Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. [quote name='bela51']Tak bardzo sie ciesze, ze Barnis zdrowieje ! Wierze, ze na pewno nie był to guz, lecz silny stan zapalny, ktory udało sie zahamowac ! Musi byc dobrze ![/QUOTE] Obyś była prorokiem Belu :) Miziaki dla chłopaka :loveu:
  2. Po dłuższej przerwie zaglądam do Lanki :) Jak się miewa ? Czy dziewczyna ma aktualne ogłoszenia ?
  3. [quote name='Cantadorra']Pozdrawiamy Farelka i Kasię, znowu pada, przynajmniej w Trójmieście. Mam nadzieję, że u Was bardziej sucho.........[/QUOTE] Przyłączam się do pozdrowień dla Farelkowic :) Na południu od wczoraj nie padało :multi: Ale wcześniej to była masakra :shake:
  4. Dogo wczoraj wzięło i zdechło :shake: Na dodatek od anett dowiedziałam się, że z ogłoszeń na razie cisza :( Oby dzisiaj był lepszy dzień :) Tami, jak tam Twój brzuszek ???
  5. Piękne fotki :) A szczególnie ta ... [B]Obraczus[/B], potrafisz wstawić je do albumu na wydarzeniu Brutka ? Uprawnienia masz :razz: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kLg7lKaPagM/T_ntK1SdefI/AAAAAAAAHPU/7GYeplzixZs/s720/IMG_7135.JPG[/IMG]
  6. I już po burzy :multi: Ale było strasznie :nerwy: [B]Tami[/B], a Ty boisz się błysków i grzmotów ? :roll:
  7. [quote name='DONnka']I są już efekty :multi: Dobra duszyczka na fb chce kupić Kassi Naf Omega Oil :multi: Potrzebuję adres do wysyłki :)[/QUOTE] Adres znalazłam i podałam :) Otrzymałam potwierdzenie, że Naf Omega Oil zostanie do Kassi wysłany tylko to może potrwać chwilkę zanim dojdzie, bo wysyłka będzie from United Kingdom (o ile dobrze zrozumiałam ;)) Ale nam się światowa dziewczyna zrobiła, co ? ;)
  8. [B]Marycha[/B], chodzę za Tobą krok w krok :razz: Ale fajny zrobił się ten Mufiś :multi: A jakie fajne ma perspektywy :razz: [B]Justynko[/B], ja to bym nawet chciała, żeby do tego września-października nikt się nie znalazł ;)
  9. Zaglądam i ja do Farelkowic :) Pani Kasiu, ja też jestem nauczycielem i "uroki" tego fachu doceniam głównie w czasie wakacji :razz: Cieszę się, że Farel i reszta towarzystwa ma się dobrze :multi: Dużo ochłody i relaksu wszystkim życzę :):):)
  10. [quote name='Marycha35']Marzku udało się umieścić gdzieś tego onka z rozbitym łebkiem???? Co za potworna historia! Mizianka boczków dla Dinki:)[/QUOTE] Wyobraź sobie, że zgłosiła się na fb jedna osoba z Wawy, która gotowa była przygarnąć go na parę dni :) Ostatecznie jednak ONuś nie dojechał do Wawy tylko pojechał do Radomska :)
  11. A zatem kciuki mocno zaciskamy :thumbs: [B]Jotesko[/B], wpisałam Cię jako drugiego administratora wydarzenia Diny na fb Będziesz też mogła aktualizować opis i uzupełniać album Dinki :)
  12. [quote name='paros'] O planach zapisania Iwanka na wizytę do prof. Galantego pisaliśmy, a profesor od razu zaprosił na wizytę wczasie której zadecydował, że już robimy operację. Wszystko działo się tak szybko - w ciągu kilku dni. Dlatego z wpisem poczekaliśmy do operacji, kiedy będą dokładne informacje i będą zdjęcia dokumentów. Wcześniej nie działo się nic nowego, dlatego zgodnie z wpisami o wyciszenie nic nie pisaliśmy. Iwanek dostał receptę z lekiem przeciwbólowym. Paros, zmiłuj się, to była prośba o wyciszenie emocji a nie wszelkich informacji o stanie Iwanka :roll: Ja z wątku Iwanka nie zniknę, choć także nie czuję się tu mile widziana Dlaczego ??? Bo jego los mnie obchodzi !!! Bo często o nim myślę i martwię się o niego !!! Bo jak raz zaangażuję się emocjonalnie to nie potrafię tak po prostu się odwrócić i odejść... I nie ważne, że zostałam tu potraktowana jak "dojna krowa" a teraz demonstracyjnie ignoruje się mnie na każdym kroku... Przełknę to, bo tu nie chodzi o mnie tylko o Iwanka I nadal jestem gotowa mu pomagać
  13. ... i na dzień dobry :):):) Nie puszczam kciuków za odzew z ogłoszeń :thumbs:
  14. [quote name='paros'] Już wiele lat jestem na Dogo, kiedyś nas było mało i bardziej znaliśmy się, możemy na sobie polegać. Kontakty zostały. Teraz pojawili się nowi dogomaniacy, z krótkim stażem wprowadzają zamieszanie, szkalują, mają pretensje, chcą oddawać psy do domów innych dogomaniaków mimo, że tych domów nigdy nie widzieli!! Tylko krytykować potrafią a każda informacja na wątku jest źle komentowana. I to się nazywa wspólna pomoc, wspólne działanie? Nie takie było kiedyś Dogo. Dlatego podawane są kompletne informacje w miarę wydarzeń. Świat się wokół zmienia, więc i dogo się zmieniło Myślę, że forma i jakość działalności na dogo nie zależy od stażu a od tego jakim się jest człowiekiem. To przykre, że masz takie zdanie o młodych stażem dogomaniakach, a jeszcze bardziej przykre jest to, że generalizujesz i wszystkich wrzucasz do jednego worka Ja nie czuję się "gorszym" dogomaniakiem niż Ty mimo, że jestem na dogo dużo krócej [quote name='paros'] ... chcą oddawać psy do domów innych dogomaniaków mimo, że tych domów nigdy nie widzieli!! Ludzi najlepiej poznajemy po ich po czynach, a nie po tym jak mają w domu. Tak więc nie muszę być u kogoś w domu, żeby poznać, jakim jest człowiekiem i nabrać do niego zaufania na tyle, aby powierzyć mu psa, nawet swojego !!! Wystarczy, że widzę jak i co robi dla innych psiaków. A wracając do Iwanka, to naprawdę cieszę się, że w końcu udało mi się czegoś dowiedzieć na temat jego stanu. Żałuję, że dopiero po tygodniu i dopiero wtedy jak inni słusznie zaczęli się tego domagać, ale nie będę drobiazgowa Nie miałam pojęcia, że tyle się wydarzyło :shake: Szkoda, że nie zostalismy powiadomieni o planowanym zabiegu... To było przecież bardzo znaczące dla jego zdrowia a nawet życia Czy ten zabieg odbył się pod pełną narkozą ? Czy po tym zabiegu dostaje leki przeciwbólowe ? I chciałabym raz jeszcze zapytać, czy odkąd zaczął brać Equoral miał robioną biochemię ? To ważne z uwagi na zjadliwość tego leku.
  15. Wspaniałe wieści :multi: :multi: :multi: Tak trzymaj Barni :loveu:
  16. [quote name='DONnka']Apel o Naf Omega Oil zamieszczony na fb :) I zaraz zamelduję się na bazarku :) I są już efekty :multi: Dobra duszyczka na fb chce kupić Kassi Naf Omega Oil :multi: Potrzebuję adres do wysyłki :)
  17. Keyla - ładne i oryginalne imię :) Odkopałam w skrzynce [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/2647/keyla.jpg[/IMG]
  18. [quote name='anett']Miałam jeden telefon, dom z ogrodem, wstęp do domu ale pies bardziej na dwór, na pewno nie będzie wylegiwał się na kanapach, duży teren + spacery - przyznam się, że bardzo polecałam pani innego psiaka, dla którego to byłby raj a który prawie 2 lata (!!!) czeka na dom [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/190535-wiejski-AJAX-zaniedbany-przez-człowieka-PILNIE-szuka-domu"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190535-wiejski-AJAX-zaniedbany-przez-człowieka-PILNIE-szuka-domu[/URL]! Tak przy okazji zapraszam baaardzo do Ajaxa:lol: [B]I kolejna taka fajna niuńka szuka domu!!![/B] [/QUOTE] Czyli nie przekonałaś Pani do Ajaxa ??? Upierała się przy Tami ? Na czym stanęło ??? No i gdzie ta kolejna niuńka, która szuka domu ??? Chyba nie chodzi o Ajaxa, bo to niuniek jest :razz:
  19. [quote name='PaulinKa030894']Nie wiem u kogo jest psiak ale tak wygląda po wyjściu z jakże wspaniałego schroniska przyjęty w ub roku w stanie dobrym [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/403807_414500355267785_1821643317_n.jpg[/IMG][/QUOTE] Tak to Helenka, która jest u czarnej andy :( Sunia miała pewnie skórę i sierść w tak fatalnym stanie, że trzeba ją było prawie ogolić :( Leczenie Helenki pewnie potrwa a koszty nie będą małe... U czarnej andy jest jeszcze Aron z Ruskiej Wsi (zabrany pierwszym transportem). Wet stwierdził kacheksję, chorą trzustkę i jelita. Wymaga specjalistycznej karmy - gastroenteric . Może ktoś chciałby poratować je jakimś groszem albo kupić dobrą karmę ??? Tu zdjęcie Arona jeszcze w schronie: [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=428027220575393&set=a.426286817416100.99057.100001043570482&type=1&relevant_count=1&ref=nf[/url] A tu już u czarnej andy: [url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=427964673914981&set=a.426286817416100.99057.100001043570482&type=1&relevant_count=1&ref=nf[/url]
  20. [quote name='anett'][B]Tami dobrze, nie dzieje się nic niepokojącego:lol: Dziewczyna wypoczywa i jest nieco spokojniejsza:lol: [/B] Missieek uzupełni później całe rozliczenie; faktura za sterylkę 200zł, odrobaczenie chyba 25zł i zabezpieczenie p/kleszczom 18zł[/QUOTE] Dobre wieści :multi: Niech nam dziewczyna szybciorem wraca do kondycji, a potem sio do domku :):):)
  21. Matko jedyna... brak mi słów :angryy: Ale MaDi ma rację, niech szlag trafi pseudowłaścicielkę, trzeba skupić się na Bambu Super, że wraca do miejsca, które zna i gdzie jego znają :) Stałej deklaracji nie udźwignę, ale w dowolnym momencie mogę podarować Bambu pakiet ogłoszeń Trzymam kciuki za udaną podróż :thumbs: [B]Cantadorra,[/B] jesteś wielka :):):)
  22. [quote name='saphira18']czy nic jej nie dolega to sporne... ma problemy z nerkami, dlatego ta karma i lek, wiadomo że tego się nie wyleczy a pieszczoch z niej dalej jest[/QUOTE] Źle się wyraziłam :oops: Miałam na myśli, że nie pojawiły się żadne NOWE dolegliwości, o których do tej pory nie było mowy. Wiem, że Ida niestety do okazów zdrowia nie należy :shake:
  23. Jak Iwanek znosi te upały ??? Jak się czuje ??? Ponad tydzień temu paros pisała, że ma mieć wizytę u Galantego [quote name='paros'] Iwanek czuje się dobrze jak na tak chorego psiaka. Ma apetyt i jest pełen radości życia. Dostaje karmę Intestinal i nie ma biegunki. Prof. Galanty przed swoim urlopem zalecił dawkowanie Equoralu 1x1 tabl. Prof. Galanty w tym tygodniu kończy urlop i w przyszłym tygodniu obejrzy Iwanka. Będą wtedy informacje o stanie zdrowia psiaka i dalszym leczeniu. Czy wizyta się odbyła ? Co powiedział profesor na temat stanu psa ? Czy zalecił kontrolną biochemię ?
  24. No to się doczekałam :) Zabieram zdjęcia na fb ;) Ida wygląda dobrze, więc zakładam, że nic jej nie dolega i czuje się jak na te upały całkiem nieźle Proszę wyściskać dziewczynę ode mnie przy najbliższej okazji :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...