danavas
Members-
Posts
11967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by danavas
-
[quote name='pola53']......... fotele, kanapę, parapety drewniane, itp, itd............ Też to przerabiam, po trzykroć!!! :)[/QUOTE] u mnie się wszyscy wkurzają bo długo siedzieliśmy w remontach....chata odwalona, wszystko nowe...a potem przyszła taka mała pindzia i niszy co ma w zasięgu:) a ja to mam w nosie...kocham ja i już...jak ma potrzebę to niech sobie niszczy...to są rzeczy nabyte...a życie takiego kiciunia i jej mruczenie za uchem gdy zasypiam....bezcenne:)
-
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Jurandziku, witaj skoro świt, mizianki na dzień dobry :glaszcze:[/QUOTE] tak tak...poranne mizianki:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']noo poczekaj...juz niedługo beda pisali:) wez na DT szczeniaka co Mu szukam miejca - jest do odebrania interwencyjnego - to bedziesz miala swój artykul:eviltong:[/QUOTE] tak ...będzie o tym jak to rodzina z Herb wyrzuciła z domu córkę wariatkę co im co tydzień nowego psa przyprowadza....;)o kotach nie wspomnę..... -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lobaria']Witam Juranda i Was wszystkich - jestem na dogo od niedawna, po zaadoptowaniu Blunia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207520-Niewielki-wystraszony-Czarnuszek-czy-zaufa-cz%C5%82owiekowi[/URL] Od tego czasu całymi wieczorami siedzę tu i czytam o psich nieszczęściach. Przeżycia Juranda szczególnie mnie wzruszyły, mimo biedy postaram się coś wpłacić. Czy zamierzacie ponowić aukcję na allegro - ta już się skończyła a cieszyła się dużym powodzeniem - następna również może przynieść kaskę na operację psiuta. Jurandku słodki - trzymam za Ciebie kciuki, będę Cię często tu odwiedzać.[/QUOTE] witamy:) dziękujemy w imieniu Juranda:) a co do cegiełkowego allegro .....czy ktoś ma możliwość?? my pokryjemy koszty...super jakby było takie fajne z bajerami:) -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
danavas replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']SUUUUUUUUUUUUUUUUPER WIADOMOŚCI!!!!!! Bardzo się cieszę, że jest możliwe przywrócenie wzroku u pieska. Z mojego bazarku, który zrobiłam dla Juranda też troche kasy bedzie. Ile? Bedę wiedziała w sobotę wieczorem.[/QUOTE] ciotki..nie szalejcie jeszcze.....dr z Gliwic..powiedział że nie wyklucza możliwości przywrócenia wzroku...wszystko wygląda super ale pewność będziemy mieć dopiero jak do Wrocka pojedziemy...także spokojnie;) jeszcze nie otwieramy szampana...czekamy aż będzie pewne na 100% ;) -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='zioberek87']tak jak napisałam u Duszka, zaraz zrobię mały bazarek dla obu chłopaków, mam nadzieję że chociaż parę grosików na nich pójdzie :)[/QUOTE] dzieki Ziober:) -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']moze i w czarnej doopie ale za do jestes juz Inspektorem;):evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] hehehe a będziesz tak za mną chodzić po wątkach i mi przypominać? ;) inspektor nie inspektor ale o mnie w gazecie nie napisali :shake: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
zamówiłam tam gdzie mi podałaś magda222..posłużyłam się tym tekstem z allegro....mam teraz masakrę ogólnie i nie wiem w co ręce włożyć ...ale idę dać się pociąć do szpitala po niedzieli i mam zamiar potem na chorobowym wszystko na spokojnie pouzupełniać...zająć się dokładnie pierwszym postem Foxa...rozreklamować go trochę itd...wiem z już tak mówiłam przed urlopem...ale cały urlop zleciał a ja dalej w czarnej doopie.... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kalva']to kiedy Bobiś jedzie do doktora???[/QUOTE] Nessca nie umiała się wczoraj dodzwonić...dziś będzie próbować.....chcemy jak najszybciej bo nie ma co czekać.... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
danavas replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='marra']Bobi już widzieć raczej nie będzie ale trzbe mu poprawić mimo wszystko jakośc życia, jeżeli ma go to boleć to trzeba zrobić co się da zeby mu ulżyć ale Bobek jest pod wspaniałymi skrzydłami Danavas no i mamy :D a Zocha na zdjęciu takie niewiniątko...jak można ją oskarżać o takie rzeczy ! ;D[/QUOTE] ostatnio wszystko w domu kręci się w okół Zośki, a raczej tego co zniszczyła....ja jeszcze nie widziałam takiego kota....ADHD w stu procentach... -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
danavas replied to Awit's topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']No ładnie, nikt nie zajrzał do Szarika....:-) Dostałam 10zł stałej od Danavas dla Szarika. Słuchajcie, a można już tak zacząć ogłaszać Szarika?[/QUOTE] jasne koniecznie...:) nie ma co czekać....powiecie przy pierwszej rozmowie ze piesek wymaga wiecej uwagi..moze akurat.... -
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
danavas replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
kochana Tesiuniu:) -
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
danavas replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
hopaj wysoko Ramziu:) -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
danavas replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='MALWA']A na "moim" bazarku już pierwsza osoba licytuje książkę! Byleby tak dalej.[/QUOTE] Malwa Ty kochana nie musisz pytać o akceptację bazarku...przecież bazarki są takie ważne..ja to marzę żeby ktoś na moje psiaki zrobił....to jest ogromna pomoc bo deklaracje się kruszą i człowiek zostaje sam z psem i długiem za dt.... -
hehehehehe...dawno mnie tu nie było...włażę a tu jakiś kolo na mnie patrzy:crazyeye: a niech patrzy...ładnie patrzy;)
-
[quote name='unixena']Herbiatko pokazuj swoje nietoperkowe uszatka :cool3:....jestem ciekawa ,czy dalej snujesz plany ucieczki ..heheh ...:eviltong:[/QUOTE] lepiej niech już nic nie snuje.....;) mamy małe zmiany......a więc.... Herbus jest już podopiecznym Otoz Animals...i można na niego wpłacać jednorazowo kasiorkę na konto Otozu: Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ "ANIMALS" Inspektorat w Lublińcu ul.Cebulskiego 6/26 42-700 Lubliniec nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001 Z dopiskiem "Piesek Herbusek" to tak jakby ktos miał ochote...poprosiłam o to również na fb ale odbiło się echem... chce jeszcze tylko dodać że fakt iż Herbus jest pod opieką Otozu wcale nie oznacza że zaraz będzie miał kupę kasy , bo nadal będę musiała robić mu bazarki i zbierać grosz do grosza...nadal potrzebujemy deklaracji... brakuje 200 zł stałych ...ułatwieniem jest dla mnie że konto mogę podawać publicznie....jednak nadal Herbusek jest na mojej głowie...a mimo iz na fb pisze i proszę na jego wydarzeniu to o Herbusku świat zapomniał....był ciekawszy jak uciekał albo mu się sznurek wrzynał....smutne...
-
no bo rano to czadziło już na klatce....;) ale teraz szyściusi pachniusi wygłaskany...ciocia Nescca zrobiła salon kosmetyczny:) a ciocia danavas zrobiła bazarek dla Duszka...(połowa dla Herbuska bo ten to biedny obdartusek)... http://www.dogomania.pl/threads/214206-Wieszaki-i-wieszaki-z-wieszakami-do-30.09.2011-do-21-00?p=17588214#post17588214