-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Dziękować marmosiu . Figuniu fajnie,że jesteś . ja też trzymam...zobaczymy. Ma Ewa Tę Moc ! przydają się zaciśnięte kciuki,dziękuję. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
Bgra replied to ana666's topic in Już w nowym domu
U nas coś ruszyło w sprawie kotów,zaczynają wyrastać pod oknami na osiedlu budki dla nich,takie duże,ładne piętrowe :) oby było ich więcej :) ale tez spotykam na spacerach padnięte myszy,chyba jednak sypią ,więc rozglądam się na spacerach,ale czy upilnuję? Mizianka dla Lonieczki :) -
Ewciu wszyscy się boimy,szczególnie bólu,nieznanego,Ewciu chętnie poznałabym Twój zwierzyniec :)mają wątek? jak nie to wklej proszę tutaj w Alesiowym :) kiedyś byłam w pracy,tak pośrodku drogi miałam weta,więc moja ukochana siostra myk Alesia w auto i w lecznicy miałyśmy się spotkać.Parzę stoi siostra ( też Ewa jak i moja córcia ) upocona,wsytraszona,mówi do mnie...siostro nigdy więcej,całą drogę tak się darł w niebiogłosy,że ludzie przystawali zdezorientowani.Wracalismy to na moich kolankach grzecznie się położył i chyba uciął drzemkę ;)Tak ale maminka to maminka,już nigdy nie poproszę o taką pomoc. Wszystko u nas ok,aż boję się zapeszyć ;) spacery nad ranem i w nocy ,ale i to chwila,bo powietrze ciężkie i gorące,na posłanie kładę zwilżony ręcznik,lubi tak mój słodziak :) w mieszkaniu mam góra 23 stopnie,jak pozamykam,pozasłaniam,na szczęscie mieszkanie bardzo chłodne. Kupiłam nowe nożyczki,dzisiaj zaczynamy,podobno są maszynki w LIDL-u ,jutro po pracy podskoczę :) Miło mi bardzo :) Aleś nie wiem czy dobrze,ale na razie zapyla w Biedronkowych DaDa,na spacery i okresowo w domku ściągam,zakładam w poprzek,żeby tylko siusiaka zabezpieczyć.Korzystamy też z mokrych chusteczek z Biedry,bo podmywam Alesia z 2 razy dziennie,a reszta chusteczkami.Nic się nie dzieje,więc ...mile widziane sugestie,bo doświadczenia mam tylko w pielęgnowaniu pupy dzieciątek ludzkich :) Figuniu kochana u nas tropikalnie,więc siedzimy w domku :) Ale muszę się pochwalić...zaczełam mrozić karmę i wyciągam tyle co na jdnorazowe posiłki,hanka się nie drapie :) tylko szkodad,że nikt mi tego wcześniej nie podpowiedział .Hańcia najwyraźniej jest uczulona na kurz i roztocze spożywcze.Oby tylko!!!
-
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
Bgra replied to ana666's topic in Już w nowym domu
U nas chyba tylko koszą i obcinają,nigdy się nawet nad nawożeniem nie zastanawiałam,ale na wszelki spytam w administarcji i w UM,bo mieszkam na skraju osiedla i z jednej strony teren już należy do UM Dzięki za cenną notkę :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
dziękuję i zapraszam :) Czekam na telefon Elżbiety,oby nic nie stanęło na przeszkodzie i mogły dzisiaj zrobić te badania. -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Lunka bezustannie w głowie mi siedzi,teraz to tylko trzymać i zaciskać możemy :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Buziaki Ewciu,trochę lżej u nas, dopiero co chwilę popadało,coś jakby burza chciała nadejść i nie może,ale popadało trochę ...ciekawe czy się rozkręci Raniutkowe pozdrowionka dla calej lapeczkowej druzynki Luneczkowi my maszerowalysmy jeszcze o 2 w nocy na spacerusiek choc troszenke razniej chlodniej bylo jeszcze tydzien trzeba wytrzymac i chowac w cieniu ile sie da ;) Anecik miło mi,że wpadłaś,Ewcia to ma jednak tę moc :) Martika w środa już blisko,chyba,że jakaś przeszkoda stanie Elżbiecie na drodze. zaciskam z całych sił za zdrowie Luneczki :* :) Witaj :) dziękuję,że jesteś z nami :) Figuniu samą obecnością kochana pomagasz, sama czuję się trochę zagubiona,co kilka głów... :) dziękuję i zaglądaj jak znajdziesz chwilkę :) Także zaglądam, ale co z tego, skoro nie mogę pomóc... Dzisiaj Elżbieta poinformowała mnie,że dzwoniła Pani z pytaniem o Lunę.Punkt za to,że od razu zadzwoniła pod wskazany w ogłoszeniu nr tel,bo trochę było @ z których nic nie wynikało. Teraz jadą na wakacje,odezwą się po 15 września,warunki to dom z ogrodem bez dzieci.Marzenie. Czy zadzwoni?a kto to wie? gdyby jednak to do tego czasu jak wszystko pójdzie zgodnie z planem Lunkowe bioderko powinno być zdiagnozowane i ustalone leczenie,jakiekolwiek by ono było. do moda o przeniesienie wątku napisałam wczoraj. -
Cezarek - Zostałem sam, co teraz ze mną będzie? :(
Bgra replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
piękny ten Ceraz ,świetne zdjęcia :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Ewciu z niecierpliwością czekam na badania Lunki, moje Miśki już się poukładały do snu,sama się dziwię ,że tak wcześnie,my to takie nocne Marki ;) lubimy spacery po pólnocy,ale byliśmy po 20-tej i chyba uznały,że na dzisiaj dosyć ;) Dziękuję za życzenia :) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
Bgra replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Figuniu nie zobrazuję jak wyglądał pokój po moim powrocie z pracy, Hanka schowana w kąt nawet wyjść nie chciała,a ja nie wiedziałam czy lecieć do weta czy najpierw wszystko ogarnąć ;) Aleś nie miał wymiotów,więc może trochę lżej go wirus liznął. -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
Bgra replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Figuniu po takich emocjach wcale się nie dziwię,że zasnęłaś snem sprawiedliwego :) Nie umartwiaj się tak,Lońka jest zaopiekowana ,zabezpieczona przez weta ,musi być dobrze.Po wymiotach i biegunce szczególnie starszy piesek może czuć się, zachwywać tak jak Lunka,jest osłabiona to i trochę splątana.Miałam podobnie z Alim,jak wcześniej miał to zapalenie jelit,bidaczek zachowywał się podobnie,na dodatek bezradnie kręcił się w kółko :( dwa dni i pies jak nowy :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Yolanovi zaraz napiszę do moda o przeniesienie wątku,dziękuję bardzo,doświadczenia mi brakuje,trochę się porwałam jak z motyką... W środę jak nic nie stanie na przeszkodzie Luna będzie miała wykonane nowe badania,pewnie i tutaj DT przyda się wsparcie. Trójka psiaków i kot z adopcji a sama na wszystko pracuje. Dzwoniłam dzisiaj do dr Kemilewa w sprawie ewentualnego leczenia Luny komórkami macierzystymi.Jestem umówiona,ze jak tylko będą zdjęcia i opis dzwonię z prośbą o konsultację.Koszt leczenia 1500 zł ,to już z ewentualnymi dolewkami. Dziękuję Martiko :) będę wdzięczna za podpowiedzi a jak trzeba to i poprowadzenie za rękę ;) -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
Bgra replied to ana666's topic in Już w nowym domu
niepokoi mnie ta cisza,pewnie jeszcze w lecznicy,trzymajcie się dziewczyny ! -
Figuniu na razie dajemy radę,w razie W dobrze wiedzieć do kogo uderzyć :) oj Ewciu wiesz jaką mam do Ciebie słabość :) No u nas nudy ni ma ;) jak nie Alesiowy krwiomocz-wyleczony,to znowu biegunka ze śladami żywej krwi-badania,leki domięśniowe bo Aleś ma ten aparat co to i inne psy też mają,że nijak tabletki nie wpadną do środka psa. Na usg trzymaliśmy Alesia w trójkę,biedny nie wiedział,że jak się drze w niebogłosy to napina brzuszek i ...od nowa .bo wet nic nie wiedzi. Wyszło zapalenie jelit.Nie zdecydowaliśmy się na kolonoskopię bo bez znieczulenia nawet jakby się dało nikt by sunienia nie miał tego zrobić. Alesiowe serduszko niestety nie pozwala na jakiekolwiek znieczulenie. Po leczeniu było ok...no może tylko znowu z oczodołu coś wycieka. Trzy dni temu znowu robił rzadko,dzisiaj znowu,więc jutro dzwonię do weta. Miglanc tak się przyzwyczaił do pieluszek,że przed nocą siedzi i burczy,czeka,jak zapakuję doopinkę w papemersa zaraz się kładzie,znaczy będzie spał :) muszę kupić maszynkę do strzyżenia Alesia,boję się ale będę strzyc bo nie mam wyjścia. teraz muszę zmykać,bo moja doopinka rusza się za bardzo na posłaniu,może ma za mokro;)
-
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Aleś to już teraz taki staruszeczek, z bagażem doświadeczń i chorób,starość go nie oszczędza. Ewciu,myję,przewijam,Ali złości się jak czeszę...to nic zostawiam na jutro .Kołtunek go nie zabije a jak się zdenerwuje to serduszko za bardzo zwalnia. całuski Dobry Aniele :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Dzięki Ewuniu,ciężko będzie bo Aleś coś rozwolniony,ale Tobie kochana buziaki wielkie i spokojnej nocy życzę :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Dla Tych co nie wchodzą na wydarzenie na Fb Jutro dzwonię tak jak zasugerował dr Kemilew o 9:00,co do alegrii jak pisze dr niestety komórki alergii nie leczą, mogą jedynie w określonych przypadkach łagodzić jej skutki,ok to już dużo :) w sprawie Luny dowiem się więcej jutro. -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Witaj Ziutko,przedstawiam Ślicznotkę :) Witam,jestem tego samego zdania,badania w tym tygodniu i zobaczymy na czym istotnie stoimy,jutro jednak mam zamiar zadzwonić do dr Kemilewa. Witam :) oj prawda ,potrafi skraść seducho,zapraszamy częściej :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Koszt ewentualnego zabiegu to aż 6 tysięcy? na wątku FB padła segestia,że może terapia komórkami macierzystymi? https://www.facebook.com/Kemilew Ktoś coś w temacie? najpierw jednak badania ! -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Elżbieta opiekunka Luny,to też dogomanka,ma jeszcze dwie adopcyjne sunie,jedną zaadopotwała przy pomocy dogo.obecnie korzysta tylko z interntu w tel,więc nie za bardzo mogłaby sobie poradzić sama,więc poprosiła mnie o pomoc. Z zebranych informacji wynikało,że Luna wymaga tylko suplementacji i ograniczeń w chodzeniu po schodach. Luna jest aktywna,biega,normalnie chodzi.Tyle wiedziałam. Dzisiaj dowiaduję się z wydarzenia,gdzie odpisała na pytanie,że ...jak wyżej. Poprosiłam o zrobienie nowych zdjęć,diagnozę weta.Na nic więcej nie mam pomysłu! -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Ewciu łap pw, kochana jesteś :) Witam i dziekuję,że jesteś :) na razie Lunka zażywa tylko suplementy diety,z tego co dowiedziałam się dzisiaj,a właściwie przeczytałam na wydarzeniu Ela pisze ...Koszt to pare tysięcy i zalezy od obecnego stanu bioder .nie zasiegalam więcej wiadomości bo nie stać mnie na nią . Musialabym zrobić aktualne zdjęcie bioder i wtedy bym juz wiedziała dokładnie. W listopadzie ze zdjęć jakie miala jeden weterynarz powiedzial 6 tys około.... Witam, pięknie dziękuję za udostępnianie :) śliczna i kochana,mam taką nadzieję,tylko musi zobaczyć ją ten KTOŚ :) Witamy pięknie,chyba będę potrzebowała podpowiedzi ... Ta nasza niezastąpiona Ewa :) witam,witam,bardzo mi miło :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Dziękuję Maćku ,że zajrzałeś :) ciężki mam okres w życiu,wiele się zadziało niedobrego i to mnie tak trochę pesymistycznie nastraja. No cóż muszę przyznać,że nie spodziewałam się wielu odwiedzin,bo pies zadbany,dopinka schowana,bezpieczna,kasy nie potrzeba...tak jak piszesz :) Trzeba uzbroić się w cierpliwość i tyle. Mam nadzieję,że Elżbieta podeśle jeszcze Luninkowe fotki,żeby chociaż na co zerknąć było :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Lunia nadal czeka... -
Wylysiała jamnisia z guzem, boi sie ludzi. Pilnie wyciągamy ze schronu:(
Bgra replied to ana666's topic in Już w nowym domu
Figuniu tekst ogłoszenia już masz :) -
Proszę o zamknięcie wątku -sunia w typie Leonbergera ,14 m-cy,obecnie w BDT
Bgra replied to Bgra's topic in Leonberger
Ty sie urlopuj i odetchnij od codzienności :) mam nadzieję,że pogoda daje radę ;) Renatko te szczeniorki shih ...no tak jak przewidywałyśmy,chyba jednak przypominały nieco rasę i pan je opylił ;) nie daje znaku życia ,ale jutro zadzwonię do Ciebie bo jest 1,5 roczny chłopak,wesoły rezolutny,energiczny,zostaje sam w domku i załatwia się na spacerkach ,wow ;) co na to ten twój drugi domek? buziaki !mizianka dla Siśki, Tofisia :) tak się cieszę,że wpadłaś i skrobnęłaś,jak widzisz piszę sama dla siebie ;) ciężko tak ;) teraz sezon urlopowy,więc z wszystkimi adopcjami ciężej,cóż mam nadzieję w jesieni ;) pozdrawiam serdecznie i dziękuję za miłe słowa :)