-
Posts
10075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bgra
-
[quote name='b-b'][B]Bgra[/B] Dzięki za wklejanie zdjęć i mam nadzieję, ze będziesz to nadal robić to puki cioteczka sama się nie nauczy :) [B]Vikusdg Osa[/B] ma rację. Nie puszczajcie małej bez smyczy! Proszę! Już za dużo razy byłam "świadkiem" na forum kiedy piesek po adopcji uciekł nowym właścicielom. Niestety te historie różnie się kończyły, niestety przeważnie źle dla piesków. Chyba bym zawału dostała i do końca osiwiała gdyby coś stało się Spineczce :( Dajcie jej czas na zaakceptowanie nowego o toczenia. Myślę że miesiąc to mus a i więcej nie zaszkodzi :) W Waszym domu w wspaniałych warunkach, otoczona miłością Spineczka za jakiś czas nabierze formy. Nigdy nie będzie z niej młody szczeniak ale...ona jeszcze pokarze na co ją stać :D Ściskam Was wszystkich baaaardzo mocno:D[/QUOTE] niech no sie tylko coś pojawi na fejsie:mad::loveu: święte słowa co do bezpieczeństwa!
-
[quote name='Lili8522']E no Ciocia ładnie Ci to wyszło co narzekasz :razz:[/QUOTE] to miało być na próbę,ale się zniechęciłam jak zobaczyłam co ludzie wyczyniają,nie umiałam ani podlinkować,zresztą szkoda gadać:diabloti:że też odwagę miałam to wstawić:diabloti:
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/2vkg6md.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/wlqjdj.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/zvynae.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2yv10xu.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/35jm781.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/mwy4j5.jpg[/IMG]
-
eee chyba nie zaryzykuję[URL="http://smayliki.ru/smilie-1257442887.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f76182ee8554bc7a61b498eb1745af89.gif[/IMG][/URL]
-
jeszcze jedno,wspólny spacer:loveu:żaden problem a coś mi się wydaje,że nowa plaskata maminka szybko sama będzie wstawiała foty:) [IMG]http://i46.tinypic.com/afacf8.jpg[/IMG]
-
no nie mogłam się powstrzymać:multi: zdjęcie Spineczki z Fejsa:)[IMG]http://i48.tinypic.com/b3subc.jpg[/IMG]
-
Bushido wiem,że to i radość i łzy jednocześnie,udało się Wam mimo złych warunków uporać z jej zdrowiem i pielęgnacją,jesteście niesamowite! teraz będzie to szczęśliwa królewna:loveu:
-
[quote name='vikusdg']Zdjecia dodam zapewne dopiero w sobote rano,bo jutro wroce okolo 21 z pracy :) mam nadzieje,ze te maluchy sie jakos dogadaja a moja nie bedzie jej zaczepiac :)[/QUOTE] Spineczko ostatnia noc...:loveu:
-
[quote name='Osa']Nawet byli chętni na Dżekiego ale...Jakoś nie do końca byłyśmy przekonane. Tu potrzeba kogoś naprawdę odpowiedzialnego żeby właśnie teraz na początku systematycznie kąpał pieska w odpowiednim szamponie, obserwował co się dzieje, był w kontakcie z wetem w razie [B]"W"[/B] no i potem też nie "olał" tematu...[/QUOTE] Koci Świat zna się na ludziach:loveu:wiem,że nie oddacie byle komu,już za dużo przeszedł ten psiak... mizianka dla mojego pupilka:)
-
kibicuję bardzo Dżekiemu:loveu:taki fajny psiak,miły,grzeczny,spokojny,dwa domy się go pozbyły...powód-zmiany skórne,miał być poddany eutanazji gdyby nie Koci Świat...eh może w końcu i jemu się poszczęści
-
ale link udało się wstawić:evil_lol:
-
miło się zagląda do Spinki i do Was dziewczyny,tyle w Was ciepła:loveu:
-
[quote name='haliza']A czego nie masz zaznaczonego wątku maluszków, czy będzie banerek :cool1:[/QUOTE] banerek mówisz[URL="http://smayliki.ru/smilie-1257442887.html"][IMG]http://s19.rimg.info/f76182ee8554bc7a61b498eb1745af89.gif[/IMG][/URL] moje zdolności kończą się na robieniu zdjęć a jakoś tak chciałam wstawić baner ,który sama zrobiłam[URL="http://smayliki.ru/smilie-855717255.html"][IMG]http://s14.rimg.info/9929338208dae0f0ff75d8b5d6487002.gif[/IMG][/URL] ,nie chciałabyś go widzieć
-
[quote name='b-b']Widać, że szykowanie się na nowego domownika idą pełną parą :D Trzymam za Was kciuki i ...oby do piątku:)[/QUOTE] a od piątku Spinka zaczyna nowe życie:multi:jak ja się cieszę:multi::multi::multi:
-
[quote name='vikusdg']Zdjecia robione telefonem i dlatego taka slaba jakosc,ale najwazniejsze,ze widac :D[/QUOTE] śliczna plaskatka:)oj już widzę maleńką Spineczkę w tej różowej pościeli razem z siostrzyczką:loveu:
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']ma purine proplan dla wysterylizowanych lub lekkie z royala i dostaje na wage 5 kg , wet mowi ze to po sterylizacji ale musze uwazac , nie je smaczków ma do zabawy skóre wołową i czasem ucho wołowe wiec jej nie przekarmiam , spacery tez ma długie i nic nie zrzuca a cos proponujesz jaka karme:)[/QUOTE] Ali je ile chce,karmię i jego i Hanę tą samą karmą,trzymają swoja wagę ta karma to TOTW od szczeniaka do dorosłego psa,jest w kilku smakach -
[IMG]http://i47.tinypic.com/k0st8i.jpg[/IMG] Takkk dziewczynkom zdecydowanie najładniej w ...różowym:) [IMG]http://i45.tinypic.com/v2wgi8.jpg[/IMG]To cudo to siostrzyczka Spineczki:)
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ela&Puch']Bardzo dziękujemy za wstawienie zdjęć , to prawda serce się raduje jaka ona mądra i radosna . teraz musimy jeszcze przyzwyczaić się do karmy dla psiaków po sterylizacji bo nasza waga to 9 kg i musimy uważać aby nie była większa :) pan doktor sugerował zbicie 2 kg a to bedzie wyczyn :( bedzie ciężko . pozdrawiamy[/QUOTE] ale poszła...9 kilo:crazyeye:mateńko zmień karmę:razz: -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i46.tinypic.com/5wuba.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2vj3ltk.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/346x3th.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2a94rgy.jpg[/IMG] Noo kochani jestem pod wrażeniem!:loveu:Lilcia jest cudowna,przychodzi na zawołanie...więc można ją spuszczać ze smyczy:multi: Dawno Was nie było ale jest się czym pochwalić,serce się raduje:loveu: Ela mówi,że mogą się tak bawić z Marcelem bez końca,mogą się pięknie bawić jednym patyczkiem i jest zgoda:multi:bez warkotów,bez złości a jak widać zębolki... to tylko ich piękne uśmiechy:loveu:Podobno nawet dawają sobie buziaki:loveu: -
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
Jest Lileczka i to nie sama;)a ze swoim nowym przyjacielem Marcelem:) [IMG]http://i45.tinypic.com/2dc77l1.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/4iyc2.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2jdnntd.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2hzrdqw.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2qn8b36.jpg[/IMG] -
[quote name='vikusdg']Dzwonil wlasnie Pan Marcin , prawdopodobnie w czwartek Spineczka juz bedzie z nami :) Czyli Święta spedzi w nowym domu :))))))))[/QUOTE] nooo Spineczko zacznij się powolutku pakować:multi:ale ci się trafił fajny domek,widziałam już Twoją siostrzyczkę i prześliczną małą laleczkę i Twoją nową maminkę:)Maleńka wygrałaś los na loterii:loveu:
-
Bo my w krakowie mamy cudowny domek LILLY BLEKUŚ ZUZOLEK I PUSZEK(*)
Bgra replied to Ela&Puch's topic in Już w nowym domu
Eluś te foty nie wiem dlaczego jakieś takie maleńkie,nie wiem może coś z moim kompem,jutro nad tym posiedzę:) -
[quote name='haliza']Miałam pomocników do napychania a teraz nie można tego wyrzucić :mad:, trza jakiegoś dobrego fachowca poszukać a i sprzęt leciwy :roll:[/QUOTE] w sumie to u mnie podobne,napycham i proszę o ratunek jak komp zwalnia lap ma 3 lata,ale jak da się go naprawić...jednak rozglądam się powolutku
-
[quote name='haliza']Jak to mówią jak pech to pech :roll:, u mnie kończy się miejsce na dysku :cool3:[/QUOTE] mówi się trudno,jak da się naprawić to dobrze ciotka czegoś tam napakowała:evil_lol:może trzeba posprzątać:diabloti: