesłałam do znajomych ale nie umiem go udostępnić :oops: Aktualnie na wydarzeniu jest 15 osób i ponad 300 zaproszonych.
  9. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']Przykre, że prawie nikt tutaj nie zagląda...:-([/QUOTE] Niestety na Forum Podkarpackim udziela sie malo osób, wątki tutaj sa stosunkowo rzadko odwiedzane.:shake: Przyznam się, ze nie zaglądam na nowe watki, bo trudno mi ogarnąć te na których juz jestem. Dostalam jednak zaproszenie od JaMnIŚ_Jogi więc jestem - niestety nie mam żadnego pomysłu. O pieskach wiem z Fb. Pytalam tam gdzie były oglaszane. I czy spradzono ogloszenia o zaginionych psach. Nikt ich nie szuka ? [I]edit[/I] Widzę, jednak sporo odwiedzajacych wątek :lol:
  10. [quote name='Justyna Lipicka']a jak z Latinką?[/QUOTE] Własnie, co z Latinką ?
  11. [quote name='masza44']Herkules został w nowym domu, będzie mu tam dobrze. Mnie jest dzisiaj strasznie ciężko bo okropnie się do tego niuńka przywiązaliśmy. Przy okazji zrobiłam niedobry za to zgodny z prawdą PR olkuskiej mordowni. Miałam od dzisiaj mieć sunię z interwencji ale udało się szybko znaleźć DS i mam zrobić tylko poadopcyjną.[/QUOTE] Masza, bardzo się cieszę.
  12. [quote name='Therion']Lala nadal siedzi u Missieek na kanapie i nikt w jej sprawie nie dzwoni. Widziałem ją w piątek , ma się dobrze. Misia macie jakies nowe domy dla szczeniaków ?[/QUOTE] Lali odświeżam ogłoszenia na tablicy i alegratce. Gałganowi i Gapciowi tez. Na tym wątku poszukiwany jest szczeniak ktory wyrosnie na duzego psa (nie suczka) z okolic m.in.Krakowa. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240306-P-r-z-y-g-a-r-n-ę-P-s-a[/URL] Byłby jakiś kandydat ?
  13. Na tym wątku poszukiwany jest szczeniak ktory wyrosnie na duzego psa (nie suczka) z okolic min.Krakowa. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240306-P-r-z-y-g-a-r-n-ę-P-s-a[/url] Byłby jakiś kandydat ?
  14. [quote name='krakowianka.fr']Kermis z maluszkami biega juz za TM..malenstwa slodkie :([/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']to już Kawusia i Kermisia nie ma??;( biedne maluszki:( no ale ten kto przy nich jest ten wie jak cierpią:([/QUOTE] Kermiś też odszedl za TM ? :shake:
  15. To zdjęcie z Twojego awatarku ?
  16. [quote name='weronika1']Proszę trzymajcie kciuki , mój Finuś jest sparalizowany. Chodzi jak jamniś, nie śniło mi się że mnie to spotka.Do operacji się nie nadaje ze wzgledu na charakter, zastosowano leczenie zachowawcze, nie wiem czy będzie kiedykolwiek chodził.[/QUOTE] Weroniko jak sie czuje Twój piesek ? [quote name='karolciasz28'][URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=41&Itemid=[/URL] :loveu::multi::multi:[/QUOTE] Dobre wieści i fajne fotki. :lol:
  17. [quote name='sharka']teraz ponownie na bazarek zapraszam - 40 % dla Basta :][/QUOTE] Swietny bazar, super fanty:lol: Cioteczki pomóżmy [B]sharce[/B] chociaż w podnoszeniu :lol:
  18. [quote name='Agula99']a gdzie tam tajemniczo, pisałam na głównym wątku, że mnie pogięło, połamało i jestem do końca tygodnia uziemiona, mam nadzieję, że tylko do końca TEGO tygodnia!!![/QUOTE] Rozumiem te cierpienia. Kuruj się Agula a przede wszystkim trzymaj się cieplutko. [quote name='Becia66']dzwonił dzisiaj o Sonię jakiś chłopak spod Jasła. Przedstawiłam sytuację, a on - czy nie mamy w takim razie jamnika albo innego rasowego...[/QUOTE] Terrutek elegancki, w typie rasy :lol: Jesli chłopak jakiś sensowny to na olkuskim watku jest fajny jamniczek - przebywa już w dt.
  19. [quote name='Agula99']Sonia, Sonia la la la...będzie mi jej brakowało przez ten tydzień...[/QUOTE] Bardzo tajemniczo brzmi...
  20. [quote name='skorupiaczek']Chwile mnie nie było. Przeprasam, czy w czymś pomóc ?[/QUOTE] Jeśli masz konto na Fb to może pomożesz w rozsyłaniu wydarzenia Harfy ? Link w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów?p=20474481#post20474481"]8565[/URL] [quote name='masza44']A więc jest jednak Ferdynandzik na wątku:) Strasznie mi żal tych szczeniaczków od Colii...ja się czasem załamywałam jak miałam 8- 10 kup w domu po 10 godzinach a tutaj piszesz o 200...nawet sobie tego nie wyobrażam... Z dobrych wiadomości Bejbi już w nowym wspaniałym domku, godzinę po powrocie dostałam telefon, że Bejbi relaksuje się na kolanach Pani, pokazuje brzuszek a kot siedzi 20 cm obok i patrzy z zaciekawieniem, wiec będą kumple:) Herkules trochę przeżywał rozstanie z siostrą, ale Malwinka się nim zajmuje więc jest ok. Myślę, że to mu pomoże, bez niej będzie bardziej samodzielny i odważniejszy wiec łatwiej będzie o adopcję.[/QUOTE] Bardzo sie cieszę z domu Bejbi. Teraz kolej na Herkulesa. [quote name='Ikusia']Wydarzenie Harfy - wysłałam link już dawno do wszystkich moich znajomych i do domów adopcyjnych mailem. Nie mam konta na FB. Część z nich odpisała, że udostępniła itp. A czy ktokolwiek pomoże? Nie wiem.[/QUOTE] Jakaś część osób na pewno. Ludzie piszą, że rozsyłają do znajomych, zrobili lub zrobią wpłaty, pytają czy coś potrzeba z leków.
  21. Prześliczne to zdjęcie Colie i Latinki. :lol: Warto je umieścić w ogloszeniach obu suniek. Na wydarzeniu Harfy jestem. Biedna psinka.
  22. Cudna ta Tosia. :lol: Szybko znajdą się na nią chętni. :lol:
  23. [quote name='maarit']http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&sobi2Id=20&Itemid= To już tyle lat :( Wchodząc na stronkę zwroćcie uwagę, że Burek jest psem miesiąca w lutym. Pies i kot miesiąca to szczególnie potrzebujący, długoletni mieszkańcy schroniska.
×
×
  • Create New...