barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Właśnie sprawdziłam, tym razem przeszło. Co do kotów, to postaram się coś zorganizować do testu ;)[/QUOTE] Kot do testu musi być z takich, ktore nie boją się psow żeby sie nie jeżył i nie prychal na Szeleczke. -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Sama nie wiem co robić :shake:[/QUOTE] A ja nie wiem co Ci poradzić. Twoje ogłoszenie jest juz widoczne czy czeka jeszcze na weryfikację ? A wiadomo jak Szeleczka do kotów ? -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']To ca mam robić to wyróżnienie? Barb nie trzeba mi żadnych pieniędzy! Wyróżnię sama. ;)[/QUOTE] Jamnis jaka decyzja? Wyrożniać już czy po wyjaśnieniu sprawy z guzkiem. Karolciasz, wybacz ale ty jeszcze nie zarabiasz. Spotkamy się jakoś i przekażę Ci pieniązki. -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Szelka ma guzka, na razie nie wiemy co to może być, jak będzie wiadomo coś więcej na pewno napiszę.[/QUOTE] Miejmy nadzieję, że to nic poważnego. -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Mogę przekazać Karolci pieniązki na wyróżnienie. [/QUOTE] Chyba znów muszę pisać sms-a do Karolciasz. [quote name='JaMnIŚ_Jogi']Cudna, grzeczna, przytulaśna, ale... mamy problem :shake: [/QUOTE] Możesz napisać coś więcej ? -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Tablicę mi wywaliło, Karolcia robiła i pewnie dlatego moich nie przyjęło. Może ona swoje wyróżni?[/QUOTE] Mogę przekazać Karolci pieniązki na wyróżnienie. Ale nie powinni usunąć Twego ogloszenia pomimo ogłoszenia Karolci - bywa, że psy mają po kilka ogloszeń na tablicy od róznych osób. -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Sunia też śliczna i cisza...:shake:[/QUOTE] Jamniś możesz wyslać mi numer konta na PW to przesłałabym Ci pieniązki na wyrożnienie ogloszenia Szelki na tablicy stamtąd zawsze jest największy odzew. -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
Śliczne foty -
Piękny Bast i piękne zdjęcia :lol:
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
Może jednak zadzwoni w końcu ktoś odpowiedni dla Szeleczki. Dodajcie dziwewczyny w wolnej chwili jej fajne foty (szczególnie te samochodowe ) do ogłoszeń na tablicy. Stamtąd jest zazwyczaj największy odzew. I mozna dopisać, że Szelunia lubi dzieci. -
[quote name='Therion']Sterka pojechała do nowego domu. Podnoszę temat.[/QUOTE] Super. Czekamy na więcej informacji. [quote name='malawaszka']Lalunia ma jechać w okolicach weekendu[/QUOTE] [quote name='Ziutka']Poważnie ?????? Kurde, naprawde bedzie miała domek ? :multi: :loveu: :multi:[/QUOTE] Trzymam kciuki.
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Karolcia na razie się wstrzymaj, bo być może ogłoszenia nie będą już potrzebne, dzisiaj się okaże... Szczegóły będą wieczorem.[/QUOTE] To bardzo mocno trzymam kciuki. -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']:shake: I zerknijcie do naszych Miśków:[/QUOTE] Wyslalam sms w sprawie Szelkowego maila do Karolciasz ale teraz pewnie jest w szkole. Jamniś czy moglabyś wstawic link do wątku pieskow w pierwszym poście tego wątku? Byłoby łatwiej ogarnąć. [quote name='ewu']Jejku jak się cieszę:) Może coś przegapiłam na wątku bo byłam u córki i pomagałam przy wnuczku :)[/QUOTE] Szelka na razie w dt nadal szuka ds. -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
Jamniś masz w końcu mail od Karolciasz ? Sunia jest fajniuśka.Ciężko uwierzyć, ze nikt jej nie szuka. Te foty w samochodzie świetne. -
[quote name='__Lara']1200 wejść :o :o :o http://tablica.pl/oferta/bast-idealny-pies-strozujacy-szuka-domu-IDPl6x.html Ogloszenie jest juz na portalu bardzo długo, stąd ta liczba (na obecną chwilę, dokładnie 1245). Niestety wejścia nie przekładają sie na maile i telefony. A moze macie jakis pomysł żeby coś zmienić w tekście ?
-
[quote name='wojtuś']Piękna Szczęściara, uśmiechnięta :)[/QUOTE] Wojtusiu jesteś potrzebny na bazarku Malgoski - trzeba udzielić informacji o obrazie Maki.:lol:
-
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
Karolciasz przesłałaś mail do Jamnisjogi ? -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']A ja właśnie skończyłam Wam dziękować za reklamę Szelki na wątku bazarkowym :lol: Telepatia?[/QUOTE] Juz czytałam :lol: Nie miałas nowych telefonów o małą ? Pan od maila i telefonu to ten sam ? -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']Ja jak pojechałam zobaczyć tylko moją Szelkę to już z nią wróciliśmy:) Oby ta Szelunia miała tak samo:)[/QUOTE] A ja tu wlasnie pisze jak starasz się sprzedać Szelkę na bazarku ;) (oczywiście nie swoją) -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Z transportem to by się dało może coś wykombinować. Tara z Boguchwały wybiera sie do Wrocka, a stamtąd do Poznania to już rzut beretem, może wspólnie by się dało. Gorzej z tym osobistym poznaniem, ja mojego w ciemno brałam i nie żałuję.[/QUOTE] Szczegóły na wątku bazarkowym. Państwo mają juz labradora i to on musi poznać i zakceptować nową domowniczkę. Szuka jej dla nich [B]rodzice. [/B]A udało się znaleźć jakiś transport dla Tary ? -
Mała sunia SZELKA z Jedlicza już w domku !!!
barb replied to JaMnIŚ_Jogi's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Trzymam kciuki! Będzie dobrze, razem damy radę! :)[/QUOTE] Malgoska oferowała nawet Szelkę na swoim bazarku (od postu 218) ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240409-Torebki-ubrania-książeczki-biżuteria-na-Harfę-i-Trufęi-do-09-03-13r-godz-22-00/page9[/URL] Niestety potencjalny dom jest az w Poznaniu i chce poznać psa :shake: Porozsyłałam zaproszenia do wydarzenia na Fb niestety nadal mało tam ludzi (52) -
SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!
barb replied to bea100's topic in Już w nowym domu
Suzanka pięknie wygląda.:lol: -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ikusia']Tak, prosimy o zdjęcia Tośka i wiadomości. Godzinę temu miałam następny telefon o kociaka...a kociaków brak:p. Komu domek? Komu!!! Jestem takiego samego zdania, Barb. Nie ma na co czekać, ogłaszać piesia i już.[/QUOTE] Iwonka juz dla wszystkich znalazla domy ? Dla tego chlopczyka też ? Bo ja go też gdzies ogłaszam. A misiiaa albo missieek nie mają żadnych kociąt ? -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missiaa']Dziękuję Ci. Pani dzwoniła- wydaje się bardzo fajny domek. Umówiłyśmy się na dziś na obejrzenie psiaków :) [/QUOTE] Trzymam kciuki żeby kolejny maluch znalazł dobry dom. missia a co u Twego kotka, ktoremu kupilas kiedyś matę edukacyjna ? :lol: [quote name='Ikusia']Ja też miałam telefon o Mufkę. Dane do tej osoby przekazane Iwoniam, może akurat inny szczeniak wpadnie w oko. Mam też nadal zapytania o kocięta. I tu pytanie? Czy gdzieś są jeszcze kocięta? W wolnej (he he he) chwili zaktualizujesz Iwoniam tutaj? Albo na mój adres mailowy? Może w poniedziałek, jeżeli się spotkamy, to przynajmniej mi powiesz, jeżeli nam temat nie umknie. Jestem już zmotoryzowana, za to pralka mi padła i bateria łazienkowa. Czarna seria normalnie. A co do Mufinki, to wszystko u niej dobrze. Bez problemów zdrowotnych przystosowała się do nowego domku. Na razie poznają się wzajemnie, przyzwyczajają do siebie. Więcej szczegółów przekażę po wizycie poadopcyjnej. Till, jak patrzę na zdjęcia ON to zastanawiam się, co ona musiała nosić na szyi, że tak bardzo sierść zleżała, takie ślady zostały. Widać zmianę:cool3:[/QUOTE] To dobrze, ze od Mufinki dobre wieści. Na tym watku nie marnuje sie żadna odpowiedż na ogłoszenie. To jest bardzo fajne, że jesli ktoś juz znalazł dom dla swojego podopiecznego przekierowywuje zainteresowanego do kogos innego. :lol: [quote name='TesiaKr']Tyle dobrych wiadomości a tak dawno mnie tu nie było:) Iwoniam widzę, że maluchów znów u Ciebie przybyło.... A co do dziwnych przydługawych wywodów pewnych osób będących jak widać na gościnnych występach na tym wątku to najwidoczniej ich doba liczy 48h skoro mają tyle czasu na pisanie :/ gorące pozdrowienia i uściski dla wszystkich kobietek które tak wspaniale działają mimo że ich doba ma tylko 24 h :) i całusy od Żokusia który właśnie uciekł z moim kapciem ( dwie pary japonek już przerobił );D Iwoniam i szczególnie dla Ciebie dużo sił i zdrówka, jak tylko wymyślisz w czym mogłabym sie przydać to dzwoń[/QUOTE] Dobre wieści przeplatają sie ze złymi. Jak to w życiu. Nie wiem czy doczytalaś, że trzy sliczne szczeniaczki iwoniam odeszly za TM :-( [quote name='Till']myślę, że całe życie łańcuch, miała ranę pod wytartą sierścią, w ogóle sierść w tragicznym stanie, wyskubana, poklejona. Myślałam, że suczka jest w popielatym kolorze, ale po kapieli okazało sie, że jest czarna[/QUOTE] W takim razie nie ma chyba co szukać jej wlaściciela tylko oglaszać ją od razu do adopcji? Tiil na wszelki wypadek wklej jakiś tekst do ogłoszeń.