-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
Wstrzymałam ogłoszenia,nawet o tym nie pisząć,do czasu aż się sytuacja wyjaśni. Pierwsza wizyta u weta po której coś usiłujemy zrobić odbyła się w 3 listopada,do kontroli jedziemy 13 lub 14,u specjalistów nie był, Dostaje Nivalin,licząc ,że coś drgnie.Colon będzie zażywał stale,pierwsza dobra kupka jest,pęcherz musi być wyciskany bo nie opróżna,próbuje siusiać,ale są to niewielkie ilość i mocz się gromadzi.Największym problemem jest odór!jak minie po wyczyszczeniu jelit o największy problem mamy z głowy.Poza drugim dt .
-
Nie Aniu ,tylko dziękuję słońce,to co na wątku zostawiam Tobie ok? Jak ktoś napisze tylko na pw to wyślę,czy jak wolisz,ja zajmę się tylko Skarpetą. Aniu nie jesteś pewnie odosobniona z myślą o eutanazji ...jako niepoprawna optymistka mam nadzieję,że wraz ze złogami odejdzie precz ten straszny fetor! dzisiaj zrobił piękną kupkę i nic więcej,był czyściutki wystarczyła chusteczka.Z siku jak będzie wyciskany też nie będzie kropelkował.Natomiast jasnym jest ,że zrobimy wszystko na co nam pieniądze pozwolą,na poniewierkę nie zasługuje....
-
Powoli spływają dary,właściciel firmy http://sklep.nails.pl/zasponsorował 3 litry płynu do dezynfekcji i 2 paczki rękawiczek nitrylowych :) Druga firma http://sklep.nails.pl/,zasponsorowała 2 paczki pieluch :) Rozsyłamy po producentach pieluch prośby,nie zabiera to dużo czasu,więc jak zignorują strata niewielka,7 @ wysłanych. Firma Brit sama wesprzeć karmą nie może,zaproponowali wstawienie posta na swoim na swoim fan page'u,zobaczymy... Szukam str producenta Animody...
-
No to było nieciekawie :( dobrze,że to się unormowało.Dzisiaj pierwszy dzień kiedy Czester zrobił uformowanego kupala w trzech częściach,ale ! i był czysty,nic z niego nie wypływało ! Oby tak zostało ! renatka_s dziękuję bardzo ! bądź z nami :) Na szczęście ja mam tylko dwie dziewczyny,w tym Zyciorkę,której zdarza się zrobić na łóżko czy kanapę :( Miesiąc to już dużo! może uda się urobić M :) może upora się maluch ze swoim zapaszkiem,będzie łatwiej . Tak jak piszesz o tych zaleganiach,dzisiaj trzeba malca wycisnąć,chociaż z sii będzie spokój.Zobaczymy co zaordynuje wet na kontroli.Oby Nivalin miał szansę wspomóc :) janka@ dziękuję serdecznie !
-
Dziękuję Anetko za wszystko,nikt z nas nie wiedział w co się pakujemy,sytuacja bardzo ciężka! nie wiem co mam napisać Priorytet to szukanie chociaż dt na zmianę,tylko gdzie szukać,gdyby chociaż ktoś mieszkający bliżej,chociaż na już ,na kilka godz,kilka razy w tygodniu mógł wesprzeć :( Hotelik ? jak nie DT .
-
Kochana to raptem trzeci dzień,kiedy próbujemy cokolwiek poprawić ,zobaczymy czy zachowały się jakieś nerwy,może coś drgnie po Nivalinie,oby.Co dalej musimy chwilę zaczekać bo inaczej to tylko z mojej strony gdybanie :( Może uda się dzisiaj wejść na dogo Anetce,dzisiaj już nie ma tak dramatycznej biegunki.
-
Aniu Anetka kupi co potrzeba,zaraz poleci do niej kasa ze Skarpety,więc listopad będzie ogarnięty,dodatkowo co uda mi się zebrać od darczyńców też zawiozę jak pojadę do Anetki,prawdopodobnie dostaniemy rękawiczki i środek deyznfekcyjny,który też się przyda.Uderzam o wsparcie gdzie mogę i do kogo mogę. Na razie Aniu muszę poczytać ,wybierzemy i od grudnia kupimy to co będzie najlepsze :)
-
Witam wszystkich :) dziękuję za każdy wpis za to,że każdy grosz dla Czesia ,za każde słowo otuchy,podpowiedź! Kajtek opieka nad małym wygląda właśnie tak jak cytowałaś. W tym miesiącu na szybko Anetka sama kupi pampersy dada w Biedronce i wszystko co trzeba.Potem będzie czas na poszukanie najlepszej oferty i zacznę kupować w sieci z kasy Skarpety,wprost na adres Anetki .Mojego weta,transport.leki jak pisałam też wezmę na Skarpetę. Zrzutka ciut ruszyła,mamy obecnie 800 zł Czekam na obiecaną paczkę darmowych pampersów,wkładów do pampersów,podkładów,mam nadzieję,że tak będzie bo to sama na mój apel na fb odpowiedziała jedna osoba. Pęcherz nie do końca się wypróżnia,już od dzisiaj kropelkuje,więc jutro Anetka biegnie z Czesiem do swojego weta.
-
Przez 10 dni :( w Pon dzwonię do weta,zobaczymy co będzie jutro. Jak jelita będą wyczyszczone to jest szansa,że zniknie ten potworny odór Czesterka,nawet jak umyty śmierdzi dramatycznie.Kał ciągle z niego wychodził.Może przy wsparciu perystaltyki uda się wydalanie jakoś unormować,to szansa dla psa,teraz to nie wiem kto podjąłby się opieki nad psem,Anetka to prawdziwy anioł !
-
Witam :) serdeczne dzięki ! Bogusik pokaźna kwota ! dziękować w imieniu Czesterka :) Witam :) dziękuję,że jesteś :) proszę kibicować maluchowi :) Witam wszystkich ,pierwszy raz udało mi się cytować więcej odpowiedzi ;) przyszłość Czesterka rysuje się jaśniej :) dziękuję wszystkim nowym osobom za to,że jesteście z nami :) na Zrzutę wpłacono 775 zł
-
jaguska Czesterek od wczoraj chodzi bez pampasa,nie kropi,sika,czasami podnosi nóżkę,czasami kuca jak dzieczynka,Anetka na oko zacznie oceniać ilość oddawanego moczu,będzie monitorować czas do ponownego kropienia.Wtedy pójdzie do swojego weta i poprosi o pomoc i naukę w wyciskaniu pęcherza.Oficjlanym wetem malucha jest mój wet.Tylko jakby trzeba było na już a nie miałabym transportu to Anetka idzie do swojego weta.