Kochani !
Na wątku "Schronisko w Radysach, psiaki do adopcji" zobaczyłam suczkę w typie rasy Syberian husky, i serducho zabiło mi mocniej........
Tak o niej na wątku napisała kiyoshi:
"KOSTA - haszczaneczka, kokietująca to jednym, niebieskim okiem, to drugim, brązowym. Bardzo proludzka, ale może też mieć charakter i własne zdanie, bo trochę pyskowała przy próbach złapania w kojcu i wyprowadzenia (oczywiście, może to być też reakcja na wspomnienie złapania i przywiezienia tutaj - ale trzeba brać poprawkę, że raczej ciepłą kluchą nie będzie). Z drugiej strony, od tego typu psów oczekujemy raczej werwy i bystrości, flegmatyków szukamy wśród innych ras. Kosta nie była szczególnie wylewna w okazywaniu nam swojej miłości, choć bliski kontakt z człowiekiem znosi bardzo dobrze. A już na pewno aktywny, urozmaicony tryb życia pokocha najbardziej, Kosta ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od sierpnia 2018r. KOJEC: IV - 18 NR: 11623"
Link do albumu: https://web.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=1011278189059396
Oto KOSTA:
, juy
Pojawiła się szansa dla Kosty w postaci pomocy fundacji SforaHusky, która po przetransportowaniu suczki do Poznania przejmie ja, otoczy opieka weterynaryjna,
i pokryje koszty sterylizacji oraz wyżywienia tj. karmy.
W tej chwili Fundacja niestety nie dysponuje wolnym DT.
Sunia mogłaby zamieszkać w Psim Domku w Poznaniu, już po 28 stycznia 2019 r.
Koszt miesięcznego utrzymania to 400 zł.
Watek zakładam, by zebrać dla suni kasę na hotel (400 zł) oraz na transport na trasie Radysy - Poznań - Radysy.